Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 1 квітня, 09:22:45

Смачні рецепти вихідного дня

31.03.2013   12:21Агенцiя

Плюшки с ореховой начинкой

Плюшки с ореховой начинкой

Плюшки с ореховой начинкой

на 10 штук
160 мл. теплого молока
2.5 ст. ложки сахара
ванилин по вкусу
0.5 ч. ложки соли
1 яйцо
2-2.5 стакана муки
2 ст. ложки растопленного сливочного масла
1 ч. ложка сухих дрожжей

начинка
200 гр. измельченных грецких орехов
50-100 гр. сахара
50-70 мл. сливок (10-20%)
корица по вкусу

В теплом молоке растворить дрожжи, добавить размешанное яйцо с маслом,солью, сахаром и ванилином просеянную муку порциями, замесить гладкое тесто, переложить в смазанную растительным маслом миску,накрыть и убрать в теплое место на 1 час.

Орехи смешать с сахаром,корицей и сливками.

Подошедшее тесто разделить на 9-10 частей, сформовать плюшки.

Плюшки выкладывать на застеленный пергаментом противень, смазать яйцом смешанным с молоком, духовку нагреть на 180 градусов, выпекать плюшки до золотистого цвета.

http://olyaw.livejournal.com/

Останні новини Чернігівщини

Про стан прибирання міста та подальші завдання — за підсумками наради 17:21

На щотижневій загальноміській нараді 31 березня начальник комунального підприємства «Муніципальна варта» Ігор Дєдіков прозвітував про результати інспектування території міста.

Чернігівські самбісти вибороли призові командні місця на всеукраїнському чемпіонаті 16:33

Цими вихідними у Києві відбувся чемпіонат України з бойового самбо серед усіх вікових груп у розділі «Класік».

Поліція Чернігівщини ліквідувала міжнародний канал торгівлі людьми 16:09

Поліцейські затримали 33-річну організаторку міжнародного каналу з вербування і переправлення молодих українок до країн Європи з метою їх сексуальної експлуатації.

Інна Афонченко виборола два «золота» на чемпіонаті України зі стрільби кульової 15:35

З 22 до 28 березня у Київ відбувся чемпіонат України зі стрільби кульової серед осіб із порушеннями слуху.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини