Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 2 червня, 08:01:33

З нагоди Дня місцевого самоврядування

07.12.2012   18:40

7 грудня в Україні традиційно відзначається День місцевого самоврядування. З цієї нагоди в конференц-залі будинку засідань обласної ради пройшли урочисті збори.

Участь у них взяли голова обласної ради Анатолій Мельник, голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко, перший заступник голови обласної ради Іван Коробка та заступник голови обласної ради Валентин Мельничук, перший заступник голови обласної державної адміністрації Станіслав Прокопенко, Чернігівський міський голова Олександр Соколов, голова обласного комітету профспілки працівників державних установ України Микола Петренко, голови постійних комісій, депутати обласної ради, працівники виконавчого апарату та управління комунального майна обласної ради, представники засобів масової інформації.

Звертаючись до учасників урочистих зборів голова облдержадміністрації Володимир Хоменко наголосив, що становлення нашої країни як незалежної держави нерозривно пов'язано з розвитком місцевої ініціативи, зростанням ролі громади та відповідальності кожного її члена за долю свого рідного краю. "Як зазначив Президент України Віктор Янукович у Щорічному посланні до Верховної Ради України, в особі українських громад керівництво держави бачить свого найціннішого союзника і партнера", - підкреслив Володимир Хоменко.

Звертаючись до учасників зборів, голова обласної ради Анатолій Мельник, зокрема, наголосив, що День місцевого самоврядування по праву пов'язують з визначними подіями років незалежності і сприймають як знакову віху у становленні Української держави. Саме органи місцевого самоврядування є найближчою до людей ланкою влади, від якої у великій мірі залежить щоденне життя кожної територіальної громади, кожного громадянина, збереження стабільності та громадянської злагоди у суспільстві. На завершення свого виступу Анатолій Мельник щиро привітав зі святом всіх учасників зібрання.

З нагоди свята Володимир Хоменко вручив кращим представникам органів місцевого самоврядування області Почесні грамоти облдержадміністрації, а Анатолій Мельник - Грамоти Верховної Ради України та Почесні грамоти обласної ради.

Привітав присутніх зі святом також Чернігівський міський голова Олександр Соколов. Він вручив Почесну грамоту Чернігівської міської ради заступнику голови обласної ради Валентину Мельничуку. У своєму виступі він, зокрема, наголосив, що Валентин Васильович має ордена "За заслуги" трьох ступенів, орден князя Ярослава Мудрого, а в перші роки Незалежної України обіймав посаду міського голови Чернігова і зробив чимало для розвитку його соціально-економічного потенціалу.

Вітаючи зі святом, голова обласного комітету профспілки працівників державних установ України Микола Петренко відмітив почесними грамотами роботу депутата обласної ради Володимира Другакова, головних спеціалістів виконавчого апарату обласної ради Марії Максименко, Тетяни Візір, Марини Фесенко.

Учасникам урочистостей вручено фотоальбом "Чернігово-Сіверська земля", який випущено до 80-річчя Чернігівської області.
 

Останні новини Чернігівщини

Козелецький район: піротехніки ДСНС знищили артилерійський снаряд часів Другої світової війни

Козелецький район: піротехніки ДСНС знищили артилерійський снаряд часів Другої світової війни 08:00

1 червня о 13:10 фахівцями групи піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення Управління ДСНС України у Чернігівській області знищено артилерійський снаряд калібром 100 мм часів Другої світової війни.

З червня 2020 року відновлює роботу прес-центр

З червня 2020 року відновлює роботу прес-центр "Чернігівський вибір" 07:43

Головне завдання прес-центру "Чернігівський вибір" – організація на постійній основі заходів різного типу (прес-конференції, брифінги, круглі столи, експертні зустрічі, комунікативні площадки і т.п.) та надання організаційної та методичної допомоги засобам масової інформації та експертам під час підготовки матеріалів.

2 червня - День здорового харчування, відмови від надмірностей у їжі

2 червня - День здорового харчування, відмови від надмірностей у їжі 07:29

«Ми Не створені для їжі, а їжа створена для нас» - цей вислів можна без сумнівів назвати девізом борців з зайвими калоріями. Одні представники цієї категорії громадян дотримуються такого переконання зважаючи на прагнення до ідеальних форм, інші - з бажання якомога довше залишатися здоровими.

АНОНСИ ПОДІЙ