Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 21 червня, 10:40:00

Кодола звернувся до Дениса Шмигаля за допомогою

08.08.2023   15:37Агенцiя

«У зв’язку з викликами, які постали перед місцевим самоврядуванням з початком збройної агресії рф, звернувся з листом до прем’єр міністра України Дениса Шмигаля», - з таких слів розпочав щотижневу нараду міський голова Олександр Кодола.

Він зазначив, що законом №3050 прийнятим Верховною Радою уточнено норми щодо звільнення від сплати за землю та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. В результаті вищезазначених змін до податкового законодавства очікувані втрати власних доходів по загальному фонду бюджету Ніжинської територіальної громади до кінця року складуть 92,2 млн. грн. А це шоста частина власних доходів!
Разом з тим постійно зростає навантаження на видаткову частину бюджету.
Підтримка військових — завжди в пріоритеті! І про це свідчать цифри. Понад 90 млн грн з початку повномасштабної війни виділено з місцевого бюджеті Ніжина на видатки повʼязані з військовим станом та допомогу військовим.
Крім того, внесені до постанови КМУ №268 зміни надають дітям віком до 18 років статус дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій. А це додаткове навантаження на бюджет у розмірі 56,5 млн грн.
Окремою статтею слід виділити фінансову підтримки водоканалу з місцевого бюджету, адже досі відсутній механізм компенсації з державного бюджету різниці в тарифах на послуги водопостачання та водовідведення.
А це ще декілька млн грн, що є додатковим навантаженням на місцевий бюджет.
Олександр Кодола резюмував: «Враховуючи вищевикладене, звернувся до прем’єр-міністра Дениса Шмигаля з проханням:
1. Посприяти у відновленні державної компенсації з державного бюджету різниці в тарифах на послуги водопостачання та водовідведення
2. Наданні місцевому бюджету Ніжина субвенції для компенсації пільг для дітей, постраждалих внаслідок агресії рф
3. Наданні додаткової дотації для компенсації втрат доходів бюджету у зв’язку з законом №3050».https://nizhynrada.gov.ua/news/novini/oleksandr-kodola-zvernuvsya-do-prem-yer-ministra-ukrajini-denisa-shmigalya

Останні новини Чернігівщини

 Бахмацька поліція розслідує обставини загибелі чоловіка на залізничних коліях

Бахмацька поліція розслідує обставини загибелі чоловіка на залізничних коліях 10:14

Вчора до поліції надійшло повідомлення про те, що у Бахмачі біля залізничної станції потяг збив людину.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:13

Протягом минулої доби зареєстровано 10 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди, 4 пожежі, 2 аварійні ситуації на мережах життєзабезпечення та 1 нещасний випадок. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 5 осіб постраждали.

21 червня: цей день в Україні і світі

21 червня: цей день в Україні і світі 08:41

ДЕНЬ 849 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 849 RUSSIAN AGRESSION

Регіональний офіс «Зроблено в Україні»: консультації фахівців 15:08

Одним із перших відвідувачів офісу «Зроблено в Україні» був Євген Смага - ветеран, який під час оборони Чернігова отримав важке поранення

Для ветеранів та їхніх родин стартує набір на безоплатне навчання в ІТ-сфері 15:06

Ветерани й ветеранки, а також військові та їхні родини можуть пройти безоплатний курс "Основи роботи з базами даних", який є спільним проєктом Українського ветеранського фонду, Lobby X та ІТ-компанії SoftServe.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини