Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 30 листопада, 10:16:19

Гороскоп на наступний тиждень

11.12.2011   09:34Агенцiя

Общая обстановка на этой неделе будет на редкость спокойной, за исключением последнего дня. В период со вторника по четверг в отношениях различного уровня могут появиться напряженность, скованность и ограничения в привычных делах.

Овен. Тиждень буде доволi iнтенсивним, ви займатиметеся як своїми, так i чужими проблемами. Будьте уважнi — витрати можуть перевищити вашi прибутки.

Телець. Можуть виникнути труднощi на роботi. Вам видаватиметься, що начальство висуває до вас завищенi вимоги. Виконуючи їх, бережiть сили. Для великих покупок не зовсiм сприятливий час.

Близнюки. У другiй половинi тижня ви вирiшите всi свої проблеми, якщо звернете увагу на поради або скористаєтеся допомогою колег i знайомих. Однак конфлiктiв уникнути не вдасться.

Рак. На початку тижня близькi люди i колеги можуть не виправдати ваших сподiвань, будьте готовi до цього. Декому з вам доведеться поїхати у службове вiдрядження. Покупки краще вiдкласти.

Лев. На початку тижня ви отримаєте важливу iнформацiю, на яку треба звернути особливу увагу. Вихiднi присвятiть родинному вiдпочинку.

Діва. Найвдалiшою буде друга половина тижня, ви зможете нарештi знайти iнвесторiв для проекту. Зважаючи на проблеми зi здоров’ям, не варто брати чужi проблеми близько до серця.

Терези. На початку тижня доведеться поборотися за своє мiсце пiд сонцем. Ви зiткнетеся з перепонами при здiйсненнi задуманих планiв. Уникайте переохолодження, побiльше вiдпочивайте.

Скорпіон. Колеги неоднозначно сприйматимуть деякi вашi дiї, будьте готовi до iнтриг. До середини тижня ви визначите для себе основнi завдання. Зiрки обiцяють удачу у фiнансах.

Стрілець. На початку тижня вашi плани скоригують обставини — можливо, друзям знадобиться ваша пiдтримка. Не поспiшайте, можна наламати дров. Наприкiнцi тижня — вдалий шопiнг.

Козеріг. На цьому тижня можливi конфлiкти з колегами. Стосунки з близькими, навпаки, радуватимуть вас. Грошима краще не смiтити, ретельно обдумуйте всi покупки.

Водолій. Вас потягне на подвиги, однак втiлювати iдеї краще у другiй половинi тижня. Остерiгайтеся травм, не позичайте самi й не давайте у борг. У вихiднi ви матимете змогу добре вiдпочити.

Риби. Уже з понедiлка вас чекають ситуацiї, розрулити якi буде непросто. Не вiдкривайте свої таємницi першому–лiпшому, особливо якщо це може вам нашкодити.

Інша версія:

ОВНИ
Ви виходите на новий виток духовної еволюції, йде зміна ідеалів, стереотипів світобачення, все що вичерпало свій моральний ресурс, руйнується та відмирає, звільняючи місце для нових творчих, романтичних захоплень, ділових інтересів. Інформаційні струмки потечуть звідусіль, однак не робіть кардинальних кроків під впливом почутого, не навязуйте нікому свої думки. Більше подорожуйте, змінюйте навколишню обстановку, саме вдалині від домівки ваш розвиток йтиме інтенсивніше і неодмінно любіть свою роботу, та не плачтеся з приводу службових навантажень!

ТЕЛЬЦІ
Як досягти гармонії між бажаннями і вимогами реальності? Питання стане руба, змусивши балансувати між різнобарвним «хочу» і догматичним «треба», перевтілитися в затятого економіста та дбайливого господаря, аби дати поштовх сімейному бізнесу, заробити грошей та продуктивно їх інвестувати. Обережно розкуркулюйте благовірних та трусіть власним гаманцем, адже зроблені під впливом емоцій витрати на покупки чи розваги потім принесуть розчарування.

БЛИЗНЯТА
Ви потрібні всім, головне в клопотах за чужими проблемами не занедбати особисте життя. Подружні стосунки набирають динамічних обертів, і тут кожна мить на вагу золота: витравіть з душі давні образи, мудро з любовю склейте розбиті глечики, дайте обранцю відчути себе сильною самодостаньою особистістю -- ваш союз має переродитися, ставши еталоном блогородного партнерства, де практичний розрахунок та матеріальна опіка є потужним магнітом. Парубкам та дівкам час визначитися з милими й поставити крапку на пошуках.

РАКИ
Трудовий марафон у розпалі, як діловий партнер та фахівець ви сама досконалість: і швець і жнець і на дудку грець, здатні дати фори неробам та нехлюям, взявши олімп ділових досягнень як кількістю, так і якістю. Втім і плата має бути еквівалентною, торгуйтеся з працедавцями й не «продавайтеся» за мізерні кошти. Зараз вам потрібен не посадовий портфель, а товстий гаманець. Опирайтеся на давніх впливових друзів, будьте чесними та порядними у всіх справах, жодних спекуляцій та змовницьких авантюр!

ЛЕВИ
Якщо серцю хочеться свята, не стримуйте той прекрасний порив, пірніть у вир романтичних розваг і кайфуйте! Це золота пора енергетичного, творчого, сексуального розквіту. Що допоможе подружнім парам сцементувати взаємини, а тим, хто перебуває у вільному плаванні випаде шанс(завдяки новому знайомству) причалити до свого берега. І моліться на шефа, бо від нього залежить карєра. Служба - це родюча нива, де натхненна праця подарує чимало посадових благ. З радістю й властивим вам практицизмом беріться за нові обовязки та завдання.

ДІВИ
Сімя - це колиска вашої духовності, тут ви еволюціонуєте, черпаєте зерна небесної мудрості. Шануйте домочадців, бо від них залежить особисте щастя. В професійній сфері не зосереджуйтеся на посадових регаліях, на службі ви унікальний спеціаліст широкого профілю, що робить вас назамінним кадром на тлі конкурентів. Залиште керівне стерно, розумно підігруйте шефу і всі доручені завдання виконуйте з притаманним вам педантизмом. На любовному небосхилі палає щаслива зоря, тож бідкатися на брак амурних пригод не доведеться!

ТЕРЕЗИ
Вас де не посій там і вродитеся, здатні до адаптації в будь-яких обставинах! Віртуозно змусити танцювати публіку під свою дудку, загітувати за високу ідею – мастак на всі сто. Життєва мудрість, практицизм плюс висока ерудиція, ділова обізнаність здатні творити чудеса успіху там, де процвітає нехлюйство та безграмотність. Шануйте чужі погляди, різати гірку правду- матку в очі небезпечно, роздраконите таємних ворогів…, не будіть лихо -- хай воно спить тихо. Тримайтеся родини (тут ваше щастя) та не зліться на боржників, ось-ось доля поверне недодане раніш з лихвою.

СКОРПІОНИ
Трудівник ви нівроку, тож ловіть вигідну ділову пропозицію чи рентабельне замовлення, аби долучитися до фінансових джерел, які для вас щедро струменять. Однак слід тримати руку на матеріальному пульсі, збалансувати прибутки та витрати, аби надходження до гаманця (що обіцяють бути високими!) не перевищували трати. Робіть подарунки близьким, друзям і з усіма, кому заборгували, неодмінно розплатіться. Не забудьте поклонятися шлюбним обранцям, то для вас свята ікона!

СТРІЛЬЦІ
Ви рухаєтесь в передніх лавах соціуму, чаруючи публіку інтелектом та презентабельністю, яскравість персони нічим не затьмарити! Відчуття істинної внутрішньої свободи є основним рушієм, тож коли цей двигун «барахлить», скоріше всього ви не усмирили апломбне Его… а треба! Карєрний темп посилюється, фінансовий стимул до роботи є, друзі допомогають і саме матеріальний зиск стане гармонізуючим важелем у наелектризованих взаєминах з керівництвом. З приводу болячок не тривожтеся, вони несуть очисну дію.

КОЗОРОГИ
Ви оповиті сексуальною чарівністю, що є золотим козирем для облаштування сердечних справ. Паралельно вдалині від суспільної метушні опановуйте діалектику пізнання вищої істини. Відвідуйте храми, богослужіння, вивчайте філософську літературу, читайте біблію, долучайтеся до святих скарбниць. І нікого не судіть, а моліться. Щира молитва - це зв'язок з Всевишнім, шанс душевно очистится та зробити правильний висновок над помилками, допущеними у минулому році. Якщо занедужаєте, не біда, то на благо. Хвороби несуть цілющу силу.

