Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 6 березня, 19:45:14

Чернігівський міський голова дав інтерв'ю китайській телерадіокомпанії

25.12.2012   08:11

Чернігівський міський голова Олександр Соколов дав інтерв'ю журналістам китайської державної телерадіокомпанії "China Business Network".

Питання директора центрального офісу телеканалу CBN TV (м. Пекін) Чжоу Сінь стосувалися співпраці Чернігова з китайським містом Усі, залучення іноземних інвестицій, а також перспектив створення китайських підприємств у регіоні.

О.Соколов позитивно оцінив роботу представництва Чернігова в Усі, а також висловив переконання, що відповідне представництво китайського міста відкриється найближчим часом у Чернігові.

"Ми продемонстрували приклад, що муніципальні об'єднання можуть працювати напряму, без посередників", - сказав він.

Також китайські журналісти відвідали місцеві підприємства - Чернігівське відділення "САН ІнБев Україна" та  ЗАТ "Камвольно-Суконна компанія "Чексіл".

Візит представників телерадіокомпанії "China Business Network" відбувся у рамках вивчення торгово-економічного та інвестиційного потенціалу України з метою випуску циклу програм про перспективи співпраці між Китаєм та Україною на міждержавному і регіональному рівнях.

Керівництво китайської телерадіокомпанії звернулося до Генерального Консульства України в Шанхаї (Китай) з проханням порекомендувати регіон України, який веде активну торгово-економічну співпрацю, а також прагне гідного медіапредставлення на теренах Китаю. Працівники Генерального Консульства України в Шанхаї, які тісно співпрацюють із Постійним Представництвом м. Чернігова в м. Усі, порадили саме Чернігів як перше місто для відвідування та підготовки відповідного матеріалу.

Довідка: Китайська державна телерадіокомпанія "China Business Network" створена у 2003 році як основна складова найбільшої в КНР Корпорації "Шанхайська Медіа Група". За вісім років діяльності CBN перетворилася в найбільший китайський медіа холдинг, що своєю діяльністю охоплює усі види засобів масової інформації (телебачення, радіо, газети, журнали, веб-сайти і т.д.).

Компанія постійно знаходиться на передовій медіа-індустрії та інституційних інновацій. На сьогодні CBN створює китайську інформаційну  ділову мережу світового масштабу, а також планує стати найбільшим і найпотужнішим інформаційним агентом Китаю у сфері фінансового та комерційного обслуговування. У той же час, компанія CBN уже стала найбільшим бізнес відео-порталом китайськомовних ЗМІ.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 188 нових випадків COVID-19

Виявлено 188 нових випадків COVID-19 18:35

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 6 березня в області зафіксовано 188 нових випадків COVID-19.

Патрульні двічі виявили водія маршрутки з ознаками наркотичного сп’яніння

Патрульні двічі виявили водія маршрутки з ознаками наркотичного сп’яніння 14:54

Кілька днів тому патрульні виявили в Чернігові водія маршрутного автобусу з ознаками наркотичного сп’яніння. Чоловік погодився пройти медичний огляд у встановленому законом порядку.

Відбувся захист 15 конкурсних пропозицій з розвитку молоді та національно-патріотичного виховання

Відбувся захист 15 конкурсних пропозицій з розвитку молоді та національно-патріотичного виховання 14:22

4 березня відбулося чергове засідання конкурсної комісії Департаменту сім’ї, молоді та спорту ОДА з визначення програм розвитку молоді та національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання яких надаватиметься фінансова підтримка з обласного бюджету у 2021 році.

В Мінрегіоні презентовані проєкти, які будуть реалізовані в області в рамках програми

В Мінрегіоні презентовані проєкти, які будуть реалізовані в області в рамках програми "Велике будівництво" 14:12

Зокрема, по Чернігівській області погоджено проєкт реконструкції будівлі Кіптівської ЗОШ І-ІІ ст. під дошкільний навчальний заклад в с.Кіпті.

UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Робитимуть її безкоштовно

UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Робитимуть її безкоштовно 14:05

Громадська організація UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Волонтери з різних міст україни можуть безкоштовно записати своїх підопічних тварин на стерилізацію. Нижче будуть телефонні номери, за якими можна звертатися.