Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 31 березня, 00:28:34

На наступному тижні день народження святкують

04.12.2011   13:00Агенцiя

5 – 11 грудня 2011 року день народження на Чернігівщині святкують

ВІТАЄМО!

ВІТАЄМО!

5 грудня
Атрошенко Владислав Анатолійович
Муравйова Алла Володимирівна
Савенок Владислав Васильович
Шкильов Дмитро Дмитрович

6 грудня
Олексієнко Юлія Сергіївна
Сергієнко Сергій Федорович

7 грудня
Городній Максим Аркадійович
Дідевич Микола Григорович
Мех Роман Миколайович

8 грудня
Михайлова Євгенія Геннадіївна
Цілина Наталія Дмитрівна

9 грудня
Голець Віталій Віталійович
Допа Ольга Іванівна
Цвір Валерій Олександрович

10 грудня
Сенчик Олександр Васильович
Ярмак Сергій Анатолійович

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові переглядають вартість транспортної роботи: тариф для пасажирів не змінюється 17:14

Вартість проїзду для пасажирів громадського транспорту міста Чернігова не змінюється.

У Чернігові поліцейські оперативно встановили та затримали грабіжника 16:39

Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили та розшукали зловмисника, який вчинив грабіж і втік.

Чернігівські податківці провели зустріч з аграріями з питань подання таблиць даних платника ПДВ 16:08

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області відбулась робоча зустріч з представниками аграрного сектору регіону.

У Чернігові відбувся «Діалог з громадами» за участю міністра соцполітики 15:44

Днями в Чернігові працював міністр соціальної політики, сімʼї та єдності Денис Улютін. Разом із командою Мінсоцполітики, начальником ОВА В’ячеславом Чаусом, його заступниками, головою обласної ради Оленою Дмитренко, очільником МВА Дмитром Брижинським і представниками від ТГ області взяв участь у зустрічі «Діалог із громадами» на майданчику Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.

Поліція Чернігівщини викрила посадовицю лікарні, службова недбалість якої спричинила збитки на понад 4 мільйона гривень 15:12

Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом обласної прокуратури викрили директорку однієї з лікарень у службовій недбалості, що призвело до завдання збитків державі на понад 4 мільйона гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини