Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 13 січня, 21:10:51

19 листопада - Всесвітній день туалету

19.11.2013   07:50Агенцiя

День 19 листопада було проголошено "Всесвітнім днем туалету" в 2001 році в ході міжнародної конференції в Сінгапурі, присвяченої проблемам туалетів.

До речі, місце проведення конференції було обрано не випадково: Сінгапур славиться бездоганною чистотою туалетів.

Понад 200 делегатів з Азії, Європи та Північної Америки, які представляли 17 національних туалетних асоціацій, зустрілися, щоб обговорити нагальні проблеми і розглянути нові концепції розвитку туалетної справи. Результатом зустрічі стала Всесвітня туалетна організація (ВТО), яка і стала ініціатором створення свята.

19 листопада 2002 року прогресивна світова громадськість вперше відзначила Всесвітній день туалету - один з найоригінальніших і, за традицією, що склалася, веселих свят.

Останні новини Чернігівщини

За матеріалами СБУ заочний вирок отримав рашист, який під час окупації Чернігівщини катував місцевих мешканців 17:20

За доказовою базою Служби безпеки заочний вирок у вигляді 12 років позбавлення волі отримав ще один російський військовий, який причетний до воєнних злочинів під час тимчасової окупації частини Чернігівської області.

У Прилуках та на Ніжинщині поліцейські викрили місцевих мешканців у незаконному зберіганні боєприпасів 16:24

Співробітники відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції під час санкціонованого обшуку в господарстві 53-річного прилучанина виявили та вилучили гранату із запалом.

Увага! Поліція Чернігівщини розшукує зниклу безвісти 16-річну дівчину 16:22

Чернігівським районним управлінням поліції розшукується безвісти зникла Маценко Софія Василівна, 2009 року народження, мешканка Чернігова.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:13

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 3 особи.

Делегація з Великої Британії оглянула наслідки російської агресії на Чернігівщині 11:03

Підвал у Ягідному, зруйноване приміщення Обласного молодіжного центру, пошкоджена минулого місяця п’ятиповерхівка у Чернігові – це місця, які є віддзеркаленням війни на території нашої області.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини