Начальник Чернігівської МВА Брижинський звернувся до поліції щодо законності земельного рішення міськради
Начальник Чернігівської міської військової адміністрації Дмитро Брижинський звернувся до поліції, аби правоохоронці перевірили законність рішення, ухвалене депутатами на сесії міської ради 13 вересня.
Про це він повідомив 4 жовтня під час брифінгу.
З його слів, на минулому засіданні міськрада підтримала проєкт рішення із земельних питань в той час, як один з пунктів цього рішення не відповідає нормам законодавства.
"Там виділяється земельна ділянка, надається дозвіл на розроблення документації для побудови багатоповерхового будинку. Але ця земля – промислового значення, на ділянках, які виділені як промислові, не можна будувати багатоповерхові будинки. Місто поділене на зони: де можна будувати, де не можна будувати. І ось там була пропозиція надати дозвіл на будівництво багатоповерхового будинку. Але там це робити не можна", — говорить Брижинський.
Мова про земельну ділянку розміром майже пів гектара на вулиці 1-ї танкової бригади, 5а.
Нагадаємо, згідно з оновленим регламентом міської ради, Дмитро Брижинський має право затверджувати або ветувати рішення сесії. Рішення сесії щодо земельних питань він не підписав, та попросив скликати позачергову сесію аби виключити з нього спірні пункти.
Сесію не скликали, тому Брижинський одноосібно підписав розпорядження такого ж змісту, однак без пункту про земельну ділянку на вулиці 1-ї танкової бригади.
"Ряд питань було внесено без погодження з військовою адміністрацією на розгляд виконавчого комітету та міської ради. Тому ці питання були нами заблоковані та не введені в дію виконавчими органами".
"Це повна маніпуляція, бо під проєктом рішення стоїть його підпис. Я 100% знаю, що вони ці проєкти рішення з начальником земельного управління проглядали, проговорювали за три-чотири дні до сесії. Згідно з регламентом міської ради він візує проєкти рішення. Цей проєкт був завізований без зауважень", — каже Ломако.
Зі слів виконувача обов’язків голови міськради Олександра Ломаки, проєкт рішення пройшов усі необхідні затвердження, розглядався профільними комісіями, та був підтриманий більшістю депутатів з усіх фракцій.
"Дуже прикро, що в нас військова адміністрація головним пріоритетом бачить розв'язання певних земельних питань".
Останні новини Чернігівщини
Росіяни атакували енергетичну та транспортну інфраструктуру Чернігівщини 14:18
Вранці 7 листопада російські війська завдали ударів по об’єктах енергетичної та транспортної інфраструктури в Городнянській та Бахмацькій громадах.
Поліція затримала у Новгороді-Сіверському місцевого депутата, який у нетверезому стані чинив опір поліцейським 13:27
Перебуваючи з ознаками алкогольного сп’яніння, чоловік керував авто та відмовлявся надати документи. Крім того, чинив опір правоохоронцям. Нині його поміщено до ізолятора тимчасового тримання.
Жителя м.Чернігова засуджено за умиснезаподіяння тілесних ушкоджень співмешканцю матері, що спричинили смерть останнього 12:42
Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 32-річного місцевого жителя в умисному заподіянні співмешканцю своєїматерітяжких тілесних ушкоджень, тобто умисних тілесних ушкоджень, небезпечних для життя в момент заподіяння, що спричинили смерть потерпілого (ч.2 ст.121 КК України).
«Форум Добрих Справ» – «Сила громади» у Чернігові об’єднав волонтерів, військових, освітян, культурних діячів та громадських лідерів 12:20
6 листопада вперше у Чернігові в обласному художньому музеї ім. Г.Галагана пройшов «Форум Добрих Справ» – «Сила громади», який об'єднав волонтерів, благодійників, військових, освітян, культурних діячів, підприємців та громадських активістів з усієї України.
Іпотерапія для поранених захисників: психологи системи МВС Чернігівщини спільно з відомчою медустановою організували реабілітаційний захід 11:46
У Чернігові для бійців, які після поранення потребують фізичної та психологічної реабілітації, організували візит до кінно-спортивного клубу «Казка».