Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 24 вересня, 12:43:54

Чергове засідання у справі ніжинських робін гудів перенесли через ховробу одного з підсудних

12.12.2012   08:08Агенцiя

Чергове засідання у справі ніжинських робін гудів перенесли через ховробу одного з підсудних. Анатолія Поповича з діагнозом гепатит Б ушпиталили до інфекційного відділення Чернігівської міськлікарні.

Адвокати обвинуваченого запевняють, хлопець захворів у СІЗО. Стан іншого підсудного - Андрія Бондаренка - також незадовільний. У нього, стверджують захисники, патологія головного мозку. Стан здоров’я обох обвинувачених тюремники  не коментують.

Нагадаємо, у 2010-му році ніжинські правоохоронці затримали 6-ох молодиків, які чинили самосуд над наркоторговцями. 29 травня Деснянський суд Чернігова ув`язнив їх - на термін від 7-ми до 12 років. Захист вироки оскаржив.

Катерина Нікітюк, адвокат: "Ось тільки-но в суді оголосили, що це гапетит Б.  Але краще йому не становиться. Його екстрено вивезли лікувати до міської лікарні. В інфекційне відділення. Але ми не знаємо на сьогоднішній день, скільки воно буде тривати. Заразили його у СІЗО".

Ігор Дрозд, начальник Чернігівського слідчого ізолятора: "Я думаю, что это не соответствует действительности, так как, насколько мне известно, данный вид заболевание передается либо через кровь, либо половым путем. Сказать наверняка – там он заболел или здесь не возможно".


http://5.ua/newsline/231/0/98934/

Останні новини Чернігівщини

Як працюватимуть центри масової вакцинації у Чернігові цими вихідними?

Як працюватимуть центри масової вакцинації у Чернігові цими вихідними? 11:10

У Чернігові у роботу центрів масової вакцинації внесені зміни.

Команда Чернігівської області посіла другу сходинку чемпіонату України з легкоатлетичного чотириборства серед ДЮСШ та СДЮШОР

Команда Чернігівської області посіла другу сходинку чемпіонату України з легкоатлетичного чотириборства серед ДЮСШ та СДЮШОР 11:09

У командній першості серед областей командного чемпіонату України з легкоатлетичного чотириборства серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків та дівчат 2008-2009 рр.н., команда Чернігівської області посіла ДРУГЕ місце!

Оптимізація медичної мережі області має підвищити якість лікувальних послуг 10:53

Цими днями в області стан формування спроможної мережі лікарняних закладів вивчають представники Національної служби здоров’я України: Вікторія Мілютіна, директор Північного міжрегіонального департаменту НСЗУ, та Дмитро Кущ, начальник управління цього департаменту. У ході моніторингу, за словами представників НСЗУ, були виявлені як позитивні напрацювання, так і недоліки в роботі медичних установ області

Департамент культури Чернігівської ОДА підписав Меморандум про співпрацю з НУ «Чернігівська політехніка» 10:51

Напередодні відзначення Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні з метою покращення співпраці у напрямку розвитку туризму Чернігівської області відбулось підписання Меморандуму про співробітництво між Департаментом культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської облдержадміністрації та Національним університетом «Чернігівська політехніка».

На Чернігівщині посіяли ріпак 10:50

Станом на 20.09.2021 р. в Україні посіяно 880 тис. га озимого ріпаку, що становить 86% до прогнозу.