Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 19 вересня, 18:25:31

Відбулося пленарне засідання 38 сесії Прилуцької міської ради

03.12.2012   09:44Агенцiя

29 листопада відбулося пленарне засідання 38 сесії міської ради, на розгляд якої попередньо вносилося 19 питань. При формуванні порядку денного безпосередньо на сесії було внесено ще ряд проектів рішень. Загалом сесія розглянула 25 питань.


Про роботу Державної автомобільної інспекції

в частині контролю за рухом важковагового транспорту вулицями міста
Першим депутати розглянули питання “Про роботу Державної автомобільної інспекції”, адже проблема руху важковагового транспорту вулицями міста стала на сьогодні проблемою номер один як для мешканців міста, так і для влади.
У своїх виступах депутати зверталися до присутніх на пленарному засіданні сесії першого заступника начальника міськвідділу міліції Анатолія Руденка та представника Державтоінспекції щодо необхідності вжиття заходів реагування на нерадивих водіїв важковагових автомобілів, які, ігноруючи встановлені відповідно до рішення виконавчого комітету дорожні знаки, просто нахабно їдуть не лише околичними, а й центральними вулицями міста і навіть проти руху під знаки по вул.Котляревського повз міськвідділ міліції. Дорожнє полотно вулиць міста руйнується, утворюються тріщини на будинках приватного сектора, адже вулична мережа не розрахована на таку масу вантажу.
У результаті обговорення даного питання з метою забезпечення безпеки дорожнього руху міська рада ухвалила рішення, яким визнано роботу Державтоінспекції недостатньою в частині контролю за рухом важковагового транспорту вулицями міста.
Відповідне звернення щодо недостатнього контролю за рухом великовагового автомобільного транспорту та здійснення заходів по виявленню осіб, винних у пошкодженні дорожніх знаків на території міста, буде направлене начальнику міського відділу міліції Руслану Курамшину.
На черговій сесії міської ради буде заслухана інформація начальника Прилуцького відділення Державної автомобільної інспекції Прилуцького міського відділу щодо проведеної роботі по контролю за організацією руху великовагового автомобільного транспорту територією міста.
Окрім того, міська рада підготує звернення до депутата обласної ради Миколи Рудьковського, обраного депутатом Верховної Ради України по 210 одномандатному виборчому округу, щодо будівництва об’їзної дороги.


Сесія розглянула ряд бюджетних питань

Зокрема, про виконання міського бюджету за 9 місяців поточного року. Депутати, взявши до відома інформацію, надану фінансовим управлінням міської ради, затвердили звіти про виконання бюджету міста за 9 місяців 2012 року, про направлення вільних залишків коштів загального фонду та про використання коштів резервного фонду міського бюджету.

Сесія внесла зміни до рішення міської ради від 10 січня поточного року “Про бюджет міста на 2012 рік, змінила бюджетні призначення міського бюджету та виділила кошти для управління житлово-комунального господарства на розробку проекту відведення земельної ділянки під будівництво житлового будинку по вул. Індустріальній, 7; для центральної міської лікарні на відшкодування вартості опалення приміщень амбулаторії сімейної медицини у військовому містечку № 12; для фінансування міської програми “Пільги місцевої влади на компенсацію оплати житлово-комунальних послуг сім’ям воїнів, загиблих в Афганістані, інвалідам по зору – членам УТОС” на листопад-грудень 2012 року; для КП “Міськсвітло” на оплату декорування та встановлення Новорічної ялинки на Центральній площі міста та на інші нагальні потреби.
Керуючись відповідним наказом Міністерства освіти і науки України, розглянувши службову записку начальника управління освіти міської ради Тетяни Клименко, депутатський корпус ухвалив рішення про виведення з дошкільних та введення до загальноосвітніх закладів освіти навчально-виховний комплекс “Школа І ст. – дошкільний заклад № 15”.


Міська рада ухвалила рішення про створення комунального
лікувально-профілактичного закладу “Прилуцький міський
центр первинної медико-санітарної допомоги”

З метою здійснення структурно-організаційного та фінансово-економічного розмежування первинного і вторинного рівнів надання медичної допомоги, забезпечення доступності та якості первинної медико-санітарної допомоги членам територіальної громади міста міська рада ухвалила рішення про створення комунального лікувально-профілактичного закладу “Прилуцький міський центр первинної медико-санітарної допомоги” на базі відокремленої частини комунальної власності територіальної громади міста Прилуки в особі Прилуцької міської ради, з правами юридичної особи за місцем знаходження: м. Прилуки, вул. Земська, 7/1.
Сесія затвердила Статут новоутвореного лікувального закладу та встановила чисельність його працівників у кількості 104 штатних одиниці.
Рішенням міської ради зобов’язано головного лікаря комунального лікувально-профілактичного закладу “Прилуцький міський центр первинної медико-санітарної допомоги” провести державну реєстрацію Статуту в установленому законодавством порядку та здійснити всі організаційні заходи, пов’язані зі створенням центру.
Відповідно до рішення міської ради головному лікарю комунального лікувально-профілактичного закладу “Прилуцька центральна міська лікарня” Ларисі Івченко необхідно здійснити заходи у зв’язку зі зміною в організації праці, переведенням працівників амбулаторій загальної практики сімейної медицини та відділень загальної практики сімейної медицини до комунального лікувально-профілактичного закладу “Прилуцький міський центр первинної медико-санітарної допомоги”.
Координацію роботи по виконанню рішення міської ради покладено на заступника міського голови Григорія Мисана.
Рішення набирає чинності з 01 лютого 2013 року.
Як запевнив міський голова Юрій Беркут, у результаті трансформації закладів не буде звільнений чи скорочений жоден медичний працівник.
У зв’язку з вищезазначеними змінами затверджено в новій редакції Статут комунального лікувально-профілактичного закладу “Прилуцька центральна міська лікарня”.


Депутати ухвалили ряд рішень щодо регуляторної політики

З метою ефективної реалізації регуляторної політики міська рада затвердила доповнення до Плану діяльності Прилуцької міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік у частині затвердження Порядку провадження торговельної діяльності за межами торговельних приміщень на території об’єктів благоустрою м.Прилуки та затвердила План діяльності Прилуцької міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2013 рік.


Міська рада затвердила міські цільові програми

Депутатський корпус затвердив ряд міських цільових програм, а саме “Ефір телеканалу “Прилуки” на 2013-2016 роки”, “Розвиток культури на 2013-2016 роки”, “Розвиток туризму на 2013-2016 роки” та “Фінансова підтримка громадської організації “Організація ветеранів м. Прилуки”.


На сесії звітували голови постійних депутатських комісій

На сесії звітувалися голови постійних депутатських комісій з питань освіти, медицини, молоді, культури, фізкультури, спорту та соціального захисту населення Василь Бучинський та з питань регламенту, депутатської етики, законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян Владислав Кіча. Депутати взяли до відома інформації голів комісій.

Сесія ухвалила рішення “Про припинення шляхом ліквідації комунального підприємства “Комунальні послуги” Прилуцької міської ради”.


Про Статут територіальної громади міста Прилуки

З метою приведення у відповідність до чинного законодавства Статуту територіальної громади міста Прилуки міська рада визнала таким, що втратив чинність пункт 1 рішення міської ради (19 сесія 23 скликання) від 31 травня 2001 року “Про Статут територіальної громади та символіку міста Прилуки” та доручила міському голові Юрію Беркуту утворити робочу групу для розробки в новій редакції Статуту територіальної громади міста Прилуки.
Робоча група має внести Статут територіальної громади міста Прилуки в новій редакції на розгляд пленарного засідання міської ради в квітні 2013 року.

Розробка Статуту викликана в першу чергу необхідністю узгодження його з тими нормативними актами, які були ухвалені ще, починаючи з 2001 року, зокрема й ті, які стосуються Положення про присвоєння звання “Почесний громадянин міста Прилуки”.


Депутати не врахували думку громадян

Про результатами громадських слухань, що відбулися 18 листопада поточного року в мікрорайоні 273 кварталу стосовно розгляду питання, пов’язаного із наданням земельної ділянки у власність для обслуговування багатоквартирного житлового будинку по вул.Гвардійській,88/1 проінформував секретар міської ради Олександр Правосуд. Представники даного та прилеглих будинків одностайно проголосували за надання прибудинкової території у власність обслуговуючому кооперативу, але при голосуванні на сесії депутати не ухвалили рішення (при необхідних 26 голосах за надання земельної ділянки у власність проголосував лише 21 депутат).

Депутатський корпус ухвалив рішення “Про виконання доручень виборців, зауважень та пропозицій, висловлених депутатами Прилуцької міської ради на 36 сесії міської ради 6 скликання від 27 вересня 2012 року”.

Окрім вищезазначених, депутати розглянули ще ряд питань та ухвалили по них відповідні рішення.


Відділ інформаційно-аналітичного забезпечення Прилуцької міської ради

Останні новини Чернігівщини

Смаічні рецепти вихідного дня: 8 приголомшливих французьких соусів, які можна легко приготувати вдома

Смаічні рецепти вихідного дня: 8 приголомшливих французьких соусів, які можна легко приготувати вдома 13:07

Будь-яку найсмачнішу страву може зіпсувати один маленький нюанс. З іншого боку, цей самий нюанс може кардинально поліпшити смак навіть найбільш невдалої страви.

11 міфів у психології, в які всі чомусь досі вірять

11 міфів у психології, в які всі чомусь досі вірять 13:00

Швидше за все, не залишилося жодної людини, яка хоч раз не пройшла б який-небудь психологічний тест.

Гороскоп на наступний тиждень з 20 по 26 вересня

Гороскоп на наступний тиждень з 20 по 26 вересня 12:33

Головна подія тижня відбудеться 23 вересня. Йдеться про осіннє рівнодення, у цей день Сонце зайде у знак Терезів. Крім того, період з вівторка до п’ятниці відрізняється завзятістю, посиленням свого впливу, захопленням влади.

19 вересня - День народження смайла

19 вересня - День народження смайла 12:24

19 вересня 1982 в 11:44 ранку Скотт Фалман, професор психології університету Карнегі Меллон у Піттсбурзі, відправив колегам електронне повідомлення.