Чернігівська громада передала захисникам сертифікати на півмільйона гривень
Сьогодні, в День Збройних Сил України, крім слів вдячності та привітань на адресу наших військових, від імені громади Чернігова міський голова Владислав Атрошенко передав захисникам та захисницям грошові сертифікати.
Це кошти Чернігівської міської територіальної громади і вони будуть використані для підвищення бойових можливостей наших воїнів.
Очільник Чернігова цього дня особисто вітав військових ОК "Північ", 162-го окремого батальйону територіальної оборони ЗСУ та Чернігівського міського об'єднаного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.
Один із сертифікатів, номіналом 500 тисяч гривень, Владислав Атрошенко передав командувачу ОК "Північ" Віктору Ніколюку.
— Я приєднуюсь до всіх вітальних слів, які сьогодні звучатимуть на вашу адресу. Чернігів з вами, місто й надалі буде вас підтримувати — можете на нас у всьому розраховувати. Разом до Перемоги! — сказав під час вручення сертифіката Чернігівський міський голова.
Другий аналогічний сертифікат Владислав Атрошенко вручив командиру 162-го окремого батальйону територіальної оборони ЗСУ Андрію Лівенку.
Міський голова привітав військових зі святом, подякував за оборону міста в лютому-березні і запевнив, що місто й надалі робитиме все можливе, аби зробити наших військових ще сильнішими.
Не залишився поза увагою цього дня і Чернігівський міський об'єднаний терцентр комплектування та соціальної підтримки.
— Я щиро вітаю Вас від імені всіх містян. Хочу запевнити що, як український народ і Збройні Сили були і будуть єдині, так і місто Чернігів буде єдиним з тими збройними формуваннями, які знаходяться на території міста. Звісно, ми і в подальшому будемо підтримувати розвиток і укріплення матеріальної бази, в першу чергу, міського центру ТЦК та СП, — сказав Владислав Атрошенко.
Після чого відбулося нагородження кращих службовців Чернігівського міського об'єднаного терцентру комплектування та соціальної підтримки.
Пресслужба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Поліція Чернігівщини перекрила канал збуту вибухонебезпечних боєприпасів 09:10
Поліцейські відділення №1 (с-ще Короп) Новгород-Сіверського райвідділу затримали 37-річну жительку одного з сіл Коропської громади, яка налагодила збут ручних гранат.
Призначено нового керівника Чернігівської окружної прокуратури 08:39
Керівник Чернігівської обласної прокуратури Сергій Дейнека представив колективу Чернігівської окружної прокуратури нового керівника – Дениса Тетеніча.
Зловживання, привласнення бюджетних коштів, порубки та безпідставні бронювання –прокурори Чернігівщини викрили чергові фактипротиправної діяльності. Понад 107 млнгрн збитків 17:35
Прокурори Чернігівської обласної прокуратури у взаємодії зіншими правоохоронними органами області повідомили про підозру29особам, серед яких очільник міста, депутат місцевої ради, начальники управлінь міських рад, керівниця освітнього закладу, майстер лісу,колишні працівники виправної колонії, директори товариств та підприємці. Загальна сума завданих збитків становить понад 107 млн грн.
До уваги пасажирів "Укрзалізниці" — зміни руху поїздів на Ніжинському напрямку 16:59
АТ «Українська залізниця» повідомляє, що через ворожі обстріли рух поїздів на Ніжинському напрямку обмежено. Поїзди курсують із затримкою: