До Дня Незалежності змінили розклад електричок
Південно-західна залізниця призначила додаткові рейси регіональних потягів до Дня незалежності. Скасовано чотири потяги і додано сім.
В Україні до Дня Незалежності призначено низку додаткових рейсів регіональних потягів. Про це повідомила Південно-Західна залізниця.
Так, на 24 і 26 серпня призначено потяг №808/807 Київ-Шостка-Фастів; на 25 серпня - №818 Конотоп-Фастів;
на 26 серпня - №841/842 Київ-Шепетівка-Київ, №866/865 Київ-Гребінка, №880/879-882/881 - Київ-Чернігів-Фастів, №830/829 Фастів-Шостка, №815 Конотоп-Київ.
У ПЗЗ відзначили, що 26-28 серпня потяг №830 Шостка-Київ курсуватиме за розкладом вихідного дня. При цьому пасажирів попереджають про скасування рейсів:
25 серпня - №841/842 Київ-Шепетівка, №865/866 Київ-Гребінка, №880/879-882/881 Київ-Чернігів-Фастів; 26 серпня - №849/850 Київ-Роток.
Раніше повідомлено про те, що до Дня Незалежності залізниця України призначили два додаткові потяги у напрямі Криму.
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові поліцейські затримали підозрюваного у зґвалтуванні та погрозі вбивством жінці 10:02
Поліцейські Чернігівського райуправління встановили та затримали зловмисника, який в одному з мікрорайонів Чернігова зґвалтував жінку, погрожуючи їй ножем. Затриманому повідомили про підозри у злочинах та помістили його до ізолятора тимчасового тримання.
Грант на створення, розвиток або відновлення виробництв переробної промисловості після російських обстрілів 09:38
До урядової програми надання грантів на створення або розвиток виробництв переробної промисловості Державна служба зайнятості доєдналась у 2023 році, а влітку 2025 року до них додалися гранти для підприємств, які оновлюють основні засоби виробництва, знищені або пошкоджені внаслідок збройної агресії Російської Федерації.
Заступниця міського голови Вікторія Пекур обговорила зі студентами інструменти соціальних змін 09:36
Заступниця Чернігівського міського голови Вікторія Пекур 1 травня взяла участь у зустрічі зі студентською молоддю, тема якої «Від норми до практики: як лобіювати соціальні зміни через органи місцевої влади».
Зарплати вчителям, шкільні автобуси та укриття на Чернігівщині – на спеціальному освітньому селекторі з урядовцями 08:54
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із першим заступником Костянтином Мегемом, заступницею Жанною Шерстюк і керівниками профільних структурних підрозділів долучився до освітнього селектора під головуванням Премʼєр-міністерки Юлії Свириденко. Модерував заступник керівника Офісу Президента Віктор Микита.
Бюджети Чернігівщини у квітні 2026 року отримали 2,5 мільярди гривень податків та зборів 08:50
Головне управління ДПС у Чернігівській області дякує кожному, хто сплатив податки, адже сьогодні це має особливу вагу. Попри всі воєнні ризики, постійні атаки росіян, пошкодження енергетичної інфраструктури, деяких виробничих потужностей, платники податків продемонстрували відповідальність перед країною