Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 27 липня, 14:27:52

З нагоди Дня місцевого самоврядування

07.12.2012   18:40

7 грудня в Україні традиційно відзначається День місцевого самоврядування. З цієї нагоди в конференц-залі будинку засідань обласної ради пройшли урочисті збори.

Участь у них взяли голова обласної ради Анатолій Мельник, голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко, перший заступник голови обласної ради Іван Коробка та заступник голови обласної ради Валентин Мельничук, перший заступник голови обласної державної адміністрації Станіслав Прокопенко, Чернігівський міський голова Олександр Соколов, голова обласного комітету профспілки працівників державних установ України Микола Петренко, голови постійних комісій, депутати обласної ради, працівники виконавчого апарату та управління комунального майна обласної ради, представники засобів масової інформації.

Звертаючись до учасників урочистих зборів голова облдержадміністрації Володимир Хоменко наголосив, що становлення нашої країни як незалежної держави нерозривно пов'язано з розвитком місцевої ініціативи, зростанням ролі громади та відповідальності кожного її члена за долю свого рідного краю. "Як зазначив Президент України Віктор Янукович у Щорічному посланні до Верховної Ради України, в особі українських громад керівництво держави бачить свого найціннішого союзника і партнера", - підкреслив Володимир Хоменко.

Звертаючись до учасників зборів, голова обласної ради Анатолій Мельник, зокрема, наголосив, що День місцевого самоврядування по праву пов'язують з визначними подіями років незалежності і сприймають як знакову віху у становленні Української держави. Саме органи місцевого самоврядування є найближчою до людей ланкою влади, від якої у великій мірі залежить щоденне життя кожної територіальної громади, кожного громадянина, збереження стабільності та громадянської злагоди у суспільстві. На завершення свого виступу Анатолій Мельник щиро привітав зі святом всіх учасників зібрання.

З нагоди свята Володимир Хоменко вручив кращим представникам органів місцевого самоврядування області Почесні грамоти облдержадміністрації, а Анатолій Мельник - Грамоти Верховної Ради України та Почесні грамоти обласної ради.

Привітав присутніх зі святом також Чернігівський міський голова Олександр Соколов. Він вручив Почесну грамоту Чернігівської міської ради заступнику голови обласної ради Валентину Мельничуку. У своєму виступі він, зокрема, наголосив, що Валентин Васильович має ордена "За заслуги" трьох ступенів, орден князя Ярослава Мудрого, а в перші роки Незалежної України обіймав посаду міського голови Чернігова і зробив чимало для розвитку його соціально-економічного потенціалу.

Вітаючи зі святом, голова обласного комітету профспілки працівників державних установ України Микола Петренко відмітив почесними грамотами роботу депутата обласної ради Володимира Другакова, головних спеціалістів виконавчого апарату обласної ради Марії Максименко, Тетяни Візір, Марини Фесенко.

Учасникам урочистостей вручено фотоальбом "Чернігово-Сіверська земля", який випущено до 80-річчя Чернігівської області.
 

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські поліцейські за годину знайшли та затримали двох осіб за заволодіння мотоциклом

Чернігівські поліцейські за годину знайшли та затримали двох осіб за заволодіння мотоциклом 09:57

Інформація про зникнення транспортного засобу надійшла до поліції близько п’ятої години вечора.

У незаконному отриманні грошових переказів на 50 тисяч доларів США підозрюють працівників державного банку в Чернігові

У незаконному отриманні грошових переказів на 50 тисяч доларів США підозрюють працівників державного банку в Чернігові 09:47

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури чотирьом банківським працівникам повідомлено про підозру щодо несанкціонованої зміни інформації, яка оброблюється в автоматизованій системі (ч. 3 ст. 362 КК України) та у підробці засобів доступу до банківських рахунків (ч. 2 ст. 200 КК України), вчинених за попередньою змовою групою осіб.

Усі жанри для читачів представляє новий «Літературний Чернігів»

Усі жанри для читачів представляє новий «Літературний Чернігів» 09:44

На сторінках найновішого щоквартального мистецького журналу «Літературний Чернігів» /№ 2 (94) за 2021 рік/ літературної спілки «Чернігів» вміщені твори, як відомих на Чернігівщині та в Україні авторів, так і молодих.

Велике будівництво: На Чернігівщині ремонтують ділянку траси Н-07 біля села Петрівка

Велике будівництво: На Чернігівщині ремонтують ділянку траси Н-07 біля села Петрівка 09:36

У 2021 році у Чернігівській області проводяться масштабні роботи з капітального ремонту траси Н-07 Київ - Суми - Юнаківка.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини