Антон Гармаш з Чернігівщини зробив 8000 горняток безкоштовної кави для військових
Депутат Городнянської міської ради від «Слуги Народу» має невеличку бургерну. В дні війни вона стала у пригоді захисникам Чернігівщини: Антон Гармаш зі своєю командою зробили для них понад 8000 горняток безкоштовної кави.
![](/uploads/32870-m.jpg)
Антон Гармаш почав свій «кавовий проєкт» одразу ж після звільнення Городні від російських окупантів. Місто знаходиться всього в 30 км від російського та білоруського кордонів, тож військові пильнують тут з особливою увагою.
«Ми бачили, якими втомленими приходять до нас хлопці. Вони шукали каву, щоб підбадьоритися. Тоді ми і вирішили робити безкоштовну каву для них. Дізнавшись про це, мешканці громади почали залишати чайові. Більше того, і самі військові потім почали залишати кошти на каву для своїх побратимів», — розповів Антон Гармаш.
На щастя, в бургерній були певні запаси. До того ж з постачанням продуктів допомагали волонтери та жителі навколишніх сіл. Окрім кави, у закладі робили для військових випічку.
«Хлопці до нас часто ходять. Щодня, навіть по декілька разів. Ми дякуємо їм за захист, а вони нам – за бадьорість. Так і допомагаємо, чим можемо. Бо у всіх нас спільна мета – перемога», – каже депутат від «Слуги Народу».
Пресслужба Політичної Партії «Слуга Народу»
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.