"Перша — значить Перша!" Командир 1-ї танкової прокоментував відзнаку Президента
Командир 1-ї окремої танкової сіверської бригади Леонід Хода прокоментував присвоєння почесної відзнаки за мужність і відвагу від Президента України.

Допис від його імені опублікувало Суспільне з посиланням на пресслужбу 1-ї танкової.
"Шановні побратими!
Ваш героїзм і самовіддача була високо оцінена та відзначення вищим керівництвом нашої країни !
«… Бійці 1-ї окремої танкової бригади гідно і мужньо виконували поставлені завдання…» — саме так Верховний Головнокомандувач висловився за нашу велику сім’ю !!! Ви найкращі! Перша — значить Перша!
Перемога буде за нами! Слава Україні!"
Нагадаємо, 24 вересня Володимир Зеленський присвоїв почесну відзнаку за мужність і відвагу 1-ій окремій танковій сіверській бригаді.
"Від початку повномасштабного вторгнення Росії бійці 1-ої танкової бригади гідно й мужньо виконували поставлені завдання: спочатку на Чернігівському напрямку, а зараз — у найгарячіших точках півдня і сходу нашої держави. За півроку більше тисячі воїнів цієї бригади відзначені державними нагородами", — сказав президент у своєму вечірньому відеозверненні.
Останні новини Чернігівщини

Замах на вбивство голови однієї з селищних територіальних громад Чернігівського району – чернігівця засуджено до 7 років ув’язнення 10:32
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської окружної прокуратури визнано винним 50-річного чернігівця у закінченому замаху на умисне вбивство голови однієї з селищних територіальних громад Чернігівського району (ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 115 КК України). Вироком Деснянського районного суду міста Чернігова його засуджено до 7 років позбавлення волі.
У Чернігівській політехніці нагородили призерів чемпіонату області з футболу 10:17
Сьогодні в Національному університеті «Чернігівська політехніка» свої нагороди отримали команди-призери та кращі гравці обласного чемпіонату, який нещодавно провели серед футбольних клубів Чернігівщини.
Дотримання трудового законодавства в умовах мораторію: позиція Держпраці 10:05
Дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці та легалізація трудових відносин – тема сьогоднішньої онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу».
ВПО та жителі прифронтових територій можуть скористатися компенсацією на придбання житла за програмою єОселя 09:14
Десятого вересня набрала чинності постанова, якою Кабінет Міністрів України розширив доступ до програми єОселя для внутрішньо переміщених осіб та жителів прифронтових територій. Сам механізм запрацює упродовж декількох днів, коли банки врегулюють обмін інформацією з Пенсійним фондом України.

15 вересня: цей день в Україні і світі 09:13
ДЕНЬ 1300 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1300 RUSSIAN AGRESSION