ВОДОЛІЇ
На романтичному небосхилі сяє сонце удачі. Вас кохатимуть всім серцем щиро і благородно! І жодні сумніви не повинні затьмарити сяйво насолоди взаємних почуттів. Дружба і кохання зіллються воєдино, піднявши до екстатичних вершин ідилії в партнерстві. Тільки менше хваліться, нехай таємничий покров оберігає ваше інтимне щастя від заздрісних людських очей. Дбайте за родину й не сваріться за гроші, заслужене отримаєте сповна!

РИБИ
Трудовий марафон у розпалі, натискайте на професійні педалі й завзято рухайтесь до карєрниго олімпу. Тут щастить, тож омріяна посада цілком реальна. Головне, аби нинішня діяльність відповідала фаховому покликанню, сприяла творчій самореалізації. Якщо в діловій команді є конкуренти, подружіться з ними, обєднуючим стимулом стане спільна матеріальна зацікавленість, суперник, який вам симпатизує чи любить не здатний на капості.

Ще одна версія:

Овен
Отбросьте все свои амбиции и постарайтесь вести себя поскромнее. Начиная со вторника вероятность успешной реализации ваших планов будет расти. Постарайтесь сделать те дела, которые важны именно для вас, в первую очередь, иначе вы можете излишне увлечься решением чужих проблем. Работа может отнять достаточно много времени, но по значимости она займет далеко не первое место на этой неделе. Не забывайте о своем доме: наведение порядка и создание комфорта в нем - тоже немаловажная для вас задача. Энергичностью и активностью вы сможете укрепить свои позиции. Ваш жизненный потенциал будет на высоте.

Телец
Старайтесь во всем находить положительные моменты. Сначала будет непросто - потом втянетесь. Рассчитывайте только на собственные силы и не надейтесь на коллег. Скорее всего, именно от них можно ждать мелких неприятностей. В пятницу неожиданное сообщение может застать вас врасплох или весьма встревожить. В пылу сражений на работе не забывайте о близких людях, так как им сейчас необходимы внимание и поддержка.

Близнецы
Неделя разделится на две части, противоположные по направленности: ее начало хорошо подойдет для завершения начатого ранее, конец же принесет удачу в новых начинаниях. Понедельник может оказаться одним из самых удачных дней недели. В среду деловые встречи не принесут желаемых результатов, так что лучше перенести их на другой день. Во второй половине недели возрастет творческий потенциал, который желательно направить в любое русло, только не на деловые отношения. Четверг лучше посвятить построению планов на ближайшее будущее.

Рак
На этой неделе постарайтесь не гнаться за чем-то большим, иначе вы рискуете потерять то, что уже имеете. В понедельник постарайтесь максимально сосредоточиться на том, чем занимаетесь в данный момент. В этот день лучше делать одно дело, но хорошо. Во вторник не торопитесь с какими-либо решениями, так как гениальная, на первый взгляд, идея может не дожить до практического воплощения. В воскресенье постарайтесь соотнести свои желания с желаниями близких людей и выбрать путь, пролегающий по "золотой середине".

Лев
Доверяй, но проверяй, - вот одна из главных задач недели. Вы сможете достичь почти любых вершин, но только при критическом отношении к себе и еще более придирчивом - к окружающим. На этой неделе хорошо продвигаются научные исследования и, как ни странно, дела, не рассчитанные на долгое время. Не поддавайтесь в понедельник на обман и провокации. На работе могут возникнуть внезапные проблемы, поэтому во взаимоотношениях с теми, кто выше вас по должности, постарайтесь соблюдать осторожность. На вторник планируйте конструктивный разговор с начальством, расскажите ему о своих идеях. Ближе к концу недели вы сможете своевременно завершить важное и ответственное дело. Выходные будут на редкость напряженными: постарайтесь избежать стрессов, так как они не пойдут на пользу вашему здоровью.

Дева
Эта неделя чрезвычайно удачна для воплощения в жизнь идей и реализации планов. Вам понадобится терпение и объективность по отношению к себе для исправления мелких неточностей, без этого будет невозможно идти вперед. Справиться с этой задачей будет очень непросто, так как душа ваша будет рваться к новым успехам, отчаянно не желая ждать, пока руки доделают всякие мелочи. Вам необходимо доказать окружающим свою незаменимость, но не стоит демонстрировать гордыню. В некоторых ситуациях удачу принесет наступательная тактика - только не переусердствуйте. Наиболее благоприятным днем для вас будет пятница.

Весы
Инициативность, если вы потрудитесь хоть разок проявить ее в течение наступившей недели, способна стать залогом успеха и благополучия в дальнейшем. Есть вероятность дальней или зарубежной поездки, где самодисциплина, собранность и осторожность будут просто необходимы. Этот период благоприятен для знакомств и дальнейшего развития существующих отношений. В воскресенье постарайтесь воспринимать происходящее без лишних эмоций - это даст вам возможность найти поддержку и расслабиться.

Скорпион
События на этой неделе будут достаточно противоречивы, вам понадобятся усилия и мудрость, чтобы управлять создавшейся ситуацией. Стоит остерегаться увлечения азартными играми. Постарайтесь не делать необдуманных долгов, избегайте сомнительных сделок - на этой неделе вероятны материальные проблемы вследствие крупных потерь. Все это может привести к финансовому краху. Если поступит заманчивое предложение, стоит тщательно взвесить все за и против, прежде чем его принимать. В субботу лучше всего планировать свое будущее в одиночестве. Не забывайте о проблемах детей.

Стрелец
На этой неделе вы наконец-то сможете добиться ощутимого результата в том, во что вкладывалось так много сил и во что вы так верили. Эта неделя будет благоприятна для наиболее решительных действий. Новые дела имеют очень хороший шанс осуществляться. Несмотря на занятость в профессиональной сфере, не стоит оставлять без внимания свой дом. Впрочем, энергии вам хватит и для ремонта с обновлением интерьера, не хватить может только времени. Старайтесь не выпускать из поля зрения конкурентов. В середине недели ни в коем случае не вписывайтесь ни в какие авантюры, будьте осторожнее, так как есть риск потерять гораздо больше, чем приобрести. Пятница - один из самых удачных дней недели.

Козерог
На этой неделе вас будет сопровождать успех в любом начинании. В понедельник придется заниматься малоинтересными делами и терпеливо разгребать завалы мелких проблем и тактических затруднений. Во вторник не бойтесь ослабить внутреннее напряжение и выпустить ситуацию из-под контроля - помните, что так вопрос решится быстрее и успешнее. Внимания потребуют близкие люди. Начиная со среды, можно ожидать прилива энергии и желания действовать, воплощая в реальность ваши планы и замыслы.

Водолей
На этой неделе постарайтесь не давать никому никаких обещаний, потому что выполнить их в срок и как следует будет просто невозможно. Во вторник стоит серьезно задуматься о будущем. В этот день многие творческие замыслы начнут исполняться. В этот день постарайтесь быть внимательнее, особенно с близкими людьми: они могут ждать вашей поддержки. В воскресенье встреча с друзьями окажется на редкость плодотворной, возрастет ваш авторитет, к вам будут прислушиваться.

Рыбы
Хорошее время для коллективной деятельности, встреч с друзьями, совместных проектов. Много пользы может принести возобновление старых знакомств и деловых связей. Начиная с пятницы направляйте свою энергию на решение проблем, требующих активности и напористости, но не забывайте также о выдержке и терпении. В личной жизни период не столь благоприятный, здесь как раз лучше воздержаться от активных действий, не давить на окружение, охотнее идти на компромиссы. Займите выжидательную позицию, четко определите свое место, будьте терпеливее к родственникам.

Інтернет

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:57

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 29 листопада по 8:00 30 листопада 2022 року

30 листопада - цей день в Україні і світі

30 листопада - цей день в Україні і світі 09:53

ДЕНЬ 280 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 280 RUSSIAN AGRESSION

Не отримав генератори і втратив заощадження 18:33

Поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар в Інтернеті тільки після його отримання

Новгород - Сіверські рятувальники нагадали семенівчанам правила з мінної безпеки 18:25

Сьогодні співробітниця Новгород-Сіверського районного відділу ГУ ДСНС України у Чернігівській області провела з жителями м. Семенівка інформаційно-профілактичні бесіди щодо правил поведінки у разі виявлення вибухонебезпечних предметів.

Дванадцятою сесією обласної ради ухвалено обласні програми, фінансові, кадрові, майнові та інші важливі документи

Дванадцятою сесією обласної ради ухвалено обласні програми, фінансові, кадрові, майнові та інші важливі документи 18:20

Провела пленарне засідання голова обласної ради Олена Дмитренко разом з першим заступником голови обласної ради Ніною Лемеш та заступником голови обласної ради Дмитром Блаушем.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини