Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 липня, 23:11:23

Рухаємося вперед разом із Студреспублікою

15.08.2013   09:04Агенцiя

10-12 серпня 2013р. у санаторії-профілакторії «Зарічний» (село Павлівка) відбувся Чернігівський регіональний етап Міжнародної програми «Студентська республіка». Ось уже 15 років поспіль вона збирає і об’єднує найактивнішу молодь України.

Вже за доброю традицією  студреспубліканці обирали свого Студмера та Студмагістрат, а також паралельно проводили різноманітні суб-фетивалі: «Мафія», «Нічна туса», тренінг «Лідерство і мотивація» та ще багато цікавого. Студреспубліка відкриває дорогу новій перспективній і розумній молоді, яка є небайдужою до свого міста. «Політичні гравці» мали можливість заявити про себе і створити цілу низку ідей щодо розвитку міста.

На регіональному рівні  результатом програми стали вибори Студентського мера та депутатів  Студентського магістрату. Студентським мером обрали студента Чернігівського інституту економіки і управляння Восько Романа.

До складу Студентського магістрату увійшли:

Сахно Катерина
Запека Анастасия
Копистко Максим
Люшнев Александр
Вильшанивська Инна
Усик Марина
Губар Виталий
Лазаренко Максим
Дяковкий Артём
Седько Любовь
 
Після регіонального  етапу 24-27 серпня в Криму відбудеться фінал «Студреспубліки-2013», де обиратимуть чергового Студентського президента і депутатів Студентського парламенту України. Таким чином, обрана Студвлада представлятиме Чернігів на всеукраїнському рівні.

Важливо, що позитивні зміни все ж таки спостерігаються. Є активна, талановита, розумна молодь, якій не байдуже майбутнє своєї країни, яка має бажання щось змінити. Тому ми рухаємось і рухаємось вперед, а отже не стоїмо на місці і вже точно не йдемо назад. А мульти-фестиваль Студреспубліка продовжує допомагати нам в цьому. Він дає можливість людині розкритися, проявити себе, поєднуючи активний і яскравий відпочинок з інтелектуальними іграми, корисними тренінгами та саморозвитком.

Прес-служба Чернігівського ОО ВМГО "Студентська республіка"

Останні новини Чернігівщини

15 невибагливих рослин для саду – "посадив і забув" 17:19

Красиві квіти, високі дерева та пишні кущі подобаються не лише затятим садівникам. Завжди приємно пройтися по квітучій і доглянутій ділянці. На жаль, на прополювання, затінення, поливання і вкривання на зиму витрачається багато сил і часу. Міським жителям така розкіш не по кишені.

Насіння чіа: в чому користь і шкода для організму людини

Насіння чіа: в чому користь і шкода для організму людини 17:14

Насіння чіа - це справжній суперфуд і лідер за вмістом нутрієнтів на грам. У чому ж полягає їх користь для чоловіків і для жінок?

Рецепт лимонаду: робимо корисним смачний літній напій

Рецепт лимонаду: робимо корисним смачний літній напій 16:53

У спеку хочеться освіжитися не простою водою, а смачним напоєм. Водночас газована вода, яка продається в магазинах, — один із тих продуктів, вживати які потрібно в дуже помірних кількостях.

Смачні рецепти вихідного дня: лимонний торт

Смачні рецепти вихідного дня: лимонний торт 16:49

Лимонний торт — неймовірно ароматний смаколик, знайомий з дитинства. Цей десерт можна готувати за базовим рецептом, щоб, наприклад, потішити домашніх у вихідний день.

Гороскоп на наступний тиждень

Гороскоп на наступний тиждень 10:34

Гороскоп (від дав.-гр. ὥρα, проміжок часу, період і дав.-гр. σκοπός, спостерігач) - в астрології - схематичне зображення «взаємного положення »планет в небі на цікавий для момент часу.