Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 12 травня, 13:31:00

Презентація збірки “Вибори на Чернігівщині 2012: результати моніторингу”

24.12.2012   17:27Агенцiя

24 грудня у прес-клубі “Чиста політика” відбулося представлення інформаційного збірника “Вибори на Чернігівщині 2012: результати моніторингу”.

Це видання підготовлене Чернігівською громадською організацією “Освітній центр “Ініціатива” в рамках виконання проекту “Громадський моніторинг парламентських виборів 2012 р. в Чернігівській області”, за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Як повідомив голова ЧОЦ “Ініціатива” Павло Пущенко, протягом червня – листопада 2012 року в Чернігівській області Чернігівською громадською організацією “Освітній центр “Ініціатива” був реалізований проект “Громадський моніторинг парламентських виборів 2012 р. в Чернігівській області”.

Проект був спрямований на запровадження незалежного громадського моніторингу за виборчим процесом на Чернігівщині та донесенням інформації про результати моніторингу до широких верств громадськості.

Впродовж реалізації проекту в кожному з 6 виборчих округів за виборчим процесом спостерігали довготермінові спостерігачі ЧОЦ “Ініціатива”.

А в день виборів 28 жовтня 2012 року по всій області було задіяно 100 короткотермінових спостерігачів та 10 мобільних груп, що здійснювали спостереження на виборчих дільницях за процесом голосування та підрахунку голосів.

Логічним підсумком проекту було видання збірника матеріалів за результатами моніторингу. До брошури увійшли узагальнюючі матеріали про особливості виборчого процесу в Чернігівській області та в окремих округах, результати моніторингу місцевих ЗМІ на виборчу тематику, громадські висновки та рекомендації.

Наклад видання 260 примірників, що буде поширене по бібліотекам області та надане всім зацікавленим.

ЧОЦ "Ініціатива"

 

Останні новини Чернігівщини

Сергій Шкарлет: Підготовка у профтехах має проходити за новими освітніми стандартами, тож треба прискорити їх оновлення

Сергій Шкарлет: Підготовка у профтехах має проходити за новими освітніми стандартами, тож треба прискорити їх оновлення 12:56

12 травня перебуваючи у складі делегації в межах робочої поїздки Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля до м. Чернігів, Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет відвідав Чернігівське вище професійне училище побутового обслуговування та ознайомився з роботою закладу.

Упродовж минулої доби рятувальники ліквідували 10 пожеж, під час яких одну людину врятовано

Упродовж минулої доби рятувальники ліквідували 10 пожеж, під час яких одну людину врятовано 12:35

Упродовж минулої доби підрозділи Головного управління ДСНС України у Чернігівській області 10 разів залучалися до ліквідації пожеж, з яких 3 в житловому секторі та 7 в природних екологічних системах.

5,5 тисяч працевлаштованих за 4 місяці

5,5 тисяч працевлаштованих за 4 місяці 11:48

Протягом січня-квітня поточного року в області за сприяння служби зайнятості забезпечено роботою близько 5,5 тис. громадян, з них 22,3 % оперативно, до набуття статусу безробітного.

Викрито схему ухилення від сплати податку на додану вартість на суму 5,5 млн гривень

Викрито схему ухилення від сплати податку на додану вартість на суму 5,5 млн гривень 11:15

Працівниками Головного управління ДПС у Чернігівській області виявлено підприємство з ознаками «фіктивності», яке імітувало здійснення сільськогосподарської діяльності.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 11:11

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.