Поїздів в південному напрямку додалося. ВІДЕО
Літня оздоровча кампанія в розпалі. Дорослі бажають відпочити влітку самі й оздоровити своїх дітей. Для відпочинку й оздоровлення зазвичай обираємо південь України. Зі станції «Новгород-Сіверський» найбільше білетів вже розкуплено до Євпаторії, Одеси та Сімферополя. Також введено на літній період додаткові потяги.
Віталій Тівецький - начальник залізничної станції: "Введено багато додаткових потягів у всіх напрямках, особливо в напрямку Криму - це Євпаторія, Сімферополь, Севастополь. А поїзд, який йде через Чернігів, на нього надали більше квитків для попереднього продажу. Що стосується відправлення зі станції «Мена» до Криму, то там попереднього продажу немає, тільки за добу."
З 26 травня введено новий розклад руху потягів, однак по маршруту Терещенська - Семенівка розклад залишається незмінним. Також введено правила купівлі квитків по документам.
Віталій Тівецький - начальник залізничної станції: "При придбанні квитка ви можете лише назвати своє прізвище, ім'я і взяти квиток, але при посадці у вагон провідник вимагатиме від вас квиток і документ, що посвідчує особу."
Якщо ви хочете подорожувати зі своїм домашнім улюбленцем, наприклад собакою, для цього маєте купувати окреме купе, а якщо відправляєте на відпочинок дитину одну, то провідник має право не впустити її у вагон. На сьогодні білети на південь України розкуплено не всі, тож якщо ви плануєте відпочинок, не зволікайте, звертайтесь в каси вокзалів, і приємного вам відпочинку.
Новгород-Сіверська РДТРК "Сіверська"
Останні новини Чернігівщини
Координація служб для пропуску льодоходу та паводків у Чернігові 09:39
4 березня під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, присвячене підготовці до пропуску льодоходу, весняної повені та паводків у 2026 році.
За розтрату 2,8 млн грн бюджетних коштів на ремонті доріг судитимуть в.о. начальника УЖКГ 09:32
Прокурори Чернігівської обласної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно в.о начальника УЖКГ однієї з міських рад Чернігівської області. Їй інкримінують розтрату чужого майна шляхом зловживання службовим становищем, вчинену в особливо великих розмірах, в умовах воєнного стану (ч. 5 ст. 191 КК України)
На Чернігівщині затверджено Регіональний план управління відходами до 2033 року 09:31
Розпорядженням начальника ОВА В'ячеслава Чауса від 2 березня поточного року № 414 затверджено Регіональний план управління відходами в області до 2033 року.
Підтримка освіти і медицини на Чернігівщині: укриття, техніка, швидкі 09:30
Чернігівщина — регіон, який щодня живе в умовах підвищеної безпекової загрози через близькість до кордону з країною-агресором. Відтак системна та довгострокова підтримка громад залишається критично важливою.
5 березня: цей день в Україні і світі 09:23
День 1471 Російська агресія - Day 1471 Russian aggression