Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 14 жовтня, 07:28:54

Терцентр соціального обслуговування надає соціальні послуги громадянам, які перебувають у складних життєвих обставинах

11.12.2012   12:49Агенцiя

Територіальний центр соціального обслуговування Новозаводського району здійснює соціальне обслуговування та надає соціальні послуги громадянам, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги.

субсидії

субсидії

Вся робота територіального центру та його відділень направлена на розширення переліку послуг, які надаються підопічним, та підвищення їх якості. Відділеннями центру надається 65 видів послуг.

На сьогоднішній день на обслуговуванні в територіальному центрі знаходиться 1235 підопічних, з них 434 ветерана війни та 443 інваліда.

Систематично проводиться обстеження матеріально-побутових умов проживання одиноких людей похилого віку, інвалідів, виявляються їх потреби, вживаються заходи по їх реалізації.

Протягом 2012 року територіальним центром виявлено і взято на обслуговування 180 осіб, в т.ч. відділенням соціальної допомоги вдома - 101 особу.

Відділенням соціально-медичних послуг обслужені вперше – 1255 осіб, повторно – 1203 особи, взято на обслуговування 29 осіб. Обстежені  також 418 учасників війни, з них 55 - інваліди війни, 10 - учасники бойових дій, 6 - в’язні концтаборів. Лікарями відділення оглянуті інваліди загального захворювання – 395 осіб, інваліди дитинства – 44 особи, ветерани праці – 743 особи, діти війни – 436 осіб, ліквідатори аварії ЧАЕС – 11 осіб.

Постійно розширюється практика надання медичної допомоги підопічним безпосередньо вдома, огляд та призначення лікування лікарями територіального центру підопічним, які за станом здоров’я не можуть самостійно відвідувати відділення соціально-медичних послуг.

Відділенням соціально-побутової адаптації обслужені 1064 підопічних, взято на обслуговування 30 осіб. Фахівцями відділення соціально-побутової адаптації проводяться різноманітні культурно-масові заходи, зокрема: до державних та релігійних свят  проведено дев’ять святкових обідів та чаювань, в яких взяли участь 212 підопічних територіального центру. В територіальному центрі діє виставка робіт підопічних.

З вересня 2012 року в територіальному центрі впроваджено соціально-педагогічну послугу „Університет третього віку”, де підопічні мають можливість оволодіти новими знаннями, отримати потрібну інформацію щодо вирішення різних життєвих ситуацій.

Відділенням організації надання адресної та грошової допомоги надано допомогу 963 підопічним на суму 26 тис. грн.

Протягом року соціально-побутові послуги отримали 824 підопічних, а саме: послуги перукаря, швачки, взуттьовика, електрика, дрібного ремонту приміщень.

Постійно проводиться робота з ветеранськими організаціями, громадськими об'єднаннями, підтримуються зв'язки з релігійними організаціями, з метою спільного надання допомоги інвалідам та одиноким громадянам похилого віку. Територіальний центр тісно співпрацює з міським осередком Товариства Червоного Хреста з питань медичного та соціально-побутового обслуговування конкретних громадян. Удосконалюються діяльність та розвиток волонтерського руху, залучаються студенти навчальних закладів та колишні працівники територіального центру до відвідування підопічних в лікарнях, надання допомоги при оформленні субсидій, придбанні продуктів харчування, ліків та ін.


За інформацією Новозаводської районної у м. Чернігові ради
 

Останні новини Чернігівщини

Експорт української сосни на 2,8 млн грн: на Чернігівщині судитимуть трьох контрабандистів

Експорт української сосни на 2,8 млн грн: на Чернігівщині судитимуть трьох контрабандистів 18:27

Прокурорами Спеціалізованої екологічної прокуратури (на правах відділу) Чернігівської обласної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно трьох жителів Чернігівської області за фактами контрабанди лісоматеріалів, підроблення офіційних документів, вчинених за попередньою змовою групою осіб, легалізації майна, одержаного злочинним шляхом (ч. 2 ст. 201-1, ч. 3, 4 ст. 358, ч. 1 ст. 209 КК України).

Небезпечні ситуації та потреба у підтримці: прокурори та поліцейські провели низку профілактичних заходів для дітей та молоді

Небезпечні ситуації та потреба у підтримці: прокурори та поліцейські провели низку профілактичних заходів для дітей та молоді 18:24

Ювенальними прокурорами органів Чернігівської обласної прокуратури спільно з представниками поліції та психологами проведено навчально-профілактичні заходи серед учнів навчальних закладів міста та області.

 Для внутрішньопереміщених осіб впроваджується послуга довготривалого медсестринського догляду

Для внутрішньопереміщених осіб впроваджується послуга довготривалого медсестринського догляду 18:19

В умовах сьогодення дедалі більше переселенців, особливо людей старшого віку та осіб з хронічними захворюваннями, потребують постійного догляду, медичного спостереження та безпечних умов проживання.

У Чернігові під час дронової атаки 12 жовтня поранено п’ятьох цивільних 11:21

Протягом минулої доби ворог 36 разів обстрілював Чернігівщину. Під атаками – 23 населені пункти. Більшість обстрілів – переважно FPV-дрони та скиди з БпЛА у прикордонні. Також армія рф застосовувала ударні дрони різних модифікацій.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:14

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини