Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 вересня, 16:07:30

Притулок безхозним собакам мають збудувати за 2,5 мільйони і чотири тижні

24.12.2012   08:59Агенцiя

Управління житлово-комунального господарства Чернігівської міськради 6 грудня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ “Чернігівське РСУ” на будівництво пункту тимчасового утримання тварин по вул.Любченка в м.Чернігові. Вартість угоди склала 2,47 млн грн. Про це повідомляється в “Віснику державних закупівель”.

Земельна ділянка площею 0,86 га знаходиться в промисловій зоні. На території пункту розміститься 39 вольєрів для собак, прохідна з дезпунктом, адміністративно-побутові приміщення з ветпунктом та кухнею, допоміжні споруди.

Пункт тимчасового утримання розрахований на одночасне утримання 183 собаки, з них максимальна кількість перебування тварин: в карантині – 25 тварин, в основній зоні утримання – 183 тварин; в ізоляторі ( на виняток хвороби) – 20 тварин.

Адміністративно-побутові приміщення, прохідна, склад запроектовані із блок-модулів контейнерного типу заводського виготовлення.

Будівництво коштом державного і місцевого бюджетів треба завершити до кінця 2012 року.


http://nashigroshi.org/2012/12/24/bezhoznym-sobakam-prytulok-mayut-zbuduvaty-za-25-miljony-i-chotyry-tyzhni/

Останні новини Чернігівщини

Міжнародне лідерство для підлітків: Klitschko Foundation запрошує взяти участь в проєкті Interexchange Academy

Міжнародне лідерство для підлітків: Klitschko Foundation запрошує взяти участь в проєкті Interexchange Academy 11:35

Klitschko Foundation спільно з Фондом Німецького футбольного союзу DFB-Stiftung Egidius Braun знову втілять семиденний інтенсив для української та німецької молоді Interexchange Academy 2025.

«Армія відновлення» Чернігівщини: – понад 9 тис. направлень

«Армія відновлення» Чернігівщини: – понад 9 тис. направлень 11:30

Служба зайнятості продовжує залучати мешканців територіальних громад області до лав «Армії відновлення».

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:26

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 7 пожеж.

«єВідновлення»: в області понад два мільярди гривень компенсацій нараховано по майже шести тисячах заяв 08:37

На Чернігівщині триває реалізація державної програми з надання компенсацій за пошкоджене та зруйноване житло «єВідновлення». Про наявну ситуацію в регіоні розповів під час брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Сергій Куреня.

Історичні традиції та мистецька освіта: підходи до розбудови національної ідентичності обговорили члени коордради 08:34

Про утвердження української національної та громадянської ідентичності говорили сьогодні на черговому засіданні профільної коордради. Зустріч відбулася в Чернігівському колегіумі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини