Відповідальність місцевої влади за вирішення проблеми безпритульних тварин стане більш жорсткою
14 листопада Міністр екології та природних ресурсів України Микола Злочевський зустрівся з делегацією найбільшої британської природозахисної організації Naturewatch на чолі з її директором Джоном Рейном.

Головною темою зустрічі стало поводження з безпритульними тваринами в Україні. “Ми закликаємо український Уряд використати міжнародний досвід у вирішення проблеми безпритульних собак. Їх в жодному разі не можна вбивати, як це нерідко робить місцева влада в Україні”, – заявив Джон Рейн.
Міністр Микола Злочевський повідомив, що Мінприроди готує зміни до законодавства у сфері поводження з безпритульними тваринами, і буде вдячний міжнародній спільноті за консультативну допомогу.
“Відповідальність місцевої влади за вирішення проблеми безпритульних тварин стане більш жорсткою, – відзначив міністр. – Водночас вже зараз Мінприроди веде активні переговори щодо будівництва сучасних притулків для собак в обласних центрах України.
До червня 2012 року перший пілотний проект з будівництва такого притулку буде реалізовано в Києві. Я закликаю міські ради обласних центрів виділяти землю під притулки, міністерство зі свого боку готове розглянути питання щодо участі в їхньому будівництві”.
Цього ж дня Міністр Микола Злочевський зустрівся з делегацією міськради Чернігова, яка вже прийняла рішення про виділення землі під будівництво притулку для собак. Міністр погодив, що цей проект буде реалізовуватися Мінприроди та міськрадою Чернігова спільно. Наразі триває розробка проекту будівництва.
Останні новини Чернігівщини
Поки триває відновлення електропостачання, всі критичні служби діють за відпрацьованим планом – В’ячеслав Чаус про ліквідацію наслідків обстрілів енергосистеми 10:19
Ліквідація наслідків обстрілів енергооб’єктів російськими терористами – з цього питання начальник ОВА В’ячеслав Чаус провів термінове засідання обласної комісії з питань з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Залучено і всіх комунальні служби міста Чернігова.
«Вистояли. Вижили. Переможемо»: у Чернігові презентували фільм про захисників і захисниць та вручили почесні нагороди 09:38
Традиційно 1 жовтня українці відзначають День захисників і захисниць. В обласному центрі вітали військовослужбовців, рятувальників і правоохоронців.
День захисників та захисниць України: у Чернігові вшанували воїнів та підняли «Прапор Надії» 09:16
Учора у Чернігові біля Катерининської церкви замайорів «Прапор Надії». Це символ віри у повернення українських полонених і зниклих безвісти. Його підняв колишній військовополонений, воїн 119 окремої бригади Регіонального управління Сил ТрО «Північ» Сергій Маценко.
2 жовтня: цей день в Україні і світі 09:12
2 жовтня відзначають Міжнародний день боротьби проти насилля, Міжнародний день соціального педагога, Всесвітній день без алкоголю, Всесвітній день сільськогосподарських тварин, Всесвітній день повітряної кульки, Всесвітній день гри, День аудіофіла.
Прилуцькі поліцейські затримали чоловіка, який завдав смертельних тілесних ушкоджень власній матері 11:31
Оперативники Прилуцького районного відділу поліції затримали 45-річного мешканця Линовицької громади, який завдав своїй 70-річній матері тяжких тілесних ушкоджень, що призвели до її смерті. Чоловікові загрожує до 10 років позбавлення волі.