Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 27 вересня, 01:35:19

Український Ніжин та латвійське місто Прейлі підписали угоду про співдружність та співпрацю

24.08.2022   10:56Агенцiя

У 2016 році за ініціативи народного депутата Олександра Кодоли було укладено Протокол про співпрацю між місцевим самоврядуванням Прейльського краю та місцевим самоврядуванням міста Ніжина.

Відтоді Ніжин та латвійське місто Прейлі почали співпрацю у сфері освіти та культури. Вже кілька років поспіль місцеве самоврядування міста Прейлі та депутати Латвійського сейму організовують відпочинок для дітей з Ніжина.

В умовах повномасштабної збройної агресії рф щодо України, з перших днів громада Прейлі надавала гуманітарну допомогу нашому місту, чим довела свою солідарність з українським народом

Днями керівники Прейльского краю та Ніжина уклали угоду про партнерство, співдружність та співпрацю, яку в урочистій атмосфері підписали голова Прейльської повітової ради Арійс Вуканс та міський голова Ніжина Олександр Кодола. Підписана угода має на меті обмін досвідом в освіті, культурі, мистецтві та спорті менеджменті, запозичення позитивного досвіду з питань місцевого самоврядування, реалізацію спільних програм у соціальній сфері тощо. Сторони також зобов'язалися реалізувати спільну програму соціальної підтримки, розробку проектів сприяння економічному розвитку, посилення обміну інформацією тощо.

Прейлі згідно з угодою надаватиме підтримку самоврядуванню міста Ніжина, а також допомогу українським біженцям, які знайшли прихисток у Латвії.
 
 
Ніжинська міська рада
 


Останні новини Чернігівщини

До місцевих бюджетів Чернігівщини надійшло понад 5,2 мільярди гривень податків та зборів

До місцевих бюджетів Чернігівщини надійшло понад 5,2 мільярди гривень податків та зборів 13:56

Протягом січня-серпня 2022 року до місцевих бюджетів Чернігівської області надійшло понад 5,2 млрд грн від сплати податків і зборів

Депутатка допомагає чернігівцям відновлювати зруйноване житло і встановлювати збитки, завдані російською агресією

Депутатка допомагає чернігівцям відновлювати зруйноване житло і встановлювати збитки, завдані російською агресією 13:53

Депутатка Чернігівської облради, керівниця депутатської групи з гендерних питань «Рівні можливості» Юлія Заїка допомагає чернігівцям і мешканцям приміських сіл відновлювати житло та встановлювати збитки, завдані російською агресією.

Нове місцезнаходження відділів державної виконавчої служби міста Чернігова

Нове місцезнаходження відділів державної виконавчої служби міста Чернігова 13:48

Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції повідомило про зміну адреси прийому громадян.

Як громадам Чернігівщини пройти краш-тест на спроможність в умовах війни?

Як громадам Чернігівщини пройти краш-тест на спроможність в умовах війни? 13:28

Знелюднення територій, втрати в економіці, руйнування інфраструктури, прогалини в місцевих бюджетах, – далеко неповний перелік проблем з якими зіштовхуються громади Чернігівської області після вигнання рашистських окупантів.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 12:59

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 25 вересня по 8:00 26 вересня 2022 року