Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 25 квітня, 17:24:58

Нові обличчя Прилуцької міської ради

08.07.2022   08:07Агенцiя

Майже місяць як у Прилуцькій міській раді з’явилися три нових обличчя.

У міській раді почали працювати радник міського голови Тетяна Пахомова, головний спеціаліст, уповноваженого з антикорупційної діяльності відділу по роботі з кадрами Сергій Чміль та начальник Управління з питань надзвичайних ситуацій та оборонної роботи міської ради Борис Степаненко, пише газета «Град Прилуки».

Так, 7 червня на посаду радника міського голови було призначено Тетяну Пахомову (депутатку 8 скликання міської ради). За своїми функціональними обов’язками радник міського голови:

- здійснює інформаційне забезпечення міського голови та, за його дорученням, заступників міського голови;

- бере участь в організації проведення пресконференцій і брифінгів для ЗМІ;

- готує для міського голови необхідні інформаційно- аналітичні записки, огляди, звіти, проекти відповідей, доповідних записок, проекти рішень, розпоряджень;

- відповідає за підготовку щорічного звіту міського голови;

- веде особистий прийом громадян та забезпечує додержання законодавства щодо розгляду звернень громадян та їх об’єднань;

- за дорученням міського голови або міської ради вирішує інші питання, пов’язані з діяльністю міської ради та її виконавчих органів.

Крім того, радник міського голови координує роботу управлінь, відділів, окремих спеціалістів міської ради в межах доручень, наданих міським головою.

Того ж дня зміни відбулися і в керівництві Управління з питань надзвичайних ситуацій та оборонної роботи міської ради. Колишній начальник управління звільнився за власним бажанням і на його місце на період воєнного стану, до моменту призначення керівника за умовами конкурсного відбору, було затверджено Бориса Степаненка.

Ще одна вакантна посада знайшла свого власника 20 червня поточного року. Як зазначають у міській раді, посада головного спеціаліста, уповноваженого з антикорупційної діяльності відділу по роботі з кадрами до структурного штату міської ради була введена ще 2018 року. А от людину на цю посаду взяли лише зараз. Було проведено відповідний конкурс на заміщення вакантної посади, участь у якому взяли два кандидати. За результатами конкурсу уповноваженим із антикорупційної діяльності став Сергій Чміль.

Відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» до основних завдань уповноваженої особи належить:

1) організація проведення антикорупційних заходів і контроль за виконанням антикорупційного законодавства;

2) організація роботи з управління корупційними ризиками в діяльності органу влади;

3) надання методичної та консультаційної допомоги стосовно антикорупційного законодавства;

4) здійснення заходів із виявлення конфлікту інтересів і сприяння його врегулюванню;

5) перевірка стану подання декларацій і повідомлення Національного агентства про випадки їх неподання чи несвоєчасного подання;

6) розгляд повідомлень про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції»;

7) забезпечення захисту працівників-викривачів, які повідомили про порушення вимог антикорупційного законодавства, від застосування негативних заходів впливу з боку керівника або роботодавця;

8) інформування керівника відповідного органу, Національного агентства або інших спеціально уповноважених суб’єктів у сфері протидії корупції про факти порушення антикорупційного законодавства.

Крім того, головний спеціаліст даного підрозділу буде проводити навчання для працівників міської ради та її виконавчих органів.

 

Останні новини Чернігівщини

Ходити з молотком та арматурою: у Чернігові затримали блогера, який у своїх відео розповідав, як чинити опір ТЦК 15:38

У Чернігові затримали місцевого блогера з ніком "Звичайний хлопець". Чоловік на власному YouTube-каналі розповідав, як чинити опір співробітникам ТЦК за допомогою молотка, заточеної монети, піску, бензину, арматури та іншими способами.

На Прилуччині поліцейські затримали торгівця наркотиками 15:28

Співробітники Прилуцького райвідділу поліції задокументували низку фактів збуту наркотичних засобів, вчинених 42-річним мешканцем Парафіївської громади. Роздрібного наркодилера затримано до ізолятора тимчасового тримання.

Подальшу долю Сновської гімназії обговорювали під час розширеної виїзної наради 15:23

Минулого тижня голова обласної ради Олена Дмитренко відвідала Сновську громаду у зв’язку із тим, що постало питання доцільності функціонування комунального закладу «Сновська гімназія» Чернігівської обласної ради в контексті оптимізації мережі закладів освіти інституційного догляду та виховання дітей

Представниці Чернігівської міської ради взяли участь у тренінгу, на якому представлена друга частина Навчальної програми для розвитку спроможності цільових муніципалітетів 15:20

16-17 квітня 2024 року Асоціація міст України провела у Києві дводенний тренінг для представників муніципалітетів України. Спеціалістки відділу міжнародних відносин та інвестицій і управління економічного розвитку міста Чернігівської міської ради взяли участь у тренінгу, на якому була представлена друга частина Навчальної програми для розвитку спроможності цільових муніципалітетів, яку розробила Асоціація міст України.

У Чернігові поліцейські затримали двох посадовців державної установи, які налагодили корупційну схему отримання хабарів з підприємців 15:15

Поліцейські слідчого управління поліції Чернігівщини спільно з оперативниками обласного Управління стратегічних розслідувань затримали «на гарячому» начальника та інспектора одного з відділів державної установи з питань праці, які підозрюються в отриманні хабаря від директора місцевого підприємства.