Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 31 липня, 19:55:03

Змії у Менському зоопарку консервативні та справедливі

09.01.2013   11:05Агенцiя

Побутує думка, що кожен прийдешній рік несе в собі якісь особливості, пов’язані з рисами характеру чи поведінки тварини-символу. То яка ж вона – змія і чого очікувати у новому році?

Змії у Менському зоопарку консервативні та справедливі

Змії у Менському зоопарку консервативні та справедливі

Загалом астрологи передрікають цікаві події. У східному гороскопі 2013-ий – рік чорної водяної Змії, який обіцяє подарунки та сюрпризи. Це дуже важливий, вирішальний час для кожної сфери життя людини, а також для розвитку сучасного суспільства. Рік Змії обіцяє справедливість, неспішність, мудрість і в той же час буде випробовувати несподіваними поворотами, цікавим і захоплюючим ходом подій.

Господарка року – дуже мудра, вона ніколи не стане переслідувати людину, мстити, але її увагу і прихильність необхідно заслужити.

У цьому році багато хто відчує себе розчарованим від власних імпульсивних помилкових дій. Час порожніх розмов, обіцянок минув, настає період копіткої роботи, практичного застосування знань, умінь і досвіду.

У 2013-му не варто витрачати кошти на розваги, придбання предметів розкоші. Господиня року не любить людей, які здатні витрачати фінанси даремно, кидаючи гроші «на вітер». У цьому році стане в нагоді планування, як гарантія стабільності бюджету і витрачання тільки на життєво необхідні покупки. Благодійність цінуватиметься господаркою року, і люди з добрим серцем, що надають безкорисливу допомогу, заслужать її прихильність і заступництво.

Змія не залишить без покарання тих людей, які занадто легковажні у стосунках, грають почуттями іншої людини. Подружжя ж знайдуть гармонію, якщо замисляться про духовність, почуття, навчаться чути одне одного.

Стосунки закоханих розвиватимуться нерівно, проходячи серйозні випробування. І багато пар, на жаль, їх не подолають. А от шлюби, які будуть укладені в 2013 році, стануть тривалими і щасливими.

Чи такою справді є господарка року? «Наше слово» вирішило перевірити це у Менському зоопарку.
Ірина Александрова, котра вже третій рік доглядає за цими плазунами, зауважує:

– Змії дуже консервативні. Як облюбували собі місце, то вже не смійте їх чіпати. Перенесеш змію в іншу клітку – може навіть від їжі відмовитися. Я своїх підопічних добре вивчила, відчуваю, який у них настрій, чи не голодні. Загалом вони їдять раз на тиждень. Взимку даємо спеціально вирощених пацюків,навес­ні – кур­чат, качат. Мої змії – кожна зі своїм характером, тонко відчувають навіть зміни погоди. А ще – дуже справедливі. Ніколи просто так не нападають, а завжди попереджають. Якщо бачу, що кінчик хвоста у змії тремтить – то вона попереджає, що не в гуморі. Вжалити може дуже боляче, хоча й не смертельно. Я такого намагаюся не допустити.

А ще, за словами Ірини Александрової, змії – справжні чепурухи. Раз на кілька місяців повністю скидають із себе шкіру. І якщо покласти її шматочок до гаманця –завжди будете з грошима.

"Наше слово"

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 20 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 20 нових випадків COVID-19 15:56

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 31 липня в області зафіксовано 20 нових випадків COVID-19.

На Чернігівщині знайшли рідкісну червонокнижну рослину

На Чернігівщині знайшли рідкісну червонокнижну рослину 13:00

Попри страшну спеку, експедиції Київського еколого-культурного центру за рідкісними рослинами тривають.

Чернігівський мандрівник має намір пішки перетнути Україну з заходу на схід

Чернігівський мандрівник має намір пішки перетнути Україну з заходу на схід 12:45

Відомий чернігівський мандрівник, журналіст і письменник Олександр Волощук розпочинає піший похід із крайньої західної точки України до крайньої східної. За два місяці він планує пройти 1800 км.

Прилучани ярмаркуватимуть три дні напередодні Дня незалежності

Прилучани ярмаркуватимуть три дні напередодні Дня незалежності 12:30

Цьогоріч Прилуки заполонять народні мелодії та радісний гамір урочистостей тридцятої річниці до Дня Незалежності.

15 років позбавлення волі за зґвалтування малолітньої дитини. Апеляційний суд залишив без змін вирок дядьку-гвалтівнику

15 років позбавлення волі за зґвалтування малолітньої дитини. Апеляційний суд залишив без змін вирок дядьку-гвалтівнику 11:45

Чернігівський апеляційний суд підтримав позицію ювенального прокурора і залишив без змін вирок Ніжинського міськрайонного суду від 01.04.2021.