Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 5 серпня, 21:29:48

Гороскоп на наступний тиждень

18.08.2013   10:17Агенцiя

Розташування планет та зірок цього тижня може провокувати нестабільність, революційні настрої та виникнення конфліктів у колективах. До четверга можливі загострення стосунків між близькими та рідними. Починаючи з п’ятниці потрібно більше уваги приділяти побутовим справам та контролювати справність електромереж, систем водопостачання та тепла.

Овен (21.03—20.04). Те, що вiдбуватиметься навколо вас, надасть впевненостi та оптимiзму. Довiряйте старшим людям, прислухайтеся до їхнiх порад. Розвивайте свої таланти та здiбностi — це принесе нові прибутки.
Дні: спр. — 23; неспр. — 19.

Телець (21.04—21.05). Оригiнальнi й, на перший погляд, дивнi iдеї отримають зелене свiтло за умов, що ви братимете особисту участь у їх втіленні. Проявляйте iнiцiативу, у життi друзiв можете смiливо розраховувати на перше мiсце.
Дні: спр. — 24; неспр. — 20.

Близнюки (22.05—21.06). Те, що досi було прихованим, набуде реальних рис. На звичнi речi ви подивитеся iнакше, а нове сприйматимете як подарунок долi. На цьому тижнi чекайте важливу iнформацiю.
Дні: спр. — 122; неспр. — 25.

Рак (22.06—23.07). Як не прицiлюватиметеся, навряд чи влучите в намiчену цiль. Обставини сильнiшi за вас. На роботi не варто з’ясовувати з керiвництвом стосунки, також не радимо оформляти важливi документи.
Дні: спр. — 22; неспр. — 23.

Лев (24.07—23.08). Вiра в успiх допоможе зрушити справу, яка завмерла. Дружня допомога зараз дуже доречна, але, як кажуть, пiд лежачий камiнь вода не тече — треба й самому iнодi проявляти iнцiцiативу.
Дні: спр. — 25; неспр. — 21.

Діва (24.08—23.09). Вашi емоцiї не завжди подобаються оточуючим, навчiться стримувати їх. Інодi краще наступити власнiй пiснi на горло, нiж наразитися на скандал. Будьте обережнi з побутовими приладами.
Дні: спр.— 19; неспр. — 24

Терези (24.09—23.10). Тиждень буде активним i багатим на подiї. Не намагайтеся вирiшувати щось самостiйно, вiддайте перевагу команднiй роботi. Можливо, ви спробуєте себе у новiй, незвичнiй для себе ролi.
Дні: спр. — 22; неспр. — 20.

Скорпіон (24.10—22.11). Активнiше займайтеся домашнiми проблемами, зокрема це стосується ремонту вашої оселi. Уникайте боргiв, оскiльки фiнансових надходжень найближчим часом годi чекати.
Дні: спр. — 23; неспр. — немає.

Стрілець (23.11—21.12). Ваш шлях буде тернистим, вам важко буде переконати оточуючих у своїй правотi. На роботi вiдбудуться суттєвi змiни, декому з вас вдасться знайти додатковi джерела прибуткiв.
Днi: спр. — 19; неспр. — 22.

Козеріг (22.12—20.01). Не варто дiлитися планами з колегами, бо цю iнформацiю можуть використати проти вас. У цiлому тиждень буде напруженим, можуть виникнути непередбачуванi ситуацiї.
Дні: спр. — 22; неспр. — 25.

Водолій (21.01—19.02). Ви зустрiнетеся з давнiми знайомими, завдяки яким зможете вирiшити деякi проблеми. На вихiднi не плануйте нiчого важливого, побудьте на самотi зi своїми думками.
Дні: спр. — 20; неспр. — 21.

Риби (20.02—20.03). Удача на вашому боцi — розвивайте iдеї i плани, але не чекайте негайної похвали з боку начальства. У вихiднi уникайте екстрiму, є небезпека травмуватися.
Дні: спр. — 24; неспр. — 25.

Інша версія:

ОВНИ, тема налагодження сердечного буття –домінуюча. Однак це не привід для масштабних «загулів», заводьте дружні стосунки, розважайтеся, фліртуйте з розумом, вам потрібен духовний друг, любляча коханка й діловий пертнер в одній іпостасі. І хоча сили бють через край, проте коли вас «несе» некерована стихія до вершин задоволень, пригальмуйте, бо ризикуєте звалитися в прірву розпусти. Одночасно дбайте за добробут родини, моліться на домочадців, саме в сімї ваш потужний енергопотенціал трансформується в продуктивну діяльність.

ТЕЛЬЦІ, події в карєрній сфері сягнуть апогею, зясується ставлення шефа до вас… чим будете приємно вражені. Втім створення надійного сімейного тилу є першочерговим завданням. Дбайте за побут, фамільні традиції, докладіть максимум зусиль, аби перетворити домашні пенати на престижну арену, де почуватиметеся величною королевою, улюбленою і бажаною. В стосунках «батьки-діти» наступає райдужний прогрес, з радістю користуйтеся покровительством рідних для реалізації заповітних бажань.

БЛИЗНЯТА, легкість з якою ви завязуєте стосунки є результатом сердечності, дружелюбності, інстинктивного відчуття як діяти в різноманітній обстановці. Люди відповідають взаємністю коли ви не фальшивите, не корчите з себе блазня, а щиро розкриваєтеся їм назустріч, як квітка до сонця. Соціальне оточення є барометром духовного росту, якщо вам легко подружитися, значить все чудово, ви на правильному шляху, розширюйте приятельське коло і царствуйте там!

РАКИ, для популярності у соціумі -- благодатна пора і саме яскрава харизма –є тією чарівною паличкою, що виручає у критичну мить. Звертайте увагу на враження, яке справляєте на публіку, і дійте відповідно реакції. Принаймні байдужих людей довкола не буде! Вас або гудитимуть, або обожнюватимуть! Матеріальні блага стануть мірилом життєвих цінностей, однак гроші є скарбом тоді, коли зароблені власними зусиллями. Мудро балансуйте між бажаннями та можливостями і намічені плани не підуть під укіс, а оскільки ймовірні приступи авторитаризму, намагайтеся тримати себе під контролем.

ЛЕВИ, шлях самоствердження устелено трояндами успіху, слави, престижу. Оточення жадібно ловить кожен ваш жест, слово, копіює поведінку, що накладає високу відповідальність за кожен вчинок. Не зациклюйтеся на простих буденних речах, ви чудово розумієтеся на філософських премудростях і здатні завдяки витонченому красномовству донести їх до сердець людей, наставити на путь істини, зрештою закохати в себе! Склеюйте розбиті глечики, паруйтеся, укріплюйте любовні та ділові узи і не сурміть довкола про свій таємний фронт існування де сплелося докупи грішне й праведне.

ДІВИ, якщо здається що доступ до чужих ресурсів відкритий, то ілюзія, чуже вам не потрібно. Хочете розбагатіти –не лінуйтеся, трудіться, займайтеся благодійністю, і тоді все повертатиметься сторицею, але зовсім з іншого боку. До 23 серпня ваше буття наповнене кармічними сценаріями, минуле випливає, вимагаючи доопрацювань та переосмислення багатьох поглядів, розвязання чужих проблем стане нормою. На поверхню випливе чимало таємної інформації, самообмани, підозри або виправдаються, або розвіються, звільнивши душу від тортур. На любовному небосхилі сонячно, вас кохають -- вчасно плати взаємністю.

ТЕРЕЗИ, сяють чарівністю, довкола багато впливових яскравих людей, з якими можна подружитися, завязати ділові чи романтичні стосунки, запозичити дорогоцінного життєвого, професійного досвіду, навчитися мудрості, зрости духовно. Увага карєристам: якщо посадовий олімп вабить солодким калачем -- це не міраж, а реальність. Якщо ви досконалий фахівець, дозріли взяти відповідальність за долі людей –дерзайте, до липня 2014р. Небеса посприяють в цій високій місії, а якщо вами рухають владні амбіції, ліпше постороніться і дайте дорогу іншим, достойнішим.

СКОРПІОНИ сягнули апогею духовної зрілості, (втім у кожного своя потенційна планка), досягнення будуть визнані, однак майте на увазі, воздасться долею лише те, що заслужили за тривалий період. Байдикували -- результат відповідний.Тому не розмінюйтеся на дрібниці, а ставте перед собою високі благородні цілі, цього року довгоочікувана фортуна вас зрештою обласкає! Багатьох очікує злет в карєрі, захоплюючі нові (і давні!) творчі проекти, які судилося успішно реалізувати. А головне зможете поєднати творче покликання з обраною професією, стати любимими й знаменитими. Публічність вкрай необхідна.

СТРІЛЬЦІ покликані розширити ментальний простір, зазирнути в незвідане, стати мудрішими та досконалішими й поділитися тими здобутками з оточенням. Дивіться на речі не під мікроскопом раціоналізму, а з висоти глобальних перспектив, в творчому плані ви сягнули апогею. Залежність від чужих ресурсів не повинна комплексувати, мудро «розкошелюйте» багатіїв, насправді ті інвестори -- посланці Творця. А ось коли вас просять про допомогу, йдіть назустріч, але при умові, що це не шкодить вашим інтересам. Безглузді жертви протипоказані.

КОЗОРОГИ, матеріальна зацікавленість та реакція на гроші безпосередньо впливають на реалізацію масштабних планів. А оскільки войовнича атмосфера посилиться, бережіться аби не нажити ворогів, діяти за принципом «око за око зуб за зуб» протипоказано. Ради миру та злагоди йдіть на поступки та моліться за своїх ворогів. Подружня гармонія є подарунком долі, але для тих, хто має спільні ділові інтереси та духовні цінності з обранцем, і дає йому можливість кермувати шлюбним судном.

ВОДОЛІЇ, годі сіяти конфронтацію, воювати за першість! Візьміть в супутники вашу готовність поділитися собою з партнером по шлюбу чи діловим компаньоном і співпраця буде урожайною. Ліпіться до пари, але не розчиніться один в одному. Ви дві самодостатні особистості – сяйте, уникаючи взаємної всепоглинаючої дифузії! Завязуйте контакти, відновлюйте давні звязки, заключайте трудові угоди, беріть на себе зобовязання. На службі ваша кадрова цінність -- в ролі досконалого спеціаліста широкого профілю, якому можна довірити все й не боятися за зрив графіка чи неякісний результат, що закладає на перспективу потужний карєрний фундамент.

РИБИ, на шляху поліпшення матеріального добробуту горить зелене світло, і ви маєте всі шанси розбагатіти. Можна завзято качати ділові мускули та продуктивно співрацювати. Головне не комплексувати перед авторитетами, налагодити гармонійний мікроклімат у колективі, а з колегами та високими посадовцями почуватися на рівних. Ви працелюб, до роботи як до танців, вмієте красиво та естетично виконувати доручені завдання, і це аксіома, тож вперед на трудові барикади заробляти гроші!

Останні новини Чернігівщини

Обсяги реалізованої продукції промисловості в січні–червні 2021 року

Обсяги реалізованої продукції промисловості в січні–червні 2021 року 21:25

Підприємства області в січні–червні 2021р. реалізували промислової продукції (товарів, послуг) на 18 млрд.грн.

Відкритість, активізм, взаємодія: в Освітньому домі прав людини в Чернігові стартувала Міжнародна школа для молодих активістів

Відкритість, активізм, взаємодія: в Освітньому домі прав людини в Чернігові стартувала Міжнародна школа для молодих активістів 21:20

В Освітньому домі з прав людини проводиться Міжнародна школа з прав людини для молодих активістів, яка стартувала 2 серпня 2021 року. 40 учасників з різних країн розділили на дві групи, які проживають окремо, проте мають багато спільних заходів.Про школу та відбір учасників розказала координаторка однієї з груп, Марія Цип'ящук: “Учасники є випускниками попереднього онлайн-компоненту, які проходили інтенсивне навчання з минулої осені до початку весни. Це було навчання основам прав людини, тому, як їх захищати, які механізми та інструменти існують для впровадження та захисту різних типів прав і свобод, також вони говорили про захист прав правозахисників. Саме ці чотири речі є пріоритетом Фонду Домів прав людини. На першу школу подалося понад 260 людей, найбільше їх було з України, дуже багато з Білорусі, Грузії, також були заявки з Вірменії, Сербії та Росії – тож зараз до нас приїхали учасники з цих шести країн. Вони пройшли онлайн-компонент, тобто лекції, успішно склали тести, які давалися до кожного з модулів і виконали додаткові творчі завдання. Після цього, коли ми оголосили конкурс на офлайн-компонент, вони на нього подалися і ми відібрали 40 найбільш мотивованих, детально вивчивши мотиваційні листи та заявки. Учасники школи будуть працювати разом 9 днів у різних форматах роботи, зокрема це панельні дискусії, воркшопи, виїзні сесії у Києві, де ми будемо зустрічатися з представниками органів влади, громадянського суспільства, громадських організацій. Також протягом школи молодь буде працювати над складанням спільної декларації, покликаної привернути увагу до питання захисту правозахисників, і також над розробкою міні адвокаційних кампаній, бо коли вони повернуться додому, їхнім завданням буде впровадження цих кампаній впродовж трьох місяців. Нашу школу підтримують Фонди прав людини, а також ми отримали фінансування від Бюро з демократичних інститутів та прав людини ОБСЄ, окрім того програми розвитку ООН, які надають нам різні форми підтримки”. Костянтин Реуцький, виконавчий директор БФ «Восток - SOS», представник робочої групи та тренер школи розказав про подальші плани співпраці з молодими активістами. “Це не перша наша міжнародна школа, ми давно працюємо з білоруськими та російськими активістами. В рамках програми "Розуміємо права людини" ми працюємо з 2009 року. Звісно, ми зацікавлені у розвитку громадянського суспільства не тільки в Україні, а й сусідніх країнах. Ми вважаємо, що від активності людей у Білорусі, Росії та інших сусідніх з Україною країнах значною мірою залежить ситуація з правами людини в Україні, тому ми вчимо їх, а також допомагаємо активістам з різних країн формувати мережі і спільно діяти для покращення ситуації з правами людини в регіонах. Більшість наших випускників надовго залишаються в правозахисній сфері і продовжують спільно діяти, до чого ми їх мотивуємо. У нас в активі вже є проекти, які були реалізовані спільно учасниками з Росії, України, Білорусі, Грузії, і ми плануємо продовжувати розвиватися в цьому напрямку ". Початок роботи над стратегією для вирішення проблем Протягом школи молоді активісти проаналізують проблеми та виклики для прав людини в своїх країнах, а також спробують знайти відповіді і стратегії вирішення цих ситуацій. Вони зможуть оцінити ризики для правозахисників і описати їх в документі, надавши також рекомендації для громадянського суспільства, уряду і міжнародних організацій. Перші два дні школи учасники активно працювали з темами, що присвячені принципам та стандартам прав людини. Дві групи взяли участь у сесії з представником ОБСЄ/БДІПЛ Ніною Чантурією на тему "Права людини - голос молоді", під час якої, також розглянули шляхи сполучення демократичних інституцій, громадянської освіти та молодіжного активізму. На дискусію "Виклики та проблеми в області прав людини в сучасному світі" приїхали спікери: Роман Романов, директор програми «Права людини та правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження»; Сергій Окунєв, правозахисник; Дар'я Свиридова, Перший заступник Постійного Представника Президента України в Автономній Республіці Крим; Микита Трофименко, юристконсульт БО «100% Життя». Молоді активісти разом із представниками влади та міжнародних організацій обговорили важливі питання, зокрема забезпечення прав людини в умовах пандемії та їх обмеження заради національної безпеки. "Під час COVID-19 люди зрозумілі, что вони знаходяться в державах та безпосередньо залежать від влади. І владою є поліція, яка регулює наше перебування на вулиці, або прикордонники, які не випускають з країни. Тож світовій спільноті важливо знайти баланс між національними інтересами та загальнолюдськімі цінностямі ", - зазначив Роман Романов.

Обстановка на кордоні

Обстановка на кордоні 11:37

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Чернігівка Олена Костевич повернулася з Олімпіади з бронзовою медаллю

Чернігівка Олена Костевич повернулася з Олімпіади з бронзовою медаллю 10:54

Бронзову призерку Олімпійських ігор у Токіо, Почесну громадянку Чернігова Олену Костевич та її тренера Ігоря Чередінова з великою радістю зустріли в аеропорту Борисполя.

Поліція Чернігівщини підтримує ідею створення притулку для постраждалих від домашнього насильства

Поліція Чернігівщини підтримує ідею створення притулку для постраждалих від домашнього насильства 09:17

Наразі громада міста Чернігова підіймає питання створення притулку для осіб, які зазнали домашнього насильства. Поліція Чернігівської області долучилася до цього процесу, адже спільними зусиллями правоохоронців, громадських організацій, місцевої влади та соціальних служб вдасться якісніше протидіяти домашньому насильству.