Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 25 лютого, 23:32:46

27-а сесія Чернігівської міської ради розглянула всі питання порядку денного та завершила свою роботу

03.12.2012   09:49Талалаївський р-н

Після затвердження порядку денного 27-ї сесії Чернігівської міської ради 6 скликання депутати додатково внесли та розглянули питання про дострокове припинення депутатських повноважень відповідно до п. 3 ст. 7 Закону України “Про статус депутатів місцевих рад” та особистої заяви у зв’язку з обранням Аверченка Сергія Миколайовича народним депутатом на виборах 28 жовтня 2012 року. Про це оголосила голова Чернігівської міської виборчої комісії Чернігівської області Тамара Полулященко.

27-а сесія Чернігівської міської ради

27-а сесія Чернігівської міської ради

Згідно зі ст. 81 Закону України “Про вибори депутатів Верховної Ради АРК, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів” Чернігівська виборча комісія прийняла рішення щодо визнання обраним депутатом наступного за черговістю кандидата у депутати Чернігівської міської ради у виборчому списку міської організації політичної партії “УДАР”. Зважаючи на це депутатом Чернігівської міської ради 6 скликання по багатомандатному виборчому округу зареєстрований Драгель Станіслав Михайлович, 1977 року народження, освіта вища, працює завідувачем денного відділення Чернігівського музичного училища ім. Л. Ревуцького, член партії “УДАР”, проживає у Чернігові.

Міський голова Олександр Соколов особисто привітав депутата міської ради Станіслава Драгеля, повноваження якого почалися відсьогодні, та побажав йому успіхів у роботі на благо територіальної громади міста.

Під час розгляду низки бюджетних питань сесія затвердила рішення про виконання міського бюджету за 9 місяців 2012 року. За словами заступника міського голови-начальника фінансового управління Віктора Бистрова планові завдання виконані на 105,3%, тобто у порівнянні з минулим роком міський бюджет отримав на 19% або 48 млн. грн. більше коштів, ніж минулого року. “Це показник зростання фінансової стабільності міського бюджету, – підкреслив Віктор Бистров, – що дозволяє втілювати в життя програми перспективного розвитку міста”. Крім того, за рахунок перевиконання міського бюджету виплачена заробітна плата за вересень-жовтень місяці працівникам охорони здоров’я та освіти.

Олександр Соколов зазначив, що Чернігів став єдиним пілотним проектом в Україні за результатами відбору Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України по будівництву заводу по переробці твердих побутових відходів. З огляду на це, міська рада виділила 90 тис. грн. на розробку бізнес-плану з цього будівництва, яке планується здійснити за рахунок позики Світового банку.

Депутати також схвалили проект рішення про здійснення запозичення до спеціального фонду міського бюджету у формі отримання кредитних коштів від міжнародної фінансової установи Північної Фінансової Корпорації (НЕФКО). Запозичення у розмірі понад 2 999 960,0 грн. здійснюється з метою реалізації енергоефективних заходів у будівлях навчальних закладів для забезпечення скорочення споживання енергоресурсів установами освіти міста. Кредит з відсотковою ставкою 3,0% річних надається на строк 5 років з моменту отримання всієї суми кредитних коштів, з них на кінець 2012 року – понад 157 тис. грн.

Депутати затвердили міську Програму розвитку архівної справи на 2013–2015 роки та Програму розвитку туристичної галузі й міжнародних відносин міста Чернігова та сприяння залученню інвестицій на 2013 – 2014 роки. Більш детально з цими документами можна ознайомитись на офіційному веб-порталі міської ради у розділі “Нормативні документи”.

Міська рада розглянула також земельні й інші питання і завершила свою роботу.

Останні новини Чернігівщини

12 ресурсів для вдосконалення української мови

12 ресурсів для вдосконалення української мови 14:02

Пропонуємо добірку ресурсів, які допоможуть покращити знання української мови.

Смачні рецепти вихідного дня 12:46

Пропонуємо приготувати чотири різних, простих, але дуже смачних страви. Це фантастичні крем-супи та супи-пюре.

10 простих і смачних пісних страв

10 простих і смачних пісних страв 12:33

Для наших читачів, які дотримуються Посту, і всіх тих, хто хоче дати організму трохи відпочити від гастрономічних надлишків, сьогоднішня добірка рецептів.

17 речей, які потрібно робити, поки дитині не виповнилося 5 років 11:54

Поки діти ще дуже малі, треба встигнути провести з ними якомога більше часу. Треба встигнути навчити їх головним правилам життя, привчити до етикету, та й взагалі подарувати їм стільки свят, скільки тільки можливо. А ще з ними треба встигнути зробити 17 і навіть більше справ.

Гороскоп на наступний тиждень 26 лютого - 4 березня 2018 року

Гороскоп на наступний тиждень 26 лютого - 4 березня 2018 року 11:13

Всі ми різні: те, що один вважає невдачами і маленькими радощами життя, інший сприймає як трагедії і тріумфи. Цей тиждень може стати періодом підвищеної емоційності, якою нас наділять планети. Це може зіпсувати життя. Але у чутливості є свої сильні сторони — знайти їх допоможе астропрогноз.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини