Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 21 червня, 03:02:15

10 важливих справ, які треба встигнути зробити до закінчення Великого Посту

21.04.2013   11:29Агенцiя

Залишився один тиждень Великого Посту: наступний за ним - Страсний - це той тиждень, до якого ми так довго готувалися, і який весь буде присвячений спогаду Хресної дороги Спасителя до Голгофи і Воскресінню

Піст як завжди пролітає непомітно, тому перед його завершенням потрібно зупинитися і вирватися з потоку суєти, який поглинає наші сили і забирає час, щоб встигнути виконати хоча б частину з того, що ми планували. У ці останні дні посту потрібно мобілізуватися. Список справ, які потрібно завершити до закінчення посту, може бути, наприклад, таким.

1. Усередно помолитися, щоб Господь дав побачити свої гріхи. Підготуватися до докладної сповіді і просити духівника знайти час її прийняти.

2. Сходити на Літургію Передосвячених Дарів, яка служиться в середу і п'ятницю, і причаститися на ній.

3. Почати читати ранкове і вечірнє молитовне правило повністю або хоча б трохи розширити своє молитовне правило. Або постановити молитися з більшою увагою, ніж зазвичай.

4. Прочитати хоча б одне Євангеліє. Під час Великого Посту віруючі намагаються перечитувати всі чотири Євангелія, але якщо не вийшло, то хоча б одне потрібно встигнути перечитати.

5. Доробити невідкладні справи, які ми відкладали й відкладали, щоб звільнити Великий четвер і Велику п'ятницю на Страсному тижні.

6. Відвідати родичів і приділити увагу домашнім - хоча б просто без поспіху і з любов'ю поспілкуватися з ними і вислухати їх.

7. Виконати одну давню обіцянку, що обіцяєш багато тижнів і все відкладаєш.

8. Обмежити своє інтернет-спілкування - силою волі, або спеціальними програмами, контролюючими час на певному сайті - мінімізувати хоча б на ці два тижні своє перебування в соціальних мережах та інтернет-щоденниках.

9. Попросити вибачення і примиритися з тими, кого образив давно або недавно.

10. Взяти участь в якій-небудь справі милосердя - хоча б і посильною сумою або невеликим часом - головне - зробити перший крок до того, кому погано, і хто потребує нашої допомоги.

http://kyrios.org.ua

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.

АНОНСИ ПОДІЙ