Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 червня, 04:49:42

Представлення голови, передача «швидких» та системи Starlink: Дмитро Іванов на Прилуччині

01.06.2022   19:15Агенцiя

Володимира Чернова призначено головою Прилуцької районної державної адміністрації ще 11 травня (розпорядження Президента України №78/2022-рп).

Втім офіційне представлення активу району відбулося 31 травня. Почесну місію виконав заступник начальника обласної військової адміністрації Дмитро Іванов.

Сам Володимир Чернов каже, що посада для нього не нова: з кінця квітня 2021 року він працював першим заступником голови Прилуцької РДА, з листопада того ж року — виконував обов’язки голови.

Дмитро Іванов побажав керівнику районної адміністрації подальших успіхів у роботі,  виваженості у розв’язанні завдань щодо розвитку економіки та соціальної сфери району в умовах воєнного стану.

— Нинішні умови диктують особливу стратегію розвитку області. Насамперед це диверсифікація ризиків та безпека громадян. Не забуваймо про облаштування бомбосховищ, перехід на альтернативні джерела енергії, забезпечення населення інтернет-зв’язком. Кожен крок, кожна дія мають бути направлені на мінімізацію негативних наслідків в разі надзвичайних ситуацій, — наголосив Дмитро Іванов.

Із призначенням Володимира Чернова у відеозверненні також привітав начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус, подякувавши йому та громадам району за згуртованість у найскладніший для Чернігівщини час, коли тут були ворожі війська.

Зі свого боку, новопризначений голова РВА наголосив, що усвідомлює велику відповідальність за роботу та пообіцяв докласти максимум зусиль для розв’язання першочергових проблем життєдіяльності району спільно з органами місцевого самоврядування та громадськістю. Найголовнішим же своїм завданням бачить тилову підтримку наших захисників для якнайшвидшої  перемоги.

У ході робочого візиту Дмитро Іванов передав Варвинській селищній громаді систему Starlink, що допоможе в забезпеченні надання послуг місцевим установам критичної інфраструктури. Ще дві громади — Линовицька та Ладанська — отримали по автомобілю швидкої допомоги, що надійшли в область завдяки уряду Франції.

Принагідно заступник начальника ОВА оглянув захисні споруди у Прилуках, які після інвентаризації ремонтують та приводять до ладу комунальники.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині 9 пар одружилися за допомогою відео-зв'язку 18:36

Після повномасштабного військового вторгнення росії в Україну, зміни торкнулися багатьох сфер нашого життя, зокрема, і державної реєстрації актів цивільного стану.

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища 18:31

Екологічна інформаційна кава зустріч з представниками Молодіжної ради та представниками місцевої влади Городнянської громади пройшла 24 червня 2022 року в Городні.

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн 18:28

Невикористані кошти освітньої субвенції перерозподілили між навчальними закладами для виконання ремонтних робіт.

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки 18:00

Прилуцькою окружною прокуратурою до господарського суду направлено позов про cтягнення з підприємства безпідставно збережених коштів у вигляді орендної плати за землю в сумі 49551,43 грн. на користь Прилуцької міської ради.

Захисники Чернігова:

Захисники Чернігова: "Про сон на посту і думати не приходилося, а очі в темряві працювали в сто разів сильніше" 17:52

Олег, як, мабуть, і більшість українців, не вірив у повномасштабне вторгнення росії в Україну. Разом із тим він впевнено називає війну на сході держави війною, яка тривала понад вісім років.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини