Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 липня, 23:58:48

Міліціонери звозили дітей до Батурина. ФОТО

15.08.2013   07:15

Працівники кримінальної міліції у справах дітей УМВС України в Чернігівській області організували і провели екскурсію до гетьманської столиці для вихованців центру соціально-психологічної реабілітації дітей.

На виконання Закону України „Про оздоровлення та відпочинок дітей”, для забезпечення соціального та правового захисту дітей, попередження вчинення злочинів дітьми і відносно них, профілактики бездоглядності та інших негативних явищ, в період літнього оздоровчого сезону на території Чернігівської області проводяться загальнодержавні оперативно-профілактичні заходи під умовною назвою “Літо-2013”.

Працівники кримінальної міліції у справах дітей УМВС в Чернігівській області у оздоровчих закладах проводять “Уроки правознавства під відкритим небом”, де неповнолітнім роз’яснюють, що таке злочин і правопорушення, з якого віку настає кримінальна відповідальність та які наслідки настають за вчинення дітьми злочинів або адміністративних правопорушень.

Аби поєднати приємне з корисним, як-от здійснення патріотичного виховання, формування законослухняної поведінки та підвищення рівня загальної культури, співробітники кримінальної міліції у справах дітей організували екскурсії до козацької столиці “Батурин”. До екскурсій було залучено близько 15 вихованців центру соціально-психологічної реабілітації дітей.

Метою даного заходу було внести різноманіття в будні юних розбишак, донести їм цікаву інформацію для власного розвитку та подарувати незабутні враження від побаченого і почутого.

Неповнолітні на власні очі мали можливість побачити старовинні гарматами, та численні скульптури, пройтися галереями дерев’яної цитаделі та коридорами Палацу Кирила Розумовського. Діти із захопленням фотографувалися разом з правоохоронцями на фоні цих пам’яток стародавньої архітектури, адже більшість з них раніше бачили гетьманську столицю лише на фото або по телевізору.

День екскурсії пройшов у невимушеній теплій атмосфері спілкування дітей з міліціонерами. Підлітки із задоволенням розглядали все навкруги, цікавилися та перепитували знову і знову. Сподіваємося, що це не остання спільна екскурсія, яка залишає в серцях як дітлахів, так і правоохоронців лише позитивні емоції та спогади.

Останні новини Чернігівщини

15 невибагливих рослин для саду – "посадив і забув" 17:19

Красиві квіти, високі дерева та пишні кущі подобаються не лише затятим садівникам. Завжди приємно пройтися по квітучій і доглянутій ділянці. На жаль, на прополювання, затінення, поливання і вкривання на зиму витрачається багато сил і часу. Міським жителям така розкіш не по кишені.

Насіння чіа: в чому користь і шкода для організму людини

Насіння чіа: в чому користь і шкода для організму людини 17:14

Насіння чіа - це справжній суперфуд і лідер за вмістом нутрієнтів на грам. У чому ж полягає їх користь для чоловіків і для жінок?

Рецепт лимонаду: робимо корисним смачний літній напій

Рецепт лимонаду: робимо корисним смачний літній напій 16:53

У спеку хочеться освіжитися не простою водою, а смачним напоєм. Водночас газована вода, яка продається в магазинах, — один із тих продуктів, вживати які потрібно в дуже помірних кількостях.

Смачні рецепти вихідного дня: лимонний торт

Смачні рецепти вихідного дня: лимонний торт 16:49

Лимонний торт — неймовірно ароматний смаколик, знайомий з дитинства. Цей десерт можна готувати за базовим рецептом, щоб, наприклад, потішити домашніх у вихідний день.

Гороскоп на наступний тиждень

Гороскоп на наступний тиждень 10:34

Гороскоп (від дав.-гр. ὥρα, проміжок часу, період і дав.-гр. σκοπός, спостерігач) - в астрології - схематичне зображення «взаємного положення »планет в небі на цікавий для момент часу.