Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 27 вересня, 00:31:10

Василь Чепурний: "181-й ранок Широкої війни"

23.08.2022   09:37Агенцiя

Ні, вчора "ювілейний" 180-й ранок я не проґавив - просто був дуже зайнятий: отримував свою частину накладу книги "Сто днів Широкої війни", розсилав перші замовлення - книга поїхала в Київ, Брюховичі, Чернівці, Городню, Запоріжжя, Куликівку.

А ще інтерв'ю на обласному радіо з нагоди книги, домовився про її реалізацію у Будинку книги...

Це наче приватна справа, але книга моя зовсім не приватна - тому й згадую про це тут.

...А ранок цей приходить у тривозі: при ненависті росіян до всього українського, крім дармового борщу, при любові Путіна до важливих дат, ми всі тривожно наслухаємо: чи дадуть нам спокійно відзначити День прапора і День Незалежности? Якщо в Чорному морі чекають лихої години 28 ракет "Калібрів", якщо сумирну Білорусь росіяни нашпигували ракетами, на нас націленими. Але - знов питання до інформаційної політики держави - для чого так бездумно все це нагнітати, по 5 разів на день чи й більше розказуючи про всякі там ешелони  з Улан - Уде? Ні, не треба заколисувати, але й накручувати населення нащо?

Масові заходи на День Незалежности відмінені. Замість параду на Хрещатику - виставка розбитої російської агресивної техніки. Зате міністр культури Ткаченко недолуго крутить якусь непристойну фігуру з трьох пальців, намагаючись, бідака, зобразити тризуб. Некультурний міністр культури, бо йому чужа українська культура. Українське прізвище маскує неукраїнську суть.

І всі обговорюють  підрив рашистської нацистки - доньки такого ж нациста Дугіна. Звісно, це не справа українських рук, хоча ФСБ вже приписало українським націоналістам.

Дрібна вона для української диверсії, але добре, що це сталося у Підмосков'ї, щоб росіяни боялися. Звісно, швидше всього, це справа рук самих росіян - для нагнітання. Так як убили в Києві українофоба Бузину - щоправда, не вийшло це пов'язати зі злобними українськими націоналістами, а тут пробують. Вбивство Політковської на день народження путіна викрити не можуть, вбивство Нємцова у центрі москви розслідувати не можуть, а тут - на третій день уже знають, ну-ну... Щоправда, є ще нюанс - вбивство Дугіної взяла на себе якась "Національна русская армія". Назвати її РОА у ФСБ не посміли, а шкода... Проте, попри вигадку цієї "армії" в надрах спецслужб, бува так, що штучно створене починає жити своїм життям...

Проминулі ж десять днів були гірко-радісними для українців, бо нарешті наші стали досягати Криму, який окупант об'явив мало не сакральною своєю територією. Український безпілотник пробив дах штабу Чорноморського флоту Росії, паніка в Євпаторії і Судаку, удару біля Джанкоя і за 20 км від Сімферополя, щось горіло у морі біля Алушти і - цим Україна зриває спроби Ердогана посадити Зеленського і Путіна за стіл переговорів. Про що можуть бути переговори, якщо Україна воює 180 днів - у рази довше, ніж воювали проти Третього Рейху Франція, Польща і Данія разом узяті?!   

... А берези вже сіють дрібнесеньке жовтаве насіння і чорногузів нема вже днів зо три - таки розповідь про їх відлітання на Успіння Божої Матері просто красива легенда.

Проводять останні наради перед відльотом у вирій ластівки. А українці лишаються боронити свою землю і долю своїх дітей, не забуваючи після молитви до Господа внести благодійну лепту армії, яка за фактом вже є найсильнішою армією Європи .

Останні новини Чернігівщини

До місцевих бюджетів Чернігівщини надійшло понад 5,2 мільярди гривень податків та зборів

До місцевих бюджетів Чернігівщини надійшло понад 5,2 мільярди гривень податків та зборів 13:56

Протягом січня-серпня 2022 року до місцевих бюджетів Чернігівської області надійшло понад 5,2 млрд грн від сплати податків і зборів

Депутатка допомагає чернігівцям відновлювати зруйноване житло і встановлювати збитки, завдані російською агресією

Депутатка допомагає чернігівцям відновлювати зруйноване житло і встановлювати збитки, завдані російською агресією 13:53

Депутатка Чернігівської облради, керівниця депутатської групи з гендерних питань «Рівні можливості» Юлія Заїка допомагає чернігівцям і мешканцям приміських сіл відновлювати житло та встановлювати збитки, завдані російською агресією.

Нове місцезнаходження відділів державної виконавчої служби міста Чернігова

Нове місцезнаходження відділів державної виконавчої служби міста Чернігова 13:48

Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції повідомило про зміну адреси прийому громадян.

Як громадам Чернігівщини пройти краш-тест на спроможність в умовах війни?

Як громадам Чернігівщини пройти краш-тест на спроможність в умовах війни? 13:28

Знелюднення територій, втрати в економіці, руйнування інфраструктури, прогалини в місцевих бюджетах, – далеко неповний перелік проблем з якими зіштовхуються громади Чернігівської області після вигнання рашистських окупантів.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 12:59

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 25 вересня по 8:00 26 вересня 2022 року