Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 липня, 18:54:23

Робоча поїздка голови облдержадміністрації до Срібнянського району та м. Прилуки

16.11.2011   08:41Агенцiя

15 листопада голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко з робочою поїздкою перебував у Срібнянському районі та м. Прилуки.

У с. Сокиринці Срібнянського району очільник області разом із головою Срібнянської райдержадміністрації Олегом Власенком, головою районної ради Григорієм Голдовським, Сокиринським сільським головою Анатолієм Маснухою побував на довгобуді нової школи, яку почали будувати ще у 1991 році, але після першого поверху будівництво припинилося.
 
Неодноразово районна влада порушувала питання добудови на рівні області, зверталась до народних депутатів, але все було безрезультатно.

Як запевнив Володимир Хоменко, школа у Сокиринцях буде обов’язково добудована.

Під час огляду довгобуду голова облдержадміністрації з районним керівництвом визначили, які об’єкти будуть включені до проекту будівництва та реконструкції нинішніх діючих приміщень школи.

Голова облдержадміністрації побував також у класах діючої школи та дитячому садку.

Проблемою Сокиринець, яку не вирішити без допомоги влади, є завершення газифікації села. Керівник області пообіцяв своє сприяння і допомогу, щоб найближчим часом газопровід було введено в експлуатацію.

Під час перебування у м. Прилуки Володимир Хоменко відвідав будівництво нового корпусу школи-гімназії №1 в Прилуках. Керівник області цікавився обсягом та графіком виконанняробіт, станом використання виділених коштів.

Прес-служба облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська громада стала учасницею проєкту літніх клубів «Грай. Дій. Змінюй» 17:17

Чернігівська міська територіальна громада за результатами відкритого конкурсного відбору стала однією з переможниць проєкту літніх клубів для дітей та підлітків «Грай. Дій. Змінюй», який реалізує громадська організація DOCCU у межах проєкту PlayItForward у співпраці з міжнародною неурядовою організацією War Child Alliance в Україні.

Рада громад області: освіта, інвестиції, житло для ВПО та інші важливі питання розвитку 16:55

Чергове засідання Ради територіальних громад області відбулося у Чернігові 27 липня. На порядку денному – низка питань, що постійно в полі зору й на контролі ОВА, зокрема освоєння освітніх субвенцій, робота центрів життєстійкості, забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом, розроблення інвестиційних планів, забезпечення сталого мобільного зв’язку.

Анна Юр'єва — чемпіонка Європи серед юніорок з веслування на байдарках і каное! 16:13

З 23 до 26 липня в місті Сегед (Угорщина) відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років, який зібрав найсильніших молодих спортсменів континенту.

У Чернігові вшанували українців, які загинули в полоні 15:37

У Чернігові вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні.

Робота без бар’єрів 15:14

Водій, охоронник, вагар, логіст, менеджер, робітник з благоусторою– 10робочих місць у поточному році облаштовано роботодавцями Чернігівщини для людей з інвалідністю в межах компенсаційної програми служби зайнятості.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини