У Чернігові вшанували пам'ять загиблих захисників України
Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко разом із родинами загиблих військовослужбовців у російсько-українській війні вшанували пам'ять наших захисників і захисниць, які віддали своє життя за незалежну Україну.
До меморіальної стели загиблим героям Чернігівщини — учасникам АТО/ООС, що у сквері ім. М. Попудренка, 27 вересня були покладені квіти.
— Ми цінуємо й вклоняємось кожному Герою, який віддав найдорожче, що у нього є. А для вас, відповідно, це найбільша втрата, яку тільки можна понести. Це втрата ваших синів, батьків та рідних. Ці хлопці — кращі з кращих. Вічна їм пам'ять, — сказав Владислав Атрошенко, звертаючись до сімей загиблих чернігівських воїнів.
Пам’ятний захід, організований за ініціативи громадської організації «Єдина родина Чернігівщини», відбувся й за участі радниці — уповноваженої Президента України з питань забезпечення прав захисників України Альони Вербицької. Вона приїхала до Чернігова, щоб зустрітися з родинами загиблих чи померлих, полонених, зниклих безвісти захисників та захисниць України у період 2014-2022 років та визначитися з питаннями, які потребують вирішення.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.