Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 25 квітня, 13:27:33

Депутати обласної ради плідно попрацювали в постійних комісіях

15.09.2022   09:08Агенцiя

Після тривалої перерви депутати обласної ради зібралися на засідання постійних комісій, щоб опрацювати проєкти рішень, підготовлені для розгляду на черговій сесії обласної ради.

Свої засідання 13 вересня провели комісії з питань розвитку і реформування місцевого самоврядування, децентралізації та європейської інтеграції; з питань сім'ї, молоді, спорту та туризму; з питань бюджету та фінансів; з питань управління та розпорядження об'єктами комунальної власності та постійна комісія з питань освіти, науки, культури та інформаційної сфери.

Насамперед членами постійних комісій проаналізовано звіти про виконання обласного бюджету за перше півріччя цього року та виконання Стратегії сталого розвитку Чернігівської області на період до 2027 року й Плану заходів з її реалізації у 2021 – 2023 роках.

Також розглянуто низку проєктів рішень, підготовлених постійною комісією з питань агропромислового комплексу, екології, природокористування та земельних відносин обласної ради, щодо погоджень технічної документації із землеустрою стосовно встановлення меж частин земельної ділянки.

Управлінням комунального майна Чернігівської обласної ради для розгляду було подано велику кількість питань, присвячених розподілу орендної плати, передачі майна у власність територіальних громад, надання дозволів на списання з балансу непридатних до використання основних засобів тощо.

Депутатами було опрацьовано й кадрові питання, а саме розглянуто проєкти рішень щодо призначення кандидатів на посаду начальника Чернігівської обласної рятувально-водолазної служби та директора комунального закладу «Регіональний ландшафтний парк «Міжріченський».

Серед багатьох важливих проєктів рішень двома з них запропоновано присвоїти звання «Почесний громадянин Чернігівської області» командиру 1-ї окремої танкової Сіверської бригади, Герою України Леоніду Ході та лікарю-отоларингологу Чернігівської обласної лікарні, кандидату медичних наук, заслуженому лікарю України Анатолію Свєтлєйшому.

По низці питань були внесені доповнення і зауваження, деякі проєкти рішень направлені на доопрацювання.

Відділ інформаційного забезпечення
виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:55

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

Психологічна підтримка для людей, які зазнали страждань внаслідок війни 09:51

Український ветеранський фонд започатковує терапевтичну групу для тих, хто зазнав страждань внаслідок війни – людей, які чекають рідних з фронту, внутрішньо переміщених осіб та усіх, хто відчуває тривогу і знесилення через війну.

25 квітня: цей день в Україні і світі

25 квітня: цей день в Україні і світі 08:47

ДЕНЬ 792 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 792 RUSSIAN AGRESSION

365 пожеж в природній екосистемі Чернігівщини з початку року: чому виникають та як запобігти 18:11

«До речі, це майже в два рази більше, ніж за аналогічний період минулого року (186 надзвичайних ситуацій), – повідомив на брифінгу в офіційному медіацентрі ОВА Олександр Бобро, заступник начальника Головного управління із запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС України в області. – 356 із них – суха трава та сміття на відкритих територіях, а 9 пожеж – це лісові масиви та насадження».

Бізнес, який постраждав під час ракетних ударів 17 квітня, може отримати грант на відновлення від МОМ 18:08

Міжнародна організація з міграції (МОМ) в рамках проєкту «Життєздатність+ Економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та постраждалих від війни», що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) через Банк розвитку KfW, допоможе чернігівським підприємцям.