Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 22 січня, 21:07:33

Туристичний форум “Чернігівщина туристична – 2013” показав зростання інтересу громадян до внутрішнього туризму

12.06.2013   12:10Агенцiя

8 червня у селі Сокиринці Срібнянського району відбулася грандіозна подія – Міжрегіональний туристичний форум “Чернігівщина туристична – 2013”, в якому взяли участь представники туристичного бізнесу з 16 областей України, а також райони Чернігівської області та музеї й заповідники.

З вітальним словом до учасників Міжрегіонального туристичного форуму “Чернігівщина туристична – 2013” звернувся в.о. заступника голови облдержадміністрації Юрій Музика, який зазначив: “Чернігівщина має усі підстави заявити про себе як про регіон зі значним туристичним потенціалом. Невипадково, що у рамках сьогоднішнього заходу відбудеться відкриття Міжрегіонального туристичного форуму “Чернігівщина туристична – 2013”, в якому візьмуть участь представники туристичної сфери з 16 областей України та країн Росії та Білорусі”.

В рамках цьогорічного туристичного форуму, представники туристичного бізнесу з різних куточків України ознайомилися з історичними пам’ятками та туристичним потенціалом міста Чернігова, Національного історико-культурного заповіднику “Качанівка”, Історико-меморіальному музею-заповіднику “Ганнина Пустинь”.

В останній день роботи туристичного форуму “Чернігівщина туристична – 2013”, 9 червня офіційна делегація з областей України взяла участь в обласному козацькому святі, що проходив у місті Батурині. Цього дня вони мали змогу поринути у вирій козацької доби, а також ознайомилися під час екскурсії з туристичними об’єктами Батурина: Цитаделлю Батуринської фортеці, домом Кочубея, а також побували у Палаці Кирила Розумовського.

Тож, з упевненістю можна сказати, що цьогорічний Міжрегіональний туристичний форум “Чернігівщина туристична – 2013” продемонстрував зростання інтересу громадян до внутрішнього туризму, зокрема, модними стали двох-триденні тури до Львову, Одеси, Полтави та Чернігова.


Воробей Валентин

Останні новини Чернігівщини

У Ладанській ОТГ відкрився Центр культури і дозвілля

У Ладанській ОТГ відкрився Центр культури і дозвілля 14:02

20 січня в Ладанській територіальній громаді відкрили Центр культури та дозвілля.

Дует

Дует "Інша тиша" презентував свій новий альбом 14:00

У бібліотеці ім.М.Коцюбинського відбулась презентація другого альбому «Потяг» дуету «Інша Тиша».

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 13:44

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 21 січня по 8:00 22 січня 2022 року

Завдяки черговому етапу реконструкції Журавської школи дітлахи навчаються у теплі і комфорті

Завдяки черговому етапу реконструкції Журавської школи дітлахи навчаються у теплі і комфорті 13:43

Оновленння будівлі одного з найбільших сільських освітніх закладів громади – Журавського, триває вже кілька років поспіль.

У Ніжиніській громаді оптимізують шкільну мережу: закриють школи №12 та 4

У Ніжиніській громаді оптимізують шкільну мережу: закриють школи №12 та 4 11:43

20 січня відбулося засідання чергової 19 сесії Ніжинської міської ради.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини