На літній період Південно-Західна залізниця додатково призначила 12 пасажирських поїздів
Для забезпечення літніх пасажирських перевезень поточного року залізничниками Столичної магістралі додатково передбачено задіяти у травні 5 поїздів (10 складів /184 вагони), а у червні задіяти для руху 7 поїздів (6 складів /107 вагонів).
Зокрема, додатково призначені наступні поїзди дальнього сполучення: № 57/58 Київ – Євпаторія, № 215/216 Житомир – Сімферополь, № 231/232 Київ – Сімферополь, № 250/249 Чернігів – Сімферополь, № 282/281 Київ – Сімферополь, № 298/297 Київ – Севастополь, № 182/181 Київ – Сімферополь, № 227/228 Київ – Бердянськ, № 283/284 Жмеринка – Сімферополь, № 132/131 Хмельницький – Сімферополь, № 222/221 Київ – Керч та № 237/238 Київ – Сімферополь.
З початку року в умовах вагонних депо та вагонних дільниць залізничниками підготовлено 987 одиниць рухомого складу.
Технічний огляд та підготовку системи кондиціювання пасажирських вагонів пройшли 23 вагони типу РІЦ, 57 – СВ, 263 купейні вагони, 55 міжобласних тощо.
Останні новини Чернігівщини
НМТ 2026: реєстрація, етапи та дати проведення – на брифінгу в ОВА 17:06
П’ятого березня стартувала реєстрація для участі в основних сесіях національного мультипредметного тесту (НМТ), яка триватиме до другого квітня. Про ключові аспекти цьогорічного тестування сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА розповів начальник Управління освіти і науки Чернігівської ОДА Юрій Музика.
Досягнення чернігівських школярів на обласному та всеукраїнському рівнях 17:02
Учні та учениці закладів освіти Чернігова здобули 19 перемог в обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад та 17 перемог у конкурсі-захисті Малої академії наук, а також уже мають перші досягнення на всеукраїнському рівні. Про це інформує начальник управління освіти Чернігівської міської ради Василь Білогура.
Організували незаконний виїзд чоловіка за кордон: повідомлено про підозру двом жителям Чернігівщини 17:01
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру двом жителям Чернігівського району в організації незаконного переправлення військовозабов’язаного через державний кордон України, вчиненому за попередньою змовою групою осіб.
Безбар’єрне укриття: у Прилуцькому НРЦ відремонтовано укриття міжнародною гуманітарною організацією GER³ 10:16
Безпека дітей у закладах освіти є важливою умовою організації освітнього середовища, що забезпечує збереження безперервності освітнього процесу.
Працівника КП «Теплокомуненерго» відзначено Подякою Прем’єр-міністра України 10:11
Начальника цеху КП «Теплокомуненерго» Руслана Гончаренка відзначено Подякою Прем’єр-міністра України. Він увійшов до числа 44 фахівців із Донецької, Херсонської, Чернігівської, Вінницької та Одеської областей, а також столиці, яких нагородили за роботу із забезпечення життєдіяльності громад в умовах повномасштабної російсько-української війни.