Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 22 вересня, 06:16:56

Гороскоп на наступний тиждень

04.12.2011   13:57Агенцiя

10 грудня о 16 год. 33 хв. відбудеться затемнення Місяця. Ситуації в конкретній життєвій сфері сягнуть критичної точки. Те, що було закладено два тижні тому в період затемнення Сонця, максимально проявиться зараз.

Це й визначатиме наступний життєвий етап. На першому плані опиняться взаємостосункі, юридичні спори, ділові, сімейні непорозуміння… Все таємне стане явним, піддавшись публічному розголосу, несподівано відкриється інформація, що тривалий час була засекреченою. Це час остаточного розриву назрілих конфліктів або взаємного об’єднання ворогуючих сторін. Емоційне напруження зашкалюватиме, тому утримайтеся від руйнівних рішень, вони фатальні й не підлягають відновленню.
У цей час кожен може як знайти своє щастя, так і втратити. Однак те, що було раніше, вже себе віджило.

Овен. У першiй половинi тижня уникайте конфлiктiв iз близькими i контролюйте перепади свого настрою. Фiнансове становище трохи поліпшиться, але це не означає, що треба сидiти i чекати манни небесної.

Телець. Ви переважно будете зайнятi домашнiми клопотами. Рідні потребуватимуть вашої підтримки і пожертви. Очiкуються серйознi витрати.

Близнюки. Зараз краще утриматися вiд ризикованих кроків. Тиждень фiнансово несприятливий, наберiться терпiння і перечекайте ці проблемні часи. Однак і сидіти склавши руки не варто. Обмірковуйте проекти на майбутнє.

Рак. Тиждень пройде на тлi вашої емоцiйної нестабiльностi. Постарайтеся забезпечити себе джерелом натхнення. З’явиться багато фiнансових зобов’язань, зокрема перед близькими.

Лев. Вам буде нелегко знайти спiльну мову з колегами, але обставини вимагатимуть від вас порозуміння і прощення. У стосунках iз родичами домiнуватимуть образи i сварки. Уникайте необдуманих грошових витрат.

Діва. Неочiкуваний поворот подiй може рiзко змiнити всi вашi плани. Близька людина зробить вам сюрприз, і не обов’язково приємний. Зростає ймовірність травм та загострення хронічних захворювань.

Терези. З’являється нагода скористатися своїми найкращими дiловими якостями та дипломатичним талантом. Енергію недругiв можна повернути проти них самих. Фінансові проблеми близькі до розв’язання.

Скорпіон. На початку тижня ви можете стати свiдком або учасником неприємної події. Ваше вмiння збирати волю в кулак стане у пригодi. Придiлiть увагу здоров’ю i його загальнiй профiлактицi.

Стрілець. Не ускладнюйте собi життя, уникайте бравади, особливо за кермом. У стосунках iз колегами та близькими все залежатиме вiд вашого вмiння поступатися. Несприятливий час для далеких поїздок.

Козеріг. Уже з понедiлка вам відкриють очі на певні загадки, мотиви i дiї оточуючих стануть зрозумiлiшими. Ймовірні додаткові фінансові надходження. Це саме той час, коли можна стверджувати: хто не ризикує, той не п’є шампанського.

Водолій. Як натурi вільнолюбній, вам нелегко витримувати обмеження й визискування. Але зараз вам доведеться виконувати чужi умови. Несприятливий час для великих покупок та поїздок.

Риби. Особливої уваги потребуватимуть дiти чи інші близькі родичі, їхнi проблеми та iдеї будуть ключовими для вас. Це допоможе подивитися на свiт iншими очима. Подбайте про своє здоров’я.

Інша версія:
ОВНИ, прислухайтеся до порад та адекватно сприймайте критику. Сперечатися–лише сіяти розбрат. В будь-яких справах докопуйтеся до глибинної суті, все досконально вивчайте. Закохайтеся в роботу –і нехай ця Муза наснажує вас на творчі подвиги!

ТЕЛЬЦІ долають кризовий рубікон в партнерських взаєминах, де гостро постане питання “моє-твоє”, чий вклад у спільну скарбницю вагоміший. Зважте на бажання і можливості, приборкавши егоїстичні апетити, не сваріться через гроші. Якщо бракує знань, вдосконалюйтеся, здобувайте вищу освіту, підвищуйте кваліфікацію. У царині науки на вас чекають сюрпризи. Однак лише знання, пропущені через серце, стануть вінцем мудрості для вас.

БЛИЗНЯТА, приборкайте амбіції, щасливі шанси блукають в сфері партнерської співдружності, тож виконуйте обов’язки не на словах, а на ділі. Тверезо (та законно!) зважуйте на всі “за” і “проти”, практично підходьте до інвестиції власних творчих, моральних, енергетичних, інтелектуальних, матеріальних здобутків. Усувайте вади, докорінно змінюйте манеру поведінки, які, власне, й штовхають до регресу.

РАКИ, не йдіть навпростець заради власних інтересів, події тижня мотивовані кармічно й вам непідконтрольні. Витравіть з душі давні образи і самі покайтеся в гріхах, бо теж не святі. Хто старе поминає, той лиха не минає. Тримайтеся за прибуткове(!) службове крісло, активно працюйте, підтримуючи благодатний мікроклімат в робочому колективі.

ЛЕВИ, дружіть, кохайтеся, істинна любов всюдисуща і їй підвладно все! Вам пощастить з пасією, яка стане другом і коханкою одночасно. Тільки не тримайте холодного розрахунку в серці, його територія – комерційна сфера. Запрягайтеся в службового воза і натхненно тягніть його. Фахівець ви нівроку, тож вимагайте від працедавців заслуженої оплати і кар’єрного росту. Це неодмінні умови співпраці.

ДІВИ, щастя в родині, уміння створити власне сімейне гніздо – домінуюча тема. Приборкайте амбіції, вектор долі пролягає через сім’ю та кар’єру, де завис дамоклів меч, взаємини з шефом на межі руйнації… Балансуйте, економно розподіляючи сили між службовими та домашніми проблемами, вирішуйте складні протиріччя творчо.

ТЕРЕЗИ, де правда, а де кривда – вам ясно як день. Нікого не критикуйте, роль борця за справедливість вилізе боком. Людську натуру вам не дано змінити, це прерогатива Всевишнього, вийміть спочатку колоду із власного ока! Нині ви працюєте на два фронти, де один підпільний і досить успішно активний, з матеріальними перспективами. Передній же фронт змушує до руху, службових відряджень, контактів, знайомств, освоєння наукових царин.

СКОРПІОНИ, збалансуйте прибутки та витрати, нікому не позичайте, утримайтеся від кредитів. Бажання і можливості нині затяті вороги, і примирити їх дуже складно. Реальність підступна, тож коли відкриє свої жахливі карти, вимагаючи розплати з боргами, буде непереливки! Орієнтуйтеся на власне “хочу”, яке пронизане благородством, без егоїстичних потреб. Поставили за мету ощасливити когось заслужено – кошти знайдуться.

СТРІЛЬЦІ, суперницьке протистояння досягає апогею. Втім, нічого дивного, хочете миру – готуйтеся до війни. Люди з якими перебуваєте в “контрах”, покажуть своє істинне лице. Тут вибір за вами: примиритися чи ні. Хоча насправді вся ця катавасія є протиборством власному “Я”, тож досягайте гармонії – і зовнішніх ворогів не стане!

КОЗОРОГИ, дрібні неприємності вас підстерігають в службовому колективі. Однак платити зрадникам тією ж монетою безглуздо, це місія Творця. Ви сірий кардинал при дворі, і це могутня сила. Нині є можливість побути наодинці з собою, зробіть це, тоді ваш внутрішній зір активізується і духовне преображення йтиме успішно. В любовній сфері все чудово, небесні янголи готові на все заради вашого щастя.

ВОДОЛІЇ, доля дає вам шанс знайти друга, партнера й коханця в одній іпостасі, що для інших є нездійсненним, і створити надійний духовний союз. Тільки не акцентуйте уваги на матеріальних благах обранця – все, що вам потрібно, отримаєте сповна. Любіться, хазяйнуйте, домашнє вогнище палахкотить, отже, для повного щастя є всі умови.

РИБИ, домашні проблеми, ваші комплекси – то якір на шляху до кар’єрного олімпу, що перетворюється з міражу на реальність. Наведіть лад в душевному храмі. Якщо домочадці не схвалюють ваших службових планів, ліпше не діліться з ними, і попри все стабілізуйте взаємини “батьки-діти”, бо сімейна ієрархія, де кожен блискуче виконує свою роль, має функціонувати бездоганно.

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 61 новий випадок COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 61 новий випадок COVID-19 18:11

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 21 вересня в області зафіксовано 61 новий випадок COVID-19.

Жовтий рівень карантину із 23 вересня: в області 164 школи із 413 не зможуть продовжити роботу

Жовтий рівень карантину із 23 вересня: в області 164 школи із 413 не зможуть продовжити роботу 16:55

«Жовтий» рівень епідемічної небезпеки набирає чинності з 00:00 години 23 вересня 2021 року по всій Україні.

Щодо сплати платежів за землекористування за відсутності правовстановлюючих документів на земельну ділянку

Щодо сплати платежів за землекористування за відсутності правовстановлюючих документів на земельну ділянку 15:58

Плата за землю – обов’язковий платіж у складі податку на майно, що справляється у формі земельного податку або орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності, згідно визначення, наданого у пп. 14.1.147 п.14.1 ст.14 Податкового кодексу України (далі - Кодекс).

На Чернігівщині надходження єдиного податку від фізичних осіб за 8 місяців поточного року зросли на 82 млн гривень 15:46

Протягом січня - серпня 2021 року фізичні особи-підприємці Чернігівської області сплатили до місцевих бюджетів 458 млн грн єдиного податку і тим самим перевищили факт надходжень відповідного періоду минулого року майже на 22 відс., або на 82 млн грн (за січень - серпень 2020 року надходження єдиного податку з фізичних осіб становили 376 млн грн).

Прилуцькою окружною прокуратурою підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні відносно двох мешканців с. Заїзд Прилуцького району.

Прилуцькою окружною прокуратурою підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні відносно двох мешканців с. Заїзд Прилуцького району. 15:45

Як встановлено в судовому засіданні, обвинувачені, юнаки 2002 року народження, в період часу з 02.10.2020 по 24.06.2021, за попередньою змовою між собою, в нічний час, скориставшись відкритою квартиркою вікна магазину розташованого в с. Заїзд, вул. Михайлівська, 43, скоювали крадіжки продуктів харчування: цигарки, пиво, сухарики, чіпси, тощо, які потім самі і споживали, кожного разу викрадаючи продуктів на в суму від 390грн. до 450 грн., а всього викрали на загальну суму 8712 грн.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини