Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 26 лютого, 22:25:55

11 травня - Всесвітній день справедливої торгівлі

11.05.2013   12:33Агенцiя

Саме травень визнаний місяцем справедливої торгівлі, тому щорічно в другу суботу цього місяця Всесвітня організація справедливої торгівлі проводить заходи, присвячені цьому святу.

Традиційно в цей день організовуються виставки, в яких беруть участь близько 300-400 компаній-виробників, що представляють 70 країн світу. Вони пропагують принципи справедливої торгівлі, яка повинна відповідати міжнародним стандартам. Крім того ці заходи спрямовані на формування негативного суспільного ставлення до рабської праці.

Зазвичай до числа товарів справедливої торгівлі відносять чай, каву, какао, а також банани та одяг. Сучасне світове співтовариство прагне до того, щоб всі ці товари вироблялися при нормальному забезпеченні умов праці.

Також Всесвітній день справедливої торгівлі придуманий для того, щоб звернути увагу людей на екологічні умови виробництва товарів.

http://beyond.ua/

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 10:00

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортна пригода, 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

26 лютого: цей день в Україні і світі

26 лютого: цей день в Україні і світі 08:59

День 1464 Російська агресія - Day 1464 Russian aggression

Анатолій Миколайович Степаненко із Срібнянської громади — Герой України. Посмертно. 16:44

Найвище звання та орден «Золота Зірка» присвоїв своїм Указом Президент Володимир Зеленський. Документ підписаний 24 лютого 2026 року, в четверту річницю повномасштабної війни.

П’ятнадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо власної малолітньої доньки 16:13

Ніжинський міський суд Чернігівської області виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо його доньки. Чоловік проведе за гратами 15 років.

На Чернігівщині росіяни продовжують атаки мирного населення: поліцейські задокументували воєнний злочин 15:22

Вчора ввечері росіяни поцілили дроном по території домогосподарства в одному з сіл Новгород-Сіверського району – поранення зазнав неповнолітній хлопчик, який в цей час був на подвір’ї. Дитину госпіталізували до лікарні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини