росіяни на Чернігівщині застосовували «тиск масою», плануючи захопити Київ - генерал Ніколюк
російська армія під час наступу в Чернігівській області у 2022 році застосувувала тактику залякування і "тиску масою", плануючи завоювати Київ.
За словами командувача підготовки Командування Сухопутних військ ЗСУ, генерал-майора Віктора Ніколюка, "під час наступу на Чернігівщині росіяни використовували тактику "залякування", "тиску масою". Наступали колонами і думали, що дійдуть до Києва та завоюють нашу столицю".
"Ми знищували всі логістичні шляхи російських військ і вони просто застрягли без пального і боєприпасів. Відступ розпочався наприкінці березня та тривав до початку травня. Під час наступу вони втратили понад 50% від загальної чисельності", - наголосив командувач.
Сьогодні, озброєні досвідом і новітньою технікою від партнерів, "ми готові до різних сценаріїв розвитку подій. Всі охочі потрапити на "концерт кобзона" мають отримати цей шанс", - підкреслив Ніколюк.
Нагадаємо, 13 березня 2023 року генерал-майор Віктор Ніколюк був призначений на посаду командувача підготовки Командування Сухопутних військ ЗСУ.
Останні новини Чернігівщини
Алія-Беатріс та Арес: якими рідковживаними іменами називали дітей на Чернігівщині у 2025 році 14:40
Українці дають життя, обирають імена та вірять, що кожна реєстрація народження зміцнює націю й наповнює віру в майбутнє реальним змістом.
За підтримки Словаччини у Ладані відремонтують укриття у двох садочках 14:35
У селищі Ладан стартує реалізація проєкту «Простори турботи: безпечні та комфортні укриття для садочків “Червона Шапочка” та “Барвінок”».
На 36% більше звернень і на 73% більше працевлаштованих: як змінюється підтримка ветеранів у службі зайнятості 14:34
Повернення ветеранів та ветеранок до цивільного життя – важливий напрям роботи Державної служби зайнятості.
Турбота про психічне здоров’я: з чого почати 12:17
Віднедавна в Україні формується добра традиція ставити собі цілі та робити плани на рік. От тільки в умовах війни для багатьох українців навіть слово «плани» може звучати як ще один виклик.
Інклюзивний підхід у службі зайнятості – це не про тренди, це про можливості для всіх 12:15
У минулому році на Чернігівщині кількість отримувачів послуг Державної служби зайнятості серед людей з інвалідністю зросла на 5,5% порівняно з 2024 роком.