30 березня - Перехід на літній час
Два рази на рік стрілки годинників переводяться на годину в більш ніж 100 країнах світу. В останню неділю березня – на годину вперед, а в останню неділю жовтня – на годину назад.
Це необхідно для того, щоб наблизити адміністративний час до сонячного. 20 вересня 2011 за постанову про зміну порядку обліку часу в Україні проголосували 266 народних депутатів, таким чином Верховна рада України постановила встановити з 27 березня 2011 року на території Україні час другого часового поясу з додаванням однієї години, скасувавши цим перехід на зимовий час в жовтні 2011 року, відповідно і наступний за цим перехід на літній час.
18 жовтня 2011 Верховна Рада Україна передумала і прийняла постанову «Про визнання такої, що втратила чинність, постанови Верховної Ради України« Про зміну порядку обчислення часу на території України», за це рішення проголосували 295 народних депутатів з 349 зареєстрованих в цей день у сесійній залі. Новою постановою визнається, що постанова від 20 вересня 2011 втратила чинність, також запропоновано уряду протягом одного місяця з дня набрання чинності нової постанови внести на розгляд Верховної Ради проект закону про порядок обчислення часу на території України. З цього випливає, що перехід на літній час в Україні відбудеться в звичайному режимі.
В 2014 році Перехід на літній час припадає на 30 березня.
Останні новини Чернігівщини
За матеріалами СБУ заочний вирок отримав рашист, який під час окупації Чернігівщини катував місцевих мешканців 17:20
За доказовою базою Служби безпеки заочний вирок у вигляді 12 років позбавлення волі отримав ще один російський військовий, який причетний до воєнних злочинів під час тимчасової окупації частини Чернігівської області.
У Прилуках та на Ніжинщині поліцейські викрили місцевих мешканців у незаконному зберіганні боєприпасів 16:24
Співробітники відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції під час санкціонованого обшуку в господарстві 53-річного прилучанина виявили та вилучили гранату із запалом.
Увага! Поліція Чернігівщини розшукує зниклу безвісти 16-річну дівчину 16:22
Чернігівським районним управлінням поліції розшукується безвісти зникла Маценко Софія Василівна, 2009 року народження, мешканка Чернігова.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:13
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 3 особи.
Делегація з Великої Британії оглянула наслідки російської агресії на Чернігівщині 11:03
Підвал у Ягідному, зруйноване приміщення Обласного молодіжного центру, пошкоджена минулого місяця п’ятиповерхівка у Чернігові – це місця, які є віддзеркаленням війни на території нашої області.