Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 червня, 02:19:06

Чаус про обстріли прикордоння із "Градів", сирени та модульні будинки

13.06.2022   18:44Агенцiя

Голова обласної військової адміністрації В'ячеслав Чаус записав ранкове звернення до жителів Чернігівщини.

Відповів на питання, які найчастіше задаюють жителі області через Фейсбук і щодо яких звертаються ЗМІ.

"Перше — сирени. Усі почули позавчора сирену і зараз багато питань, що робити, куди бігти, що робити в транспорті, що робити в ресторанах, магазинах…Шановні, у нас же війна не скінчилася. Сирена – це лише додатковий засіб оповіщення населення. Він був несправний, тому що були перебиті мережі. Місцями перерізані і я вважаю це спланованою акцією. Зараз вони відновлюють роботу і відповідно такі сирени ви будете чути частіше. Так само, як всі повідомлення про ракетну небезпеку зараз відбуваються в Telegram-каналі, спеціальних додатках. Вони будуть дублюватися. Сирена – це не нова небезпека, це лише додатковий спосіб оповіщення населення.

"Не буду робити секрету, про це треба казати: кожного дня наша область обстрілюється ворогом, це прикордоння: Семенівська громада, Новгород-Сіверська громада, Корюківський район місцями. Ми маємо обстріли як мінометні, так і з «градів» в тому числі. І останні дні кількість таких обстрілів значно збільшилася. Тому наголошую: війна не скінчилася, війна триває.

"Понтон - понтону бути. Ми готові до його наведення, все що нам заважає це висока вода, як тільки вона спаде ми значно покращимо логістику між Києвом та Черніговом. Треба ще трохи почекати.

"Ще хочу сказати, що до нас приїхали модульні містечка. Одне вже в Чернігові. Ми робимо його вигрузку і відповідно найближчим часом воно буде встановлюватися в одному з місць, яке для цього передбачене.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині 9 пар одружилися за допомогою відео-зв'язку 18:36

Після повномасштабного військового вторгнення росії в Україну, зміни торкнулися багатьох сфер нашого життя, зокрема, і державної реєстрації актів цивільного стану.

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища 18:31

Екологічна інформаційна кава зустріч з представниками Молодіжної ради та представниками місцевої влади Городнянської громади пройшла 24 червня 2022 року в Городні.

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн 18:28

Невикористані кошти освітньої субвенції перерозподілили між навчальними закладами для виконання ремонтних робіт.

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки 18:00

Прилуцькою окружною прокуратурою до господарського суду направлено позов про cтягнення з підприємства безпідставно збережених коштів у вигляді орендної плати за землю в сумі 49551,43 грн. на користь Прилуцької міської ради.

Захисники Чернігова:

Захисники Чернігова: "Про сон на посту і думати не приходилося, а очі в темряві працювали в сто разів сильніше" 17:52

Олег, як, мабуть, і більшість українців, не вірив у повномасштабне вторгнення росії в Україну. Разом із тим він впевнено називає війну на сході держави війною, яка тривала понад вісім років.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини