Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 10 грудня, 23:11:51

У Чернігові погасили поштову марку «Доброго вечора, ми з України!»

28.07.2022   19:05Агенцiя

Марка «Доброго вечора, ми з України!» у продажі від сьогодні, 28 липня.

Церемонія її погашення відбулася у Чернігові за участі першого заступника начальника Чернігівської обласної військової адміністрації Костянтина Мегема, заступника голови Чернігівської обласної ради Дмитра Блауша та заступника директора філіалу з розвитку мережі ПАТ «Укрпошта» Олександра Бородавка.

«Укрпошта теж пише історію, тому сьогодні ми раді презентувати нову марку «Доброго вечора, ми з України!». Дійсно, якщо за ескіз першої марки проголосувало 8 тисяч українців, то за малюнок цієї марки — більше 300 тисяч жителів України. Автором цього малюнку є вчитель живопису Анастасія Бондарець. Вона по суті відтворила те, що відбувалось 2-3 місяці тому на Миколаївщині, коли українець на тракторі вивозить ворожу техніку. І це є алегорією того, що кожен з нас буде робити все, щоб досягти перемоги», — урочисто презентував Олександр Бородавко.

Марка «Доброго вечора, ми з України!» виходить тиражом 5 млн. штук. Номіналом «М» по Україні — 3 млн. штук, та відповідно 2 млн. — номіналом «W» для відправленням за кордон. Придбати можна у всіх відділеннях Укрпошти на території області та України, а також онлайн на маркетплейсах Ebay та Amazon.

«Дуже символічно, що сьогодні ми святкуємо вперше свято День Української Державності. Так сталося, що в цей час Україна виборює свою державність проти російського агресора. Крім ЗСУ нашу державу боронять також «тракторні війська», волонтери та всі люди, хто долучається до оборони держави! Ця марка сьогодні символізує єдність української нації та українського народу!», — зазначив Костянтин Мегем.

Всі клієнти, які придбають марку сьогодні або завтра у центральному відділені пошти, матимуть змогу її погасити печаткою. Перші три дні діють обмеження на купівлю марок  — 2 блоки на одну особу. 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації

Останні новини Чернігівщини

Уряд працює, щоб переспрямувати більше електроенергії для потреб побутових споживачів

Уряд працює, щоб переспрямувати більше електроенергії для потреб побутових споживачів 12:57

Триває підготовка низки рішень Уряду, щоб перерозподілити споживання електроенергії і спрямувати її для побутових споживачів.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:57

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

У Чернігові можна отримати послугу безкоштовного протезування за державною програмою 12:55

Безоплатна програма протезування доступна як для військових, так і для цивільних.

Напав та стріляв по цивільним – судитимуть військовослужбовця рф

Напав та стріляв по цивільним – судитимуть військовослужбовця рф 12:53

Прокурорами Козелецької окружної прокуратури у порядку спеціального досудового розслідування направлено до суду обвинувальний акт стосовно військовослужбовця зс рф за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).

Ветеран поліції Чернігівщини Антон Душко виборов призові місця на мультиспортивних ветеранських змаганнях «ГАРТ» 09:36

Днями у столиці відбулися змагання, які об’єднали майже півтисячі ветеранів та ветеранок з усієї країни. Учасники змагалися в таких дисциплінах, як: баскетбол і регбі на кріслах колісних, волейбол сидячи, стрільба з лука, веслування на тренажері та плавання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини