Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 11 липня, 14:45:27

Олександр Шкурат: “Проведення спортивних змагань виховує у молоді силу духу, жагу до перемоги, загартовує фізично і морально”

15.11.2011   17:10Агенцiя

У жовтні в Чернігові проходив ІІ волейбольний турнір пам’яті двічі героя Радянського союзу Олександра Молодчого. Його організатором виступив однойменний благодійний фонд на чолі з його керівником Олександром Шкуратом, депутатом Чернігівської міської ради від Партії регіонів.

Участь у турнірі пам’яті О.Молодчого взяли вісім команд. Це – команди чернігівських технікумів, ліцеїв, та коледжів, які змагалися протягом двох днів. Перше місце здобула команда юридичного коледжу. Переможці отримали Кубок, золоті медалі й запрошення до боулінг-клубу “Базис”. Тоді Олександр Шкурат оголосив, що для гравців команди замовлять спортивну форму із символікою Благодійного фонду імені О. Г. Молодчого.

А сьогодні, 15 листопада, під час початку турніру на Відкритий кубок спортивного товариста “Динамо” Олександр Шкурат особисто вручив команді Юридичного коледжу форму з вишитою емблемою Благодійного фонду ім.О.Молодчого. Він привітав всі команди із початком змагань, побажав їм сили духу, жаги до перемоги, здоровя, гри без травм та усіляких гараздів.

“Хотілося б щоб молоді люди, одягнувши форму прониклися тим духом, який був у Олександра Молодчого. Ця людина в 23 роки стала двічі героєм Радянського Союзу, це почесний громадянин міста Чернігова. Проведення таких турнірів з волейболу виховує в молодих людей дух боротьби, змагань, загартовує фізично та морально. І як сказано в програмі нашого президента Віктора Федоровича Януковича “Виховання молоді – це пріоритет нашої держави”, – сказав Олександр Шкурат.

Капітан команди переможців Євген Маймескул розказав, що його команда вперше брала участь у цьому турнірі і одразу виборола перше місце. “Форма, яку нам подарували, є гарною, дуже приємно її носити. Сподіваюся, що вона принесе нашій команді успіх в інших змаганнях”, – сказав юнак. Він подякував команді, фонду ім. Двічі героя Радянського союзу О.Молодчого та суперникам. На думку хлопця такі заходи є важливими для організації дозвілля молоді.

Обидва тренери волейболістів Юридичного коледжу Юрій Репін і Олексій Філоненко переконані, що спорт, участь у змаганнях загартовує молодь, відволікає її від улиці та поганих звичок. “Для студентів бути в команді коледжу – це і повага серед курсантів і викладачів, можливість тренуватися, розвиватися фізично та морально, і гарний спосіб проведення дозвілля”, – каже Юрій Репін.

Наступного року також планується проведення турніру памяті О.Молодчого в Чернігові, до участі в якому планується запросити команди з Росії, Білорусі, Німеччини, Польщі, інших країн.

Останні новини Чернігівщини

У зв’язку зі станом води чернігівцям тимчасово не рекомендується купатися в Стрижні

У зв’язку зі станом води чернігівцям тимчасово не рекомендується купатися в Стрижні 14:11

Від Чернігівського міського відділу ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр МОЗ України» надійшла інформація про те, що в ході здійснення соціально – гігієнічного моніторингу при плановому дослідженні проби води р. Стрижень, відібраної у місті відпочинку в районі ландшафтного парку «Ялівщина» 9 липня 2020 року, було встановлено її невідповідність вимогам «Державних санітарних правил планування та забудови населених пунктів» №173-96 за мікробіологічними показниками.

Голова Чернігівської ОДА зустрівся з колективом санаторію

Голова Чернігівської ОДА зустрівся з колективом санаторію "Пролісок" 14:08

Голова Чернігівської обласної державної адміністрації Андрій Прокопенко разом з депутатами Чернігівської обласної ради Валерієм Гавриленком та Андрієм Віротченком провели зустріч з колективом КНП «Обласний дитячий санаторій «Пролісок» Чернігівської обласної ради.

У І півріччі більше тисячі пар створили родини

У І півріччі більше тисячі пар створили родини 13:53

Весілля – це час, коли збуваються мрії закоханих, а пам'ять створює нові спогади. Реалізувати усі задуми та прагнення громадянам допомагають органи державної реєстрації актів цивільного стану, котрі в урочистій атмосфері запрошують молодят на весільний рушник.

Тривожний сигнал щодо політики національної пам’яті з Ічнянської ОТГ

Тривожний сигнал щодо політики національної пам’яті з Ічнянської ОТГ 13:50

Неабияку тривогу викликає реалізація державної політики національної пам’яті в Ічнянській об’єднаній територіальній громаді Чернігівської області. Яскравий приклад тому – співставлення двох фактів про події останніх тижнів.

Оголошено обласний конкурс рукописів місцевих авторів Чернігівщини

Оголошено обласний конкурс рукописів місцевих авторів Чернігівщини 13:23

Комісія з питань підтримки місцевого книговидання, що діє при обласній державній адміністрації, оголошує про проведення конкурсу рукописів місцевих авторів 2020 року. Таке рішення члени комісії ухвалили 10 липня.

АНОНСИ ПОДІЙ