Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 жовтня, 16:33:59

Замість України ОРДЛО: росіяни придумали святкувати "Слов'янську єдність" у Брянську

16.06.2022   09:19Агенцiя

У російському прикордонному Брянську знову хочуть провести фестиваль «Слов‘янська єдність», який ще до 2014 регулярно проходив у прикордонній Сеньківці (колишній Городнянський район) біля монументу «Дружби народів».

З 2014 року українська (а саме Чернігівська область) не бере участі в заході та не проводить його.

Цього року росіяни вирішили перевершити самих себе. За українську сторону будуть відповідати ОРДЛО. Від білорусі - Гомельська область. І це все буде імітувати «єдність трьох народів».

Майданчиками проведення заходу стануть Кафедральний собор в ім'я Святої Трійці, площа Партизан, Театральна площа, Слов'янська площа. Спортивні змагання відбудуться на стадіоні "Спартак", інформує оргкомітет, пише сайт «Брянская губерния». Захід запланований на останні числа червня.

Серед учасників заявлені і «школярі та студенти з сусідніх держав».

Тим часом, Україна та чимало правозахисних організацій повідомляють, що російські військові масово викрадають громадян країни, зокрема, дітей. За даними колишньої омбудсвуман Людмили Денисової росіяни викрали з території України понад 180 тис дітей.

Час Чернігівський

Останні новини Чернігівщини

Вагомий внесок Чернігівщини у світовий успіх української збірної з кікбоксингу 15:00

У Брісбені (Австралія) завершився Чемпіонат світу з кікбоксингу ISKA, який зібрав понад 1300 учасників із 22 країн світу.

Освітній простір у безпеці: у Куликівському професійному аграрному ліцеї триває відбудова укриття та встановлено комп’ютерну техніку 14:24

У Куликівському професійному аграрному ліцеї Чернігівської області триває відбудова укриття, яке вже частково оснащене сучасною комп’ютерною технікою.

З 1 листопада 2025 року на Чернігівщині розпочинається заборона на лов водних біоресурсів на зимувальних ямах 13:32

З метою створення сприятливих умов для зимівлі водних біоресурсів, їх охорони, відтворення та раціонального використання, відповідно до Правил рибальства та наказу Управління Державного агентства з розвитку меліорації, рибного господарства та продовольчих програм у Чернігівській області від 24.10.2025№ 94-од,з 1 листопада 2025 року до початку весняно - літньої заборони на період нересту 2025 року, забороняється будь-який вилов водних біоресурсів назимувальнихямах (в тому числі з берега).

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 12:54

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

Програма BLOOM: як підприємцям області отримати до 30 тис. доларів на розвиток власної справи 12:24

Підприємці Чернігівської області можуть отримати грантові кошти в межах Програми BLOOM «Створення засобів для існування та можливостей для оптимізованих ринків».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини