Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 1 квітня, 02:12:52

Головне сьогодні — стабільна робота міста. Відбулося позачергове засідання сесії Чернігівської міської ради

09.02.2023   16:30Агенцiя

9 лютого, відбулося засідання засідання сесії Чернігівської міської ради. На ньому були присутні 31 із 42 депутатів та депутаток. Загалом вони розглянули вісім питань, серед яких і пункт, який стосувався тимчасового виконання повноважень міського голови.

Головував на цьому засіданні Олександр Ломако — секретар міської ради та відтепер виконуючий обов'язки Чернігівського міського голови. Саме на нього, згідно чинного закондавства, покладають функціональні обов'язки очільника міста на час відсутності Владислава Атрошенка. 

— Сьогодні відбулося засідання сесії. Депутати злагоджено, фактично одноголосно, проголосували всі питання порядку денного. Причина її проведення — зрозуміла. Я, як і переважна більшість чернігівців, та всі депутати міської ради були вражені рішенням Яворівського і Львівського апеляційного судів. Ними нашого міського голову позбавили повноважень. Вважаю це рішення несправедливим щодо Чернігова та чернігівців. Хочу сказати, що попри, це наша команда має працювати ще більш відповідально та віддано. Курс міста не зміниться. Стабільний розвиток Чернігова продовжуватиметься і надалі, —  повідомив Олександр Ломако. 

Місто продовжуватиме функціонувати в звичайному всім мешканцям режимі. Як власне і працюватимуть органи місцевого самоврядування — надаватимуться всі види комунальних послуг, відбуватимуться засідання виконавчих комітетів, сесій, прийматимуться необхідні рішення для безперебійної роботи. 

— Ми маємо бути консолідовані. Інтереси жителів міста для нас першочергові. В країні йде війна — наша головна задача — обороноздатність міста та допомога ЗСУ  там, де ми можемо її надати. Ми повинні забезпечити всі процеси життєдіяльності міста. Місто функціонує. Головні пріоритети сьогодні — оборона, відновлення та розвиток Чернігова, — наголошує в. о. міського голови Чернігова. 

Це засідання сесії, як і попередні, розпочалося з хвилини мовчання з метою вшанування пам'яті всіх загиблих внаслідок російсько-української війни. Після чого обранці перейшли до розгляду питань порядку денного. Було під час засідання оголошено і вимушено перерву через повідомлення про замінування муніципалітету. Після перевірки спеціальними службами будівлі на предмет вибухонебезпечних предметів сесію було продовжено і розглянуто всі винесені питання.  

— Трохи засідання затягнулося через непов'язані з нами обставини, але в країні йде війна, тому такі речі є можливими. Це повідомлення про замінування, як і більшість таких дзвінків, зроблені зі зрозуміло якої країни, або на її замовлення. Але ж ми повернулися, проголосували всі питання, — підсумував  Олександр Ломако. 

Пресслужба Чернігівської міської ради

 

Останні новини Чернігівщини

Чернігівцям-власникам пошкоджених квартир компенсують витрати на квартплату та тепло 13:09

Депутати одноголосно затвердили Програму компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких було пошкоджене внаслідок російської військової агресії, на 2023 рік.

З квітня рецептурні препарати можна буде придбати в аптеці не лише за паперовим, а й за електронним рецептом 13:07

Рецептурними є близько 60% зареєстрованих в Україні лікарських засобів. Саме на них потрібен рецепт лікаря.

Депутати Чернігівської міської ради погодили фінансування для міської військової адміністрації 12:20

З бюджету Чернігівської міської територіальної громади на фінансове забезпечення діяльності Чернігівської міської військової адміністрації у 2023-му році спрямують трохи більше трьох мільйонів гривень.

Про розвиток сімейних форм виховання в області — на координаційній раді у справах дітей 12:19

Як влаштувати сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у сімейні форми виховання, а також про стан розвитку послуги патронату над дитиною в області, говорили 30 березня на розширеному засіданні координаційної ради у справах дітей.

Поліція інформує: на Чернігівщині скорочено тривалість комендантської години 11:10

З 1 квітня комендантська година на Чернігівщині триватиме з 00:00 ночі до 04:00 ранку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини