Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 червня, 05:39:02

Депутатський корпус обласної ради вперше після початку широкомасштабної війни зібрався на сесію

09.06.2022   10:28Агенцiя

У середу, 8 червня відбулася десята (позачергова) сесія Чернігівської обласної ради.

Депутати вшанували хвилиною мовчання пам'ять усіх, хто став жертвою ворожої агресії, та тих, хто загинув у боях, захищаючи нашу рідну Чернігівщину та незалежність України.

Пленарне засідання провела голова обласної ради Олена Дмитренко разом із своїм заступником Дмитром Блаушем. До роботи сесії долучилися голова ОВА В'ячеслав Чаус та міський голова Чернігова Владислав Атрошенко.

Затвердивши порядок денний, депутати внесли зміни до Регламенту обласної ради восьмого скликання. Це рішення прийнято з метою забезпечення стабільної роботи обласної ради та запобігання створення загрози життю і здоров'ю громадян в умовах воєнного стану. Визначено, що у період дії на території області чи країни воєнного стану пленарні засідання обласної ради, засідання постійних комісій, президії можуть проводитися у режимі відеоконференції (дистанційне засідання), крім питань, що потребують таємного голосування. Голосування на пленарному засіданні обласної ради в режимі відеоконференції буде здійснюватися за допомогою системи відео-конференцзв'язку виключно шляхом поіменного голосування з фіксацією персональних результатів голосування кожного депутата обласної ради.

Наступними ухваленими рішеннями прийнято звіт про виконання обласного бюджету Чернігівської області за 2021 рік та звіт про виконання обласного бюджету Чернігівської області за І квартал 2022 року.

Враховуючи низькі результати проведених електронних аукціонів та недоотримання надходжень до обласного бюджету в умовах воєнного стану прийнято рішення «Про виключення з Переліку об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернігівської області, що підлягають приватизації, майнового комплексу у складі будівель, споруд, що розташований за адресою: Чернігівська обл., Прилуцький район, с.Валки, вул.Молодіжна, 34». Йдеться про колишню Валківську психіатричну лікарню, яка на даний час перебуває на балансі КНП «Чернігівська обласна психоневрологічна лікарня».

Внесення змін до рішення обласної ради від 26 січня 2021 року № 50-2/VIII «Про утворення президії обласної ради» у зв'язку з припиненням діяльності в обласній раді депутатської фракції політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" та створенням депутатської групи «Чернігівське Полісся», до складу якої увійшли всі депутати обласної ради, що входили до фракції ОПЗЖ, не було підтримане.

Депутатським корпусом прийнято Звернення Чернігівської обласної ради до Прем'єр-міністра України Шмигаля Дениса Анатолійовича щодо збереження та продовження діяльності Державного науково-дослідного Інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки на Чернігівщині.

Також сьогодні депутати заслухали заяви і повідомлення своїх колег, які здебільшого стосувалися відновлення об'єктів житлового фонду та соціальної сфери, що постраждали від бойових дій, ревізії об'єктів укриття та бомбосховищ, шляхів розв'язання енергетичної проблематики, послаблення податкового тиску, відновлення логістики, підтримки сільгоспвиробників та інших важливих питань, які потребують термінового вирішення.Відділ інформаційного забезпечення
виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині 9 пар одружилися за допомогою відео-зв'язку 18:36

Після повномасштабного військового вторгнення росії в Україну, зміни торкнулися багатьох сфер нашого життя, зокрема, і державної реєстрації актів цивільного стану.

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища 18:31

Екологічна інформаційна кава зустріч з представниками Молодіжної ради та представниками місцевої влади Городнянської громади пройшла 24 червня 2022 року в Городні.

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн 18:28

Невикористані кошти освітньої субвенції перерозподілили між навчальними закладами для виконання ремонтних робіт.

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки 18:00

Прилуцькою окружною прокуратурою до господарського суду направлено позов про cтягнення з підприємства безпідставно збережених коштів у вигляді орендної плати за землю в сумі 49551,43 грн. на користь Прилуцької міської ради.

Захисники Чернігова:

Захисники Чернігова: "Про сон на посту і думати не приходилося, а очі в темряві працювали в сто разів сильніше" 17:52

Олег, як, мабуть, і більшість українців, не вірив у повномасштабне вторгнення росії в Україну. Разом із тим він впевнено називає війну на сході держави війною, яка тривала понад вісім років.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини