Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 листопада, 10:39:33

Оздоровлення дітей працівників АПК та соціальної сфери села планується проводити в трьох оздоровчих закладах Чернігівської області

17.05.2013   07:38Агенцiя

16 травня 2013 року, Кабінетом Міністрів України проведена Всеукраїнська селекторна нарада щодо стану підготовки до оздоровлення та відпочинку дітей у 2013 році.

На селекторі було обговорено питання забезпечення санітарно-гігієнічних норм в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку, створення належних умов для творчого, інтелектуального, культурного і фізичного розвитку дітей, повноцінного харчування, впровадження нових методик виховання та оздоровлення дітей тощо.

За державною програмою „Оздоровлення та відпочинку дітей працівників агропромислового комплексу” в 2013 році оздоровлення дітей працівників АПК та соціальної сфери села області планується проводити в трьох оздоровчих закладах Чернігівської області, а саме оздоровчий табір “Деснянка” Куликівського району, дитячий оздоровчий комплекс “Відкриті двері” Чернігівського району, дитячий оздоровчий комплекс “Козацький 2” Менського району. А також діти зможуть відпочити на узбережжі Чорного моря у оздоровчому комплексі санаторного типу “Сонячний промінь” Миколаївської області та в горах Закарпаття – у дитячому закладі оздоровлення “Трембіта”.

Відповідно до Порядку використання коштів державного бюджету для оздоровлення та відпочинку дітей працівників агропромислового комплексу (із змінами), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 квітня 2012 року №369, розмір часткової компенсації вартості путівки в 2013 році буде складати 780 гривень за 21 день.

На сьогодні отримано заявок на оздоровлення 682-х дітей працівників агропромислового комплексу області. Для оздоровлення даної кількості дітей, в частині часткової компенсації вартості путівок необхідно 531,96 тисяч гривень.


Довідково: в 2012 році в закладах оздоровлення та відпочинку відпочило 653 дитини працівників АПК області, що складає 250% до річних показників 2011 року (261дитина). Для відшкодування часткової вартості путівок було використано 407 тисяч гривень, при цьому розмір часткової компенсації вартості путівки складав 780 гривень за 21 день.


Прес-служба Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації
 

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:25

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 4 дорожньо-транспортні пригоди та 3 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 16 осіб постраждали.

Управління транспорту рекомендує пасажирам безготівковий розрахунок за проїзд

Управління транспорту рекомендує пасажирам безготівковий розрахунок за проїзд 09:23

Пасажирам громадського транспорту управління транспорту Чернігівської міської ради рекомендує обирати безготівковий спосіб розрахунку за проїзд.

Розтратила півмільйона гривень, що призначалися на соціальні виплати та пенсії: поліція відкрила кримінальне провадження 09:19

Поліцейські розслідують факт розтрати коштів співробітницею одного з відділень поштового зв’язку в Чернігівському районі. Гроші призначалися на соціальні виплати та пенсії місцевих мешканців.

30 листопада - цей день в Україні та в світі

30 листопада - цей день в Україні та в світі 09:17

ДЕНЬ 645 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 645 RUSSIAN AGRESSION

Поліція розслідує обставини ДТП з травмованими в Корюківському районі 19:48

Сьогодні, близько 8-ї ранку, до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Чернігів-Мена-Сосниця-Грем’яч неподалік села Дягова сталася дорожньо-транспортна пригода, внаслідок якої постраждали люди.