Почесні відзнаки — волонтерам, що евакуйовували чернігівців під час облоги міста
Сьогодні заслужені нагороди отримали волонтери, які забезпечували евакуацію людей та доставку гуманітарної допомоги у час бойових дій та облоги Чернігова.
«Пам’ятаю нашу першу зустріч. Ті десятки автобусів, як від’їжджали люди… Ви – справжні Герої! Вдячність назавжди. Пам'ять назавжди. Дякую кожному за допомогу, яку ви надали, за те, що ви зробили і робите», – звернувся начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.
Під час активних бойових дій домовленостей про «зелений коридор» не існувало. Тож будь-які перевезення вимагали великої відваги.
Також волонтерів привітали голова Чернігівської обласної ради Олена Дмитренко, начальник Управління морально-психологічного забезпечення ОК «Північ» Олег Гуменний та начальник Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Володимир Нідзельський.
Під час ракетних та авіаційних обстрілів Чернігова спільно з поліцейськими ГУНП в області волонтери неодноразово надавали першу домедичну допомогу постраждалим, перевозили їх до лікарні. Допомагали пораненим та іншим громадянам з евакуацією. Разом з рятівниками, військовослужбовцями та поліцейськими здійснювали пошук людей, які опинилися під завалами, доставляли їх до медичних закладів. Надавали допомогу з доставки працівників медичних закладів, військовослужбовців до місця роботи і несення служби, доставляли медикаменти та продовольство на блокпости, а також здійснювали перевезення поранених до лікарні. Доставляли їжу, воду, медикаменти до лікарень, де перебували поранені.
Під час облоги Чернігова спільно з іншими небайдужими здійснювали доставку та видачу гуманітарної допомоги жителям, які перебували в скрутному становищі, потребували їжі, питної води, теплих речей та ліків.
Розпорядженням начальника Чернігівської обласної військової адміністрації за самовіддану плідну працю на благо України, активну участь у обороні міста Чернігова, патріотизм та відданість Батьківщині Подяку оголошено волонтерам:
БОРЗИХ Дмитру Валерійовичу
ДРЕПІНУ Антону Вікторовичу
ОПАНАСЕНКУ Віталію Ігоровичу
ЮЖДІ Сергію Миколайовичу
Наказом Командувача військ оперативного командування «Північ» Сухопутних військ Збройних Сил України Почесним нагрудним знаком «ЗА СУМЛІННУ СЛУЖБУ» нагороджено волонтерів:
БОЛДОВА Кирила Миколайовича
БОРЗИХ Дмитра Валерійовича
ДРЕПІНА Антона Вікторовича
ЛЕВАНДОВСЬКОГО Сергія Олександровича
МЕШКОВСЬКОГО Кирила Едуардовича
ОПАНАСЕНКА Віталія Ігоровича
ЮЖДУ Сергія Миколайовича
Подяку Головного управління Національної поліції в Чернігівській області оголошено волонтерам:
БОЛДОВУ Кирилу Миколайовичу
ЛЕВАНДОВСЬКОМУ Сергію Олександровичу
МЕШКОВСЬКОМУ Кирилу Едуардовичу
Останні новини Чернігівщини

Експорт української сосни на 2,8 млн грн: на Чернігівщині судитимуть трьох контрабандистів 18:27
Прокурорами Спеціалізованої екологічної прокуратури (на правах відділу) Чернігівської обласної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно трьох жителів Чернігівської області за фактами контрабанди лісоматеріалів, підроблення офіційних документів, вчинених за попередньою змовою групою осіб, легалізації майна, одержаного злочинним шляхом (ч. 2 ст. 201-1, ч. 3, 4 ст. 358, ч. 1 ст. 209 КК України).

Небезпечні ситуації та потреба у підтримці: прокурори та поліцейські провели низку профілактичних заходів для дітей та молоді 18:24
Ювенальними прокурорами органів Чернігівської обласної прокуратури спільно з представниками поліції та психологами проведено навчально-профілактичні заходи серед учнів навчальних закладів міста та області.

Для внутрішньопереміщених осіб впроваджується послуга довготривалого медсестринського догляду 18:19
В умовах сьогодення дедалі більше переселенців, особливо людей старшого віку та осіб з хронічними захворюваннями, потребують постійного догляду, медичного спостереження та безпечних умов проживання.
У Чернігові під час дронової атаки 12 жовтня поранено п’ятьох цивільних 11:21
Протягом минулої доби ворог 36 разів обстрілював Чернігівщину. Під атаками – 23 населені пункти. Більшість обстрілів – переважно FPV-дрони та скиди з БпЛА у прикордонні. Також армія рф застосовувала ударні дрони різних модифікацій.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:14
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.