Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 25 лютого, 11:31:59

Просвітяни підвели підсумки першого етапу роботи пересувної виставки про права людини

03.12.2012   09:55Агенцiя

У Чернігові відбулася підсумкова зустріч регіональних координаторів пересувної експозиції “Кожен має право знати про свої права”, яка цього року відвідала шість обласних центрів – Чернігів, Кіровоград, Львів, Херсон, Сімферополь, Луганськ та Полтаву.

Просвітяни підвели підсумки першого етапу роботи пересувної виставки про права людини

Просвітяни підвели підсумки першого етапу роботи пересувної виставки про права людини

Регіональні координатори та команда проекту поділилися своїми успіхами, проаналізували недоліки та обговорили подальшу співпрацю.

На думку більшості учасників проекту, виставка стала успішним та затребуваним освітнім продуктом, який можна використовувати не тільки для навчання дітей та молоді, а й для просвітницьких дій спрямованих на широкий загал.

Наступного року виставка продовжить мандрувати регіонами України але ця робота буде ще більш структурованою – освітяни отримають посібник, де окрім базової інформації з предмету прав людини буде описана технологія роботи з цією експозицією.

Проект було реалізовано громадською організацією “М’АРТ” в рамках Всеукраїнської освітньої програми “розуміємо права людини”.

Останні новини Чернігівщини

Гороскоп на наступний тиждень 26 лютого - 4 березня 2018 року 11:13

Всі ми різні: те, що один вважає невдачами і маленькими радощами життя, інший сприймає як трагедії і тріумфи. Цей тиждень може стати періодом підвищеної емоційності, якою нас наділять планети. Це може зіпсувати життя. Але у чутливості є свої сильні сторони — знайти їх допоможе астропрогноз.

25 лютого - Семюел Кольт отримав в США перший патент на автоматичний револьвер

25 лютого - Семюел Кольт отримав в США перший патент на автоматичний револьвер 08:11

Про те, хто ж насправді розробив револьвер Кольта, досі ходять різні версії. За однією з них, сам Семюел Кольт, будучи юнгою по молодості років, угледів в роботі механізму для вибирання якірного каната кабестана принцип дії майбутньої легенди Дикого Заходу.

Чернігівська область на 40% збільшила свій індекс євроінтеграції

Чернігівська область на 40% збільшила свій індекс євроінтеграції 11:45

Про це повідомив Максим Корявець президент ГО «Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень» під час круглого столу «Індекс Євроінтеграційного Економічного Поступу в Україні за 2014 – 2016 роки. Презентація результатів у Чернігівській області», який відбувся 23 лютого у прес-центрі «Чернігівський вибір».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини