Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 15 липня, 12:30:34

Гороскоп на наступний тиждень, 7-13 квітня

06.04.2014   12:25Агенцiя

Овен (21.03—20.04). Останнiм часом вам доводиться багато працювати. Треба вiдволiктися i трохи вiдпочити. Зустрiчi з давнiми друзями принесуть задоволення i надихнуть на новi подвиги. У вихiднi краще зайнятися спортом.
Дні: спр. — 12; неспр. — 13.

Телець (21.04—21.05). Ви рiшуче налаштованi на нову роботу. Будьте стриманi у висловлюваннях, iнакше ризикуєте потрапити у неприємну ситуацiю. Ближче до вихiдних — вдалий час для вирiшення особистих питань.
Дні: спр. — 11; неспр. — немає.

Близнюки (22.05—21.06). Ви не залишитеся без уваги. Кохана людина, можливо, не обмежиться лише комплiментами, тож чекайте приємних подарункiв. Ви можете отримати цiкаву пропозицiю, яка вплине на вашу кар’єру.
Дні: спр. — 9; неспр. — 10.

Рак (22.06—23.07). Вiд ваших партнерiв i друзiв залежить, яку роботу ви оберете. У вiвторок–середу, захищаючи iнтереси колективу або близької людини, ви ризикуєте набути серйозного ворога. Щасливий випадок покращить ваш настрiй.
Дні: спр. — 12; неспр. — 13.

Лев (24.07—23.08). На цьому тижні є вiрогiднiсть отримати грошову винагороду. Витримка i холодний розум знадобляться для вирiшення багатьох питань. Наприкiнцi тижня чекайте поважних гостей. Ця зустрiч дозволить владнати сiмейнi проблеми.
Дні: спр. — 8; неспр. — 9.

Діва (24.08—23.09). Людина, яка бере безпосередню участь у вашiй долi, схвалить вашi дiловi пропозицiї i бiзнес–плани. У серединi тижня можливi сiмейнi сварки. У вихiднi вдасться пристойно вiдпочити.
Дні: спр. — 10; неспр. — 12.

Терези (24.09—23.10). Висока вiрогiднiсть посваритися з ким завгодно. Щоб цього уникнути, радимо зайнятися спортом або змiною iмiджу. Вашi близькi схильнi проявляти байдужiсть до ваших уподобань.
Дні: спр. — 8; неспр. — 13.

Скорпіон (24.10—22.11). На цьому тижнi сприятливо все, крiм роботи. Буже важко думати логiчно, вести справи i тим паче приймати самостiйнi рiшення. Можливi помилки у фiнансових розрахунках. Зараз краще забути про все i сподiватися на волю випадку.
Днi: спр. — 12; неспр. — 13.

Стрілець (23.11—21.12). Попереду зустрiч, яка цiлком змiнить вашу кар’єру i вплине на майбутнє. Не намагайтеся радитися з близькими, їм байдуже до ваших проблем. Із середи чекайте повернення боргiв.
Днi: спр. — 7; неспр. — 9.

Козеріг (22.12—20.01). Намагайтеся контролювати свої бажання всiх повчати i виховувати, iнакше кохана людина уникатиме вас. Середа — сприятливий час для початку нових справ, власного бiзнесу.
Дні: спр. — 8; неспр. — 10.

Водолій (21.01—19.02). Схильнiсть до компромiсiв дозволить не тiльки зберегти кориснi дiловi зв’язки, а й збагатитися. Можливi з’ясування стосункiв iз недоброзичливцями. У вихiднi варто поїхати на природу.
Дні: спр. — 12; неспр. — 13.

Риби (20.02—20.03). На початку тижня ви отримаєте цiкаву пропозицiю з перспективою пiдвищення на посадi. Не вiдмовляйтеся вiд неї. Щоб позбутися неприємних вiдчуттiв, влаштуйте собi свято — можна запросити гостей або просто зайнятися чимось приємним.
Дні: спр. — 9; неспр. 11.

Інша версія:

ОВНИ, актуалізуються проблеми особистих взаємин. Приборкайте войовниче “я”, не викликайте вогонь на себе, подібне приваблює подібне, насправді ви є провокатором конфліктів! Партнер є дзеркалом, де відображається купа вад, які вам геть не до вподоби.

ТЕЛЬЦЯМ призначено стати солдатом службового фронту, не перевтілюйтеся в трудоголіка, який прагне заробити грошей, а намагайтеся включити творчий ресурс і отримати максимум задоволень від трудової діяльності. Працюйте акуратно, терпляче, не поспішаючи, тому що запальна поведінка може привести до аварій чи хвороб.

БЛИЗНЯТА, опануйте себе й не марнуйте дорогоцінну енергію на ризиковані, поспішні дії. Запускати “детонатор” егоцентричної поведінки і проекції власних бажань небезпечно, це руйнує творче “я”.

РАКИ, усвідомте власні деструктивні реакції, приборкайте Его, поставивши суспільні інтереси на чільне місце, і підключіть потужну внутрішню енергію для досягнення успіху по службі, професійної самореалізації. Реальність вимагає високих вчинків духовно розвиненої особи, де запити соціуму є святими.

ЛЕВИ перебувають на динамічній інтелектуальній хвилі, не форсуйте події, дайте їм спокійно розгортатися. Якщо у вас поганий настрій, краще випустіть агресивну пару, посваріться, але не мчіть на високих швидкостях (увага тим, хто за кермом). Опинившись перед дилемою, висунутою найближчим оточенням, будьте мудрими, сприймайте життя через призму духовного світогляду.

ДІВИ, не зазіхайте на сторонні прибутки, нікому не заздріть, чужий хліб швидко черствіє. Запорука безпеки і матеріальної стабільності є уміння плідно співпрацювати з людьми на взаємовигідних засадах, задовольняючи обопільні інтереси. В критичній ситуації слід донести свої ідеали до свідомості партнерів, не роблячи з них слухняного виконувача своєї волі.

ТЕРЕЗИ палають бойовим ентузіазмом, який важко спрямувати у конструктивне русло, але треба! Жорстко контролюйте свою поведінку, нав’язувати власні егоїстичні бажання оточенню категорично заборонено! Урок долі полягає в умінні усвідомлювати імпульси своїх бажань, розрізняти конструктивну поведінку від необдуманої, спонтанної.

СКОРПІОНИ, ви блискучий фахівець, рухаєтеся в ногу з прогресом, однак пильнуйте, бо таємні вороги сплять і бачать, як вам накапостити, нині все таємне стане явним, вовки скинуть овечі шкури; з’ясується, хто вам зичить зла, на якій негативній діяльності слід поставити хрест, позбутися страхів, тривог, що шкодять здоров’ю.

СТРІЛЬЦІ, у вас всередині палає потужне творче ядро, сприяючи високим творчим досягненням. Однак в груповій діяльності виникатимуть розбіжності, розгоратимуться конфлікти з друзями, однодумцями. Якщо ж не піддаватися агресивним настроям у колективі, можна знайти вдалі творчі рішення в діловій і любовній сферах. Доцільно активізувати індивідуальні таланти, здібності, а суспільну діяльність поставити на другорядне місце.

КОЗЕРОГИ розриватимуться між сім’єю та роботою, віртуозно балансуватимуть, аби скрізь встигнути. Будьте ініціативними, не ховайтеся у домашній “кокон”. Зараз з’ясується, наскільки професійна діяльність відповідає глибинним особистим потребам, а родина, спадкові риси почнуть грати надзвичайну роль у житті. Фамільні узи перетворяться з тягаря в надійну опору, живильне джерело життєвих сил. А зміни соціального статусу подарують емоційне задоволення, зростання популярності і сприятливо позначаться на обстановці в сім’ї.

ВОДОЛІЇ, зосередьтеся на діяльності, що відповідає особистим інтересам, не потребуючи схвалення соціуму. Віра, зацикленість на ідеалах, почуття справедливості можуть перетворитися на знаряддя тортур для близьких, якщо ви будете їх нав’язувати. Це речі інтимні. Живіть тут і зараз: втікаючи далеко, мріючи про майбутнє, ви допускаєтеся помилки. Насправді, повсякденне життя і найближче оточення вимагають уваги і вашої присутності тут і тепер.

РИБИ, не переплутайте, де “моє”, а де “чуже”, ви схильні щедро витрачати чужу енергію, вважаючи її своєю, особливо якщо мова йде про плоди спільних зусиль, взаємин (і сексуальних теж). Пам’ятайте: емоційні і фізичні потреби партнера — святе. Егоїзм долею заборонений. Об’єктивно оцініть власні можливості, вони колосальні, і ви несподівано з’ясуєте, що є багатіями, і не слід нікого “розкуркулювати”, достатньо власних ресурсів для повного щастя. А на чужому коні довго не наїздишся

Останні новини Чернігівщини

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Ніжинському районі 16:12

11 липня близько 17-ї години до поліції надійшло повідомлення про те, що на трасі М-02 « Кіпті-Глухів-Бачівськ» поблизу Батурина сталася дорожньо-транспортна пригода, внаслідок якої загинула людина.

Підлітки зі Сновщини взяли участь у менторській програмі "Покоління Перемоги" 15:39

Досягати спільних цілей навчилися десятикласники та десятикласниці Сновської громади під час участі в менторській програмі «Покоління перемоги» від GoGlobal. Крім цього, надолужили прогалини зі шкільних предметів, удосконалили свої комунікаційні навички та підтягнули фінансову грамотність.

Майже мільярд гривень компенсацій: на Чернігівщині триває реалізація програми «єВідновлення» 15:15

Програма «єВідновлення», яка передбачає надання компенсації за пошкоджене та зруйноване житло, реалізується в області більше року. За цей час на Чернігівщині нараховано компенсацій на майже мільярд гривень.

Чотири ліцеї та 23 гімназії. У Чернігові перепрофілювали заклади загальної середньої освіти 14:33

Тобто, змінили тип шкіл та затвердили їхні статути у новій редакції. Відповідне рішення затверджене на 41-й (позачерговій) сесії Чернігівської міської ради VIIІ скликання 10 липня.

Чернігівські поліцейські розкрили крадіжку грошей з втраченої банківської картки 13:48

Оперативники Чернігівського райуправління поліції викрили зловмисницю, яка привласнила знайдену банківську картку, а потім викрала з неї 180 тисяч гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини