Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 7 травня, 22:15:45

Що робити з аварійною стелою Героям Сталінграду – вирішуватиме громада

28.11.2012   18:15

На цьому наголосив заступник міського голови – керуючий справами виконкому Станіслав Віхров, який провів робочу зустріч із головою міської ради ветеранів Іриною Четвертак та керівниками профільних структурних підрозділів.

«Ми розуміємо й поважаємо позицію ветеранів війни та праці, для яких такі пам’ятні місця є священними. Навіть якщо існуючу стелу доведеться знести, то ми обов’язково встановимо достойний пам’ятний знак, при цьому врахуємо думки і пропозиції громадськості», - запевнив С. Віхров.

Як зазначив заступник міського голови Микола Сенькович, є висновок науково-дослідного інституту “Чернігівцивільпроектреконструкція» про аварійний стан стели, встановленої на честь Героїв Сталінграду. Це питання хвилює і настоятеля Храму Всіх Святих Чернігівських, на території якого наразі розташовується аварійна конструкція, отця Петра. За його словами, релігійна громада готова на умовах співфінансування з містом привести до ладу площу Героїв Сталінграду.

Управління архітектури та містобудування міської ради з залученням фахівців підготує ескіз майбутнього пам’ятного знака, який буде представлено на розсуд громадськості міста. Потім будуть визначені його вартість і джерела фінансування. Фактично ж роботи з заміни стели та благоустрою довколишньої території можуть розпочатися навесні наступного року.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 144 нових випадки COVID-19

Виявлено 144 нових випадки COVID-19 18:07

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 7 травня в області зафіксовано 144 нових випадки COVID-19.

СБУ припинила діяльність злочинців, які займалися рекетом на Київщині і Чернігівщині

СБУ припинила діяльність злочинців, які займалися рекетом на Київщині і Чернігівщині 14:41

Служба безпеки України припинила діяльність міжрегіонального злочинного угруповання, учасники якого причетні до скоєння тяжких злочинів.

У Чернігові продовжують звільняти двори від незаконних гаражів та інших тимчасових споруд

У Чернігові продовжують звільняти двори від незаконних гаражів та інших тимчасових споруд 14:27

Рішенням виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 6 травня визначений черговий перелік незаконно розміщених тимчасових споруд, які підлягають демонтажу.

Обсяги реалізованої продукції промисловості в січні–березні. ДОВІДКА

Обсяги реалізованої продукції промисловості в січні–березні. ДОВІДКА 12:20

Підприємства області в січні–березні 2021 р. реалізували промислової продукції (товарів, послуг) на 9 млрд.грн.

Чернігів: видання Інституту національної пам’яті передані на Донбас

Чернігів: видання Інституту національної пам’яті передані на Донбас 12:12

5 травня у Чернігові в офісі регіонального представництва Українського інституту національної пам’яті в області передано чергову добірку видань Інституту нацпам’яті Юрію Косенку, голові правління громадської організації «Українська Ініціатива», для закладів культури та освіти Луганської і Донецької областей.