Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 червня, 04:48:56

Чаус прокоментував інформацію про конфлікт з Атрошенком

02.06.2022   18:31Агенцiя

Точно немає ніякого конфлікту та взагалі жодних протиріч з міським головою Чернігова Владиславом Атрошенком та не розуміє, чому команда мера штучно “роздуває” цю ситуацію.

Про це заявив начальник Чернігівської ОВА в інтерв’ю чернігівським медіа.

Так він прокоментував ситуацію, яка останнім часом склалася навколо їх стосунків з мером. Зокрема, поїздку Атрошенка до швейцарського Давосу, ідею якої В’ячеслав Чаус не підтримав, мовляв, нині найголовніше – працювати на місці і екстрено розгрібати місцеві проблеми. Натомість порекомендував очільнику Чернігова взяти участь в економічному форумі онлайн, як це роблять останні місяці керівники українських міст. Після цього в інтернеті з’явилися публікації, в яких представники Чернігівської міськради розкритикували голову ОВА.

"Я не бачу ніяких протиріч з міським головою. В мене точно немає з Владиславом Атрошенком конфлікту. У нас в усіх є конфлікт між державами і я частина однієї із сторін і готовий битися до кінця. А зараз, вважаю, точно не треба конфліктувати один з одним. Я жодного коментаря не давав стосовно Давосу, прочитав про військкомат (інформація про те, що заступників міського голови і секретаря викликали до військкомату нібито за вказівкою ОВА, — ред.), потім ще про щось. Скажу за Давос. Старий анекдот. Два ковбоя стоять. Третій їде. Один і питає – «це хто»? Це Невловимий Джо. А чому невловимий, бо його ніхто спіймати не може? Ні, бо він нікому не треба. При всій повазі до Владислава Анатолійовича, якщо була б дійсно якась мета, щоб він не виїхав до Давосу, то він би не виїхав. Там була картинка інша. Вони звернулися за погодженням. Погодження це відрядження не вимагало. При чому секретар мера писав, щоб терміново дали зворотній зв’язок. Я свою позицію висловив. Але це точно не конфліктна позиція. Чи в нас дітей в підвалах нема вже в Чернігові? Живуть ще в підвалах. Чи в нас все добре зі школами? Ні. Чи є розуміння з транспортом? Ні. Я вважаю, що участь в цьому заході можна було взяти онлайн. Я про це і написав. Там нема слова заборонити. Там є слово не погоджено. Тому що вони дуже хотіли відповідь. Для чого? Я не знаю", – сказав В’ячеслав Чаус.

Щодо причини, чому команда міського голови та сам він нібито навмисно “роздуває” конфлікт, начальник ОВА відповів, що не знає, навіщо йому радять це робити. Та додав, що щиро вважає Атрошенка досвідченим політиком та розумним керівником.

“Я вважаю Владислава Анатолійовича, по-перше, досвідченим політиком. Я це щиро говорю. Я його вважаю розумним керівником. Чому команда так робить? Я вважаю, що треба займатись розвитком міста, в першу чергу. Є ж багато проблем. Я думаю, що ми маємо бути єдиною командою в розвитку міста. В нього є також партійний проєкт, ще діючий. Він же його не закрив... Я вважаю, що тут спільно треба розбудувати область. Чому йому радять так робити? Я не знаю. Я вважаю, що треба дивитися на свої дії і на свої обов’язки. Люди кажуть — в чужому оці бачать порошинку, а в своєму й ломаки не бачать... Треба все ж таки дивитися на своє поле діяльності. Чим більше ми будемо робити спільного для міста і для області... Це ж синергія. Ми об’єдналися й зробили багато корисного для всіх. Навіщо так все роздувається в такий спосіб? Я не знаю. Мабуть, краще спитати у мера та його команди. Але я точно не за те, щоб ми тут конфліктували, воювали. В нас є спільний ворог, точніше два — Російська Федерація та Республіка Білорусь. В нас є війна і в цій війні ми маємо перемогти. Якщо ми будемо сваритися між собою, то ми стаємо слабкими, всі сторони... Відповідно перемоги досягати стане дуже-дуже важко”.

Нагадаємо, В’ячеслав Чаус не погодив відрядження Атрошенка до Давоса для участі у заходах фонду Віктора Пінчука. Зрештою, Атрошенко поїхав за кордон, отримавши дозвіл від обласного військового комісара. А наступного дня після виходу статті виклик до військкомату отримали секретар міськради та заступники міського голови.

Суспільне Чернігів

 

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині 9 пар одружилися за допомогою відео-зв'язку 18:36

Після повномасштабного військового вторгнення росії в Україну, зміни торкнулися багатьох сфер нашого життя, зокрема, і державної реєстрації актів цивільного стану.

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища 18:31

Екологічна інформаційна кава зустріч з представниками Молодіжної ради та представниками місцевої влади Городнянської громади пройшла 24 червня 2022 року в Городні.

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн 18:28

Невикористані кошти освітньої субвенції перерозподілили між навчальними закладами для виконання ремонтних робіт.

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки 18:00

Прилуцькою окружною прокуратурою до господарського суду направлено позов про cтягнення з підприємства безпідставно збережених коштів у вигляді орендної плати за землю в сумі 49551,43 грн. на користь Прилуцької міської ради.

Захисники Чернігова:

Захисники Чернігова: "Про сон на посту і думати не приходилося, а очі в темряві працювали в сто разів сильніше" 17:52

Олег, як, мабуть, і більшість українців, не вірив у повномасштабне вторгнення росії в Україну. Разом із тим він впевнено називає війну на сході держави війною, яка тривала понад вісім років.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